çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Eki Görüntüle 2176698 Kızlar bugün ıgne gününü saymazsak 11.gunum ısrar testı yaptım yenı. Sızde bakarmısınız acaba ıgnenın etkısı mı
Yok canım bende yapmıştım aşılamanın 9.günğnden itibaren hep silik çizgi çıkmıştı sonra gittikçe belirginleşti sonuç hamileydim yani hamilesin iğnenin etkisi gitse bendede öyle olurdu gözün aydın

Insallah hamıleyımdır teşekkür ederım cvp yazdığınız ıcın umut oldunuz bana ıgnenın etkısı degıldır ınsallah Allahım kımseye aratmasın

cnm benimde ovu testim boyle acaba hamilelim suphesi varmi. ignebin 12. gunundeyim

Kızlar bugün ıgne gününü saymazsak 12.gunum nasıl sızce ıgne etkısı gıtmıştır demı ustekı 11. Alttaki 12. Yanı bugün kı

kizlar gebelik testi,bakabilirmisiniz. hamilemiyim acaba. ignenin 14. gunu,bugjn

Eklentiler

• 20180807_013254.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 442
1 Ağustos’ta çatlatma iğnesi oldum göbekten. Ondan önce klomen kullandım. İğne olduktan hemen sonra iğne yerinin altında baskı hissettim. İğneden 6 saat sonra ilişki yaşadık. Ve sonra bir gün dolu bir gün boş 4 kere. 7 gündür daha önce yaşamadığım kasık bel ve sırt ağrıları yaşıyorum. Halsizim, ayaklarım ve bacaklarımda şişlik hissi var. Acayip gaz sancısı çekiyorum. Adetime 8 gün var ama daha önce hiç böyle belirtilerim olmadı. Kasık ve sırt ağrım öyle çok oldu ki sünnet çocucuğu gibi yürüyorum 7 gündür. Bugün biraz önce doktorumla konuştum. Bu ağrılar çok iyi, olması gereken de bu zaten korkulacak bir şey yok keyfini çıkar dedi. Ve ben bugün 2 farklı test yaptım. Biri erken gebelik diğeri normal test. İkisinde de silik çıktı 2. Çizgi. Ayrıca ateşimi ölçmeye başladım. 36.10 du ve 36.65 oldu en son.
Şimdi merak ediyorum. Formlar da okuduğum kadarıyla iğne etkisi olabilir miş. Acaba 2 gün sonra tekrar yapsam mı?

Eklentiler

• FC4C74D9-89BB-4FB7-A195-6389731E0E96.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 365
  • 1C1B39E5-B144-42A6-AA02-0437E22EBBAD.jpeg
    107,7 KB · Görüntüleme: 294
Çok erken yapmışsın 1 Ağustos da yapmışsın en erken 10 Ağustos ta yapsan daha iyi sonuç alırsın ben çatlatma iğnesinin 11.günü silik çizgiyi görmüştüm erken demişken iğnenin etkisinden silik çıkıyor olabilir tabi inşallsh vardır

Aşılama ile hamile kalmıştım Haziran da kürtaj oldum kalbi durdu şimdi tekrar hamileyim ama bende testte gördüm kan vermedim
ins bu defa saglikli olur cnm. ben pcos oldugum icin zor hamile klmam yaklasik 8 aydir ugrastim son 2 aydir bu clinicle yola devam ediorum. ins hamileyimdir. bu kadar igne, progestanla ugrasmak zorunda kalmam. isyerinden izin,almak canimi sikio

ins bu defa saglikli olur cnm. ben pcos oldugum icin zor hamile klmam yaklasik 8 aydir ugrastim son 2 aydir bu clinicle yola devam ediorum. ins hamileyimdir. bu kadar igne, progestanla ugrasmak zorunda kalmam. isyerinden izin,almak canimi sikio
Bende çalışıyorum çok haklısın hamilesin inşallah sağol canım

Çok teşekkür ederim cevap için. Sen hamile misin?
Ben de 10 Ağustosta tekrar deneyeceğim. İnşallah güzel haberler veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…