çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Kızlar bana da yardımcı olun lütfen iğneden sonra 15. Gun idrar testi negatif olup sonra pozitif gören var mi?

Merhaba arkadaşlar, çok uzun zaman olmamış ama umarım konuşacak birilerini bulurum.
klomen+iğne vurulan şu anda bekleyen birileri. Sohbet edelim.

Ben varım canım klomen kullandım umarım yumurtam büyümüştür ve çatlama ıgnesını verır salı günü 18mm olmustu

Ben varım canım klomen kullandım umarım yumurtam büyümüştür ve çatlama ıgnesını verır salı günü 18mm olmustu
Hayirli olsun camin insallah buyumustur. Bende 15 ince catlama ignesi oldum 4 yumurtam olmus en kucuk 19 en buyuk 24 falandi. Bekliyorum bakalim. Insallah hamis kaliriz

Kilar lutfen acil cevap yazin 6 gun geciktim dun gece idrarimla test yaptim sabahi beklemeden sonra negatifti bende uyudum8 saat sonra uyandigimda boyleydi biliyorum 1 saat sonra bile gecersiz oluyo ama ben 2 yillik evliyim yaptigim her ama her test istersem 3 gun bekelyim asla boylw olmazdi sadece bir kez catlatma ignesi oldugumda boyle sonradan belirmisti megerse igneden dolayi 5 mis hcg. Lutfen boyle bisey duyan yada yasayan varsa yazsin insallah hamileyimdir hastanrye gitcem ama bekleyemem o kadar
20180726_121707.jpg

Kilar lutfen acil cevap yazin 6 gun geciktim dun gece idrarimla test yaptim sabahi beklemeden sonra negatifti bende uyudum8 saat sonra uyandigimda boyleydi biliyorum 1 saat sonra bile gecersiz oluyo ama ben 2 yillik evliyim yaptigim her ama her test istersem 3 gun bekelyim asla boylw olmazdi sadece bir kez catlatma ignesi oldugumda boyle sonradan belirmisti megerse igneden dolayi 5 mis hcg. Lutfen boyle bisey duyan yada yasayan varsa yazsin insallah hamileyimdir hastanrye gitcem ama bekleyemem o kadar Eki Görüntüle 2172632
canım var gibi duruyo hemen kan ver. inşallah bebeğin seninledir.

Arkadasim durumun gebelik yonunde gibi görünüyor.yinede kan testi yaptir derim..uzun zamandir takip ediyorum bu sayfalari.aksamda senin cagrini gorunce ve ayni gunlerde catlatma iğnesi vuruldugumuz için üye oldum.umarim bebis seninledir.

Arkadasim durumun gebelik yonunde gibi görünüyor.yinede kan testi yaptir derim..uzun zamandir takip ediyorum bu sayfalari.aksamda senin cagrini gorunce ve ayni gunlerde catlatma iğnesi vuruldugumuz için üye oldum.umarim bebis seninledir.
sen ne zaman vuruldun iğneyi ?

sen ne zaman vuruldun iğneyi ?
Arkadaslar klomen tedavisinden sonra 14 temmuzda catlatma ignemi oldum.bugun 12.gün. 12 yaşında bir kizim var.geçen eylul ayindan bu yana korunmuyorum.2 ay arayla tedavisiz hamile kaldim.ikiside kimyasal gebelikle sonlandi.allah kimseye yasatmasin cok zor bir durummus.velhasil durum bu.sizlere ve burda kendine bir nebzede olsa bilgi olsun diye, catlatma ignemin 8.gununden itibaren yaptigim idar testlerini paylasmak istiyorum...

Eklentiler

• 20180726_115841.jpg
    20180726_115841.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 486
Kilar lutfen acil cevap yazin 6 gun geciktim dun gece idrarimla test yaptim sabahi beklemeden sonra negatifti bende uyudum8 saat sonra uyandigimda boyleydi biliyorum 1 saat sonra bile gecersiz oluyo ama ben 2 yillik evliyim yaptigim her ama her test istersem 3 gun bekelyim asla boylw olmazdi sadece bir kez catlatma ignesi oldugumda boyle sonradan belirmisti megerse igneden dolayi 5 mis hcg. Lutfen boyle bisey duyan yada yasayan varsa yazsin insallah hamileyimdir hastanrye gitcem ama bekleyemem o kadar Eki Görüntüle 2172632
Benim bu sekilde olup negatf oldugu olmustu.kesin guven olmuyor.kam verin bi an once geciktyseniz

Merhaba arkadaşlar, çok uzun zaman olmamış ama umarım konuşacak birilerini bulurum.
klomen+iğne vurulan şu anda bekleyen birileri. Sohbet edelim.
Bende dün çatlatma iğnesi oldum bekliyoruz bakalım ne olacak evleneli 1 yıl oldu yaşımdan dolayı acele ediyorum

Kizlar sizce var mi? Ignein 11. Gunu. 10. Gunu dun yaptim testte cizgi cikmadi bu aksam yaptom boyle

Eklentiler

• 20180726_222817.jpg
    20180726_222817.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 496
X