çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Merhaba bende gonal f kullandim ve catlatma ignesi vuruldum 25 temmuz
6 ve 7 ağustos gebelik testi yaptim hep başta beyaz sonradan cok zaman sonra sılık oldu ilki baya belirginleştiği , 14.gunu bugun hala umut var mi acaba bu aralar adet sancilarim oluyor ve bi anda sanki hic olmamis gibi kayboluyor doktor 10 ağustos da kan testi yaptir dedi .
Bu arada kacinci gun adet olunuyor benim ilk ayimda pek bilmiyorum

Arkadaşlar bende gecen hafta burdan klomen ve catlatma ignesiyle olan gebeligimi paylaşmıştım.2 kimyasal dusugum vardi.bununda böyle olmasi beni korkuturken ne yazikki dün kesemin bile gelismedigini betaminda dustugunu öğrendim. Silik cizgisi cikanlar bel sirt kasik agrisi olanlar ve atesleri cikanlar bunlarin hepsini yasadim ve gebe kaldim.umarim guzel haberler verirsiniz.ve saglikli bi sekilde kucaginiza almanizi dilerim.

Canim adet gunu kisiden kisiye degisiyor.ve kac gunde 1 adet olmanla alakali bir durum.

Arkadaşlar merhaba ben adetimin 19. Günü çatlatma iğnesi vurundum klomen ve dostinex tedavisi de görüyorum aynı zamanda adetim 2 gün gecikti yumurtalarım geç büyüdüğü için iğneyi de geç vurundum bu yüzden de kafam karışık gebelik testim iğneden 9 gün sonra yaptım negatif çıktı

Igneden 13 gun sonra fln yap.ignelerin etkisiyle gecikebiliyor

Merhaba, benim yumurta takipli yani iğneli ilk ayım. Ovitrelle çatlatma iğnesini vurulduktan 9 ve 10 gün sonra silik pozitif gördüm. Bugün 11. Gündü ve sabah iyice silikleşti. Akşam da hiçbir şey kalmadı. Demek ki iğnenin etkisi vücudumdan 11 günde çıkıyor. Bat'a 3 gün var. Yani iğneden sonraki 14. Günüm 20 Kasım Salı ve kan tahlili günüm. Umudum kalmadı ama sizce olumlu bir durum var ise değer yaklaşık kaç çıkar? 5 civarı çıkar diye yorumladım sizin tecrübelerinizden.

merhaba

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır bilgisi ve deneyimi olan varmı????
Ignesin etkisi vurulduktan 10 gun sonra geciyormus ama bende 17 gun bekledim dun test yaptim pozitif cikti yanilma payi olurmu diye korkuyorum pazartesi kan testi yapacagim hayirlisiyla. InsaAllah sende guzel sonuclar alirsin arkadasim

Canim ben 27 martta catlatma ignesi vuruldum dün 12 nisanda evde test yaptim pozitif cikti ignenin etkisi gecmismidir hamilemiyim cvp verin
İğnenin üzerinden 16 gün geçmiş büyük ihtimal hamilesin hayırlı olsun

Kizlar benimde bugun catlama ignesinden sonra 12.gunum sabah erken gebelik testi yaptim negatif. Olsaydi cikardi oyle degilmi yada sizce erkenmi yaptim. Kimisinde silikte olsa cikmis bende cikmadi ne yapmaliyimm

Selam kızlar var mı çatlatma iğnesi sonrası iğne etkisinin geçmesini bekleyen? Kaç gün var test yaptırmanıza? Benim son 2 günüm kaldı bu günü saymazsak

6-8 ve 10. Günleri test yaptım gittikçe silikleşti. Normalde çift çıkması gerekmiyormu 4 gün içinde koyulaşır mı acaba yoksa buda mı olmadı

Kızlar dayanamadım iğnein 12. Günü kan testi yaptırdım değer 0.665 çıktı. Bu gün 15. Gün hala adet olmadım idrar testi yaptım oda negatif gözüküyor aslında ben sanki var gibi çizgi görüyorum ama negatif gibide yani sizce kandaki değer yükselmişmidir yada neden adet olmadım hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…