çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Merhaba hanımlar bu gün benimde ovitrelleden sonraki 13. Günüm
6. Gün itibari ile test yaptım
6 ve 7 de hafif çizgi vardı 8 de iyice koyulaştı demekki ovitrellenin en yüksek hcg etkisi yaptığı gün 8. Gündü sanırım
Sonra hafifleşiip 11. Gün itibariyle kayboldu
12 ve 13 bembeyaz ...
acaba olsa hafifte olsa çıkması gerekmezmiydi
Acaba artık umutlanmamalımıyım :KK43:

Diger arkadaşlar ne durumdasiniz?? Sanirim regl gunleriniz henuz gelmedi.umarim guzel haberlerle donersiniz.bendede acayip kasik agrisi var tekrar düşük olucak diye korkuyorum.

Iğne günüyle beraber 12. Gün ogrendim size tavsiyem doktorlar 36 saat sonra diyor ya beklemeyin ben 5 saat sonra ilişkiye girdim

Kızlar bata 4 gün kaldı sol kasıgımda agrı oldu ve vcye gittiğmde yumurta akı kıvamında akıntım geldi 21 catlatma iğnesi oldum bu ovulasyon akıntısı olamaz sanırım. Varmı böyle bi hamilelik belirtisi yoksa ben terardanmı yumurtluyorum

Kızlar bata 4 gün kaldı sol kasıgımda agrı oldu ve vcye gittiğmde yumurta akı kıvamında akıntım geldi 21 catlatma iğnesi oldum bu ovulasyon akıntısı olamaz sanırım. Varmı böyle bi hamilelik belirtisi yoksa ben terardanmı yumurtluyorum
Canim.umarim bebis icindir bu akinti.benimde batim saliydi cok sukurki gebelik cikti.akintiya gelirse aynisi bendede oldu 2 kezmi yumurtladim diye.bunun yaninda ((siddetli bel agrisi))kasiklardada gerilme batma oldu.

Canim.umarim bebis icindir bu akinti.benimde batim saliydi cok sukurki gebelik cikti.akintiya gelirse aynisi bendede oldu 2 kezmi yumurtladim diye.bunun yaninda ((siddetli bel agrisi))kasiklardada gerilme batma oldu.
Allah saglıklıcana kucagına almayı nasip etsin canım darısı basımıza insallah Tskederim

Kızlar bende ıgnenın 10.gunundeyım hıc ıdrar yapmadım sabırla beklıyorum bu hafta ogrenırım heralde günler gecmıyo ama bende hıc belırtı yok ınsallah guzel haberlerle yenıden yazarız

655883E0-EDBE-428D-A9B5-D0F4BFDEE396.jpeg Kızlar bugün ıgne gününü saymazsak 11.gunum ısrar testı yaptım yenı. Sızde bakarmısınız acaba ıgnenın etkısı mı

Canim var gibi benimde oyle cikiyordu.su an hamileyim.ama yinede adet gününu bekle derim.ben o gun hcg yaptirdim.

Birde kiminin 1 haftada kiminse 14.gund3 etkisi gidiyor.bu yuzden adet gununu bekle biliyorum cok zor olsada bekle.insallah vardir bebis.

X