Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi

Canım 8. Gün çok erken ben 10 yada 11. Gün yapmıştım pozitif çıktı ama 2 gün sonrasında kan verdim negatifti. Adetin gecikiyorsa bence evde test yerine gidip kan testi ver kesin sonuç alırsın ve ona göre hareket edersin çünkü benim adetimde 6 gün gecikmisti ve sonrasında olmuştum.

Ben geçen ay 2 kutu klomen kullanmistim ama olmadı benim tutmadı. Bu ay klomen yerine Gonal -f iğne kullandım sonra Çarşamba günü çatlatma ignesi yaptırdım bakalım beklemedeyim.

Bugünle beraber 7.gun gecikti tekrardan yaptım negatif çıktı

Bugün tam 14.gün dün doktora gittim gebelik yok dedi beta 2cikti adet söktürücü verdi sizce kullanayım mı

Bugün tam 14.gün dün doktora gittim gebelik yok dedi beta 2cikti adet söktürücü verdi sizce kullanayım mı
Ben çatlatma ignesinden sonra adet olunur diye biliyorum zaten bende 6 gün gecikmesinin sonunda adet gormeye başladım. Senin 14 gün olmuş doktor ilaç vermiş istersen kullan zaten adet sokturucu kullandığında 10 gün içinde yada 10 gün sonrasında olursun ben öyle olmuştum daha önceki seferde

Benimkisi pozitiften negatife dönüştü bugün 12.gün tekrar test yaptım negatif
Benimkide çok silik olsada pozitif çıkmıştı kan verdim negatifti. Bu defa gecikmen olduğu gibi git kan ver evde test yapma dedi. Bakalım beklemedeyim 1 hafta önce iğne yaptırdım bakalım. Dediğim gibi ilk ay klomen kullandim sonra iğne olumsuz oldu. Bu defada klomen yerine Gonal-F iğne kullandım sonra çatlatma iğnesi yaptırdım inşallah bu ay 1-2 haftaya güzel haberi alırım

Ben bu iğneyi kullandım çok şükür güzel haberi aldım darısı tüm olmayanlarin başına inşallah rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…