Çatlatma iğnesi sonrası gebelik testi

Bence var gibi duruyor cubku 10 gün olmuş inşallah Rabbım kucağınızı doldursun. Benim bugün 8. Gün tamamen silindi artik
İnşallah vardır canım cuma günü gidip kan vericem o zaman tekrardan söylerim zaten. 2.5 senelik evliyim 1.5 yıl önce kürtaj oldum kalp atışı durmuştu doğal yollarla olur diye denedim rahim filmleri vs olmadı en son farklı bir doktor ilaç iğne inşallah vardir diye dua ediyorum bende "msdysf" resim atmis gördüm banada umut oldu aynı benim gibi duruyor hayırlı rabbim isteyen herkese versin inşallah

İnşallah vardır canım cuma günü gidip kan vericem o zaman tekrardan söylerim zaten. 2.5 senelik evliyim 1.5 yıl önce kürtaj oldum kalp atışı durmuştu doğal yollarla olur diye denedim rahim filmleri vs olmadı en son farklı bir doktor ilaç iğne inşallah vardir diye dua ediyorum bende "msdysf" resim atmis gördüm banada umut oldu aynı benim gibi duruyor hayırlı rabbim isteyen herkese versin inşallah
Problem neydi

Hiç bir problem yoktu bir sıkıntı yoktu bekarkende evliliğimde gebe kalana kadarda çok düzenli adet gören biriydim. Son 5-6 aydır polikistik over var yani o engel olmuş olabilir biraz ama öncesinde yoktu pko neden olmadı bilmiyorim
Pko yok olan ya da sonradan var olan bi durum değil yıllardır araştırarak elde ettigim bilgilere göre zaten dünyaya gelirken annenizden alıyoruz genleri ama bazı şartlar ortaya çıktığında baş gösteriyor. Yani biyolojik olarak vücudumuzda hep var o yüzden her şeyi mükemmel olmasına rağmen pko tespit edilen insanlar var. Bende insülin direncine de sebep oldu kısır döngüye soktu. Çok yoruldum dua eder misiniz benim için rabbim yuvalarimizi senlendirsin

Pko yok olan ya da sonradan var olan bi durum değil yıllardır araştırarak elde ettigim bilgilere göre zaten dünyaya gelirken annenizden alıyoruz genleri ama bazı şartlar ortaya çıktığında baş gösteriyor. Yani biyolojik olarak vücudumuzda hep var o yüzden her şeyi mükemmel olmasına rağmen pko tespit edilen insanlar var. Bende insülin direncine de sebep oldu kısır döngüye soktu. Çok yoruldum dua eder misiniz benim için rabbim yuvalarimizi senlendirsin
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻 kucağımızı evimizi boş bırakmasın Allah hepimizi sevindirsin. Dediğin gibi belki hep vardır ama doktor kontrollerine sürekli giden biriydim her ay 2 ayda bir düzenli muayene sırasında hiç pko görüntüsüyle karşılaşmadım. Son 5 aydır ekranda o görüntüyü görmeye başladım. Bulunduğum yerdeki doktorlara klomen hap çatlatma iğnesi istedim defalarca vermediler. Farklı yerde bir doktora gittim rabbim ondan razı olsun hemen tedaviye koydu. Düşükten aylar sonra rahim filminde girdim sağ tüpte tıkanıklık vardı açıldı şimdide iğne vs inşallah olur rabbim nasip eder sabırsızlanıyorum gidip kan vermek için.

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻 kucağımızı evimizi boş bırakmasın Allah hepimizi sevindirsin. Dediğin gibi belki hep vardır ama doktor kontrollerine sürekli giden biriydim her ay 2 ayda bir düzenli muayene sırasında hiç pko görüntüsüyle karşılaşmadım. Son 5 aydır ekranda o görüntüyü görmeye başladım. Bulunduğum yerdeki doktorlara klomen hap çatlatma iğnesi istedim defalarca vermediler. Farklı yerde bir doktora gittim rabbim ondan razı olsun hemen tedaviye koydu. Düşükten aylar sonra rahim filminde girdim sağ tüpte tıkanıklık vardı açıldı şimdide iğne vs inşallah olur rabbim nasip eder sabırsızlanıyorum gidip kan vermek için.
Tekrar test yaptınız mi, iğne etkisi takibi yaptınız mı?

Tekrar test yaptınız mi, iğne etkisi takibi yaptınız mı?
Dün erken gebelik testi yapmıştım. Evde normal gebelik testi var ama tekrardan yapmadım iğnenin etkisi ne kadar sürüyor bilmiyorum Perşembe yada cuma kan vermeye gidicem. Yapsam test sonuç ne kadar doğrudur bilemedim.

Dün erken gebelik testi yapmıştım. Evde normal gebelik testi var ama tekrardan yapmadım iğnenin etkisi ne kadar sürüyor bilmiyorum Perşembe yada cuma kan vermeye gidicem. Yapsam test sonuç ne kadar doğrudur bilemedim.
Bence bitmiştir etkisi çünkü benim bugün 9 ve bitti gibi sabah yaptığımda ,dunde aynıydı. Yani şimdiden sonra çizgi görürsem pozitif demek olur

Eklentiler

• 20230731_122249.jpg
    20230731_122249.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 213
Merhaba ben 17 temmuzda çatlatma iğnesi oldum sonra 36. Saatı degerlendırdık bugun reglıme 4 gün var erken gebelik testi yaptım ve bu sekılde hemen sılık cıktı 2-3 dk ıcınde kokruyorum yoktur yıne dıye heveslenmek ıstemıyorum yardımcı olur musunuz ?
Bence gebelik var kan verin
Aynı gün iğne olmuşuz inşallah pozitiftir sonucunuz ben negatif göreceğim korkusu ile yapmadım adeti beklemek istiyorum. Acaba sizde hiç kaşık ağrısı oldu mu benim ara ara kaşık ağrım var test yapsam mı bilemedim
Merhaba benim de iğnemın 12. Günü iğne etkisi midir yoksa varmıdır
142925ed-8120-4bdb-907b-d0981b4029ab.jpeg

Merhaba 13. Gün bugun bi tık daha koyu cıktı kan vermemi önerir misiniz
Valla canım ben 10. Gün erken gebelik testi yaptım paylaştığım resimde görürsün hafif bir çizgi var. Ama bugün gidip kan verdim maalesef beta 1 çıktı gebelik yok yani bende ama neden teste öyle çıktı bilmiyorum

Valla canım ben 10. Gün erken gebelik testi yaptım paylaştığım resimde görürsün hafif bir çizgi var. Ama bugün gidip kan verdim maalesef beta 1 çıktı gebelik yok yani bende ama neden teste öyle çıktı bilmiyorum
Bende kan verdim benim de negatif cıktı şimdi ama cizgim çok net 🥹

Bende kan verdim benim de negatif cıktı şimdi ama cizgim çok net 🥹
Gebelik yoksa neden testte çift çizgi anlamış değilim. Çok samimi arkadaşım da aynı tedaviyi uyguladı adet günü test yaptı hafif çizgi var aynı bende ki gibi kan verdi 5 çıktı değeri sonra yükseldi. Doktoruma sordum gebelik testin resminide attım gebelik görünmüyor sonuca göre ama bir kaç gün daha bekle tekrar kan ver bakalım ne çıkıcak. Sonuç değişmezse adet oldugunda adetliyken gelirsin yanıma dedi. İnşallah ikimizde bir kaç gün sonra yüzümüzü güldüren haber alırız.

X