çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Olabilir canim benim de 10 gun boyleydi igneden sonra ama onceki gun negatif diyosun o yuzden umut var en iyisi kan testi
Canim igneden 5 gun sonra basladim tesy yapmaya gecmis mi diye. Dun yoktu cizgi 10.gun. bugun 11. Gun boyle. Umutlanmaya bile korkuyorum

Canim igneden 5 gun sonra basladim tesy yapmaya gecmis mi diye. Dun yoktu cizgi 10.gun. bugun 11. Gun boyle. Umutlanmaya bile korkuyorum
ay ins vardir. boyle haberler gorunce umutlaniyom bende. tek yumurta ile hamile kalan var. sizinde gzl haberlerinizi alalim

Kizlar sizce var mi? Ignein 11. Gunu. 10. Gunu dun yaptim testte cizgi cikmadi bu aksam yaptom boyle
Canim ayni benim.gibi ilerliyor seninde.insallah vardir. Ignenin 13.gunu cok siddetli sol kasik agrisi yasadim yerimden ziplatti diyebilirim.ayni gunun aksami dayanamayip hcg yaptirdim 5.5 cikti.dr u aradim dun kontrole gittim.2 yumurtan catlamis kist ihtimali yok sali gunune kadar adet olmazsan gel kanda bakalim hadi bakalim hayirlisi dedi.umarim tutmustur..

Merhaba canim, ignenin 13.gunu yumurtan mi catladi. Ben 12.gunu kan verdim 2. 31 cikti ara ara kasik agrilarim oluyor bacagima vuran ve cok yogun sari beyaz akintim var.

Canim bende o gun kanda baktirmistim onu yazmayi unutmusum.5.5 cikmisti kagittaki referans araliginda 5 ve ustu supheli anlamina geliyor cok azda bi ihtimal.fakat dr.um bir yorum yapmadi.bugun 16.gunum hala adet olmadim.yarin randevum var ve kan veticem.
Merhaba canim, ignenin 13.gunu yumurtan mi catladi. Ben 12.gunu kan verdim 2. 31 cikti ara ara kasik agrilarim oluyor bacagima vuran ve cok yogun sari beyaz akintim var.

Birde ignenin 13.gunu yumurta catlamis olamaz dr.um kist olmis olabilir dedi bakti kist yok.belkide yasadigim dollenme agrisydi umarim oyledir.belorti olarakta surekli uyuyorum goguslerimde hassaslik var.

Cesur05 ne durumdasin?benim bugun regl günüm su an için bisi yok.saat 1 de randevum var hcg de yaptircam.kasık agrilarim tamamen geçti diyebilirim.akinti ve gecmeyen bel agrisi dışında.sanirim olumlu ya da olumsuz hicbisi hissedemiyorum.sen ne durumdasin? Sonuçları tekrar yazarim burdan.umarim hayirlisi olur hakkimizda.

Canım ben iğnenin 11.günü kan vermiştim 2,31 çıkmıştı.
şu anda iğneden sonra 16. gündeyim bel ağrım var arada kasık karın ağrısı. karın ağrısı yatınca oluyor genelde. benim regil günüm 5 ağustos. adet olmazsam tekrar kan vericem. Hakkımızda hayırlısı olsun. ama sen bir test yapsana

Anladim canim.ben hcg yaptirdim bugun 105 cikti.dr cok erken bir gebelik geç dollenme olmus dedi.progestan coraspine başlıyorum hemen.allahim insallah isteyem herkese nasip etsin.inanin sevinemedim bile 2 dusugumde ogremdgimden 2 gun sonra dusukle sonuclandi.son 2 gundur asiri derece bel agrisi yasadim.bugun sanki gebe degilmisim gibi gittim dr a.agrimda yoktu kesin degilim dedim.umarim seninde guzep haberlerini alirim.takipteyim..

aaa çok sevindim canımmmmm yaaaaa. allah kucağına almayı nasip etsinnn. değerin kat kat artsın inşallah :) maşallah.
neler yaşadın canım. acaba benimde geç döllenme midir ya ? 4 gün önce 2,31 di. pazar adet günüm o zaman 100 lerde olma olasılığı olur mu ki .?

C
Canim senin nornal testte cikmis miydi? Idrar testinde

Canim bence umit var gibi seninde.cunku ben ignemin 12.gunu yaptirdigimda 5.5 ti hcg.sen 1 gun oncesinde yaptirmissin.eminim bende 11.gun yaptirmis olsaydim seninle ayni değerleri gorucektim.kac gunde 1 adet oluyorsun peki?canim ben diger gebeliklerime nazaran ignenin etkisiyle hamile kalmanin tek farki asiri derecede bel agrisi yasamam oldu.digerlerinde bunu yasamamistim.belli kisiye gore degisir ama bel agrisi benim icin farkti.

Evet idrar testindede cikmisti 8.gunden 12.gune silik çizgi.13.günü ise silikten bile az bir cizgi cikmisti.hcgde 5.5 ti.sonrasinda idar testi yapmadim.cektigim idrar testlerini paylaşıyorum simdi..

Ama şunu söylemeliyim.13.gunu idrar testim cok ama cok siliktti hatta yok gibiydi.bence o silik cizgiler ignenin etkisiydi ve bilerek yaptim testleri bu ay olmazsa bi dahaki ay vucudumdan kacinci gunde cikar diye yaptim.demekki benden 13 gunu çıkıyormus.ama bu degilki gebelik oluşmamış.o yuzden bu yaziyi okuyan herkese 17 gun boyunca forumlarda yatmis kalkmis biri olarak soyluyorum.kendi kendinizin dr u olmaya çalışın.ne pozitife aldanin ne de negatife ben bunu anladim.

Benimde bugün 7.günüm ve test yaptım bayağı pozitif..ama iğnenin etkisi olduğunu biliyorum (

Benimde bugün 7.günüm ve test yaptım bayağı pozitif..ama iğnenin etkisi olduğunu biliyorum (
Yapabilirsen 13.gune kadar yap derim.en azindan olmazsa bu ay bi dahaki aya ona gore tutarsin kendini.idrarda siliklestikten 2 gun sonra kanda baktir derim.benim oyle oldu.insallah vardir canim..

Yapabilirsen 13.gune kadar yap derim.en azindan olmazsa bu ay bi dahaki aya ona gore tutarsin kendini.idrarda siliklestikten 2 gun sonra kanda baktir derim.benim oyle oldu.insallah vardir canim..
Cumartesi yada pazar tekrar yapmayı düşünüyorum cnm..hayırlısı inşallah tutmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…