çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Igne yaptirdiktan sonraki gunden hesapladim bugun 15.gunum hala adet olmadim dun idrar testi yaptim bisey cikmadi

Igne yaptirdiktan sonraki gunden hesapladim bugun 15.gunum hala adet olmadim dun idrar testi yaptim bisey cikmadi

Benim bugün iğneden sonraki 12. Gün idrar testinde silik çizgiyi gördüm. Yarın kan testi yaptıracam Allah'ım hayırlısıyla tüm isteyenlere versin inşallah

Merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen+çatlatma iğnesi ve preesed kullandım. Çatlatma iğnemi ayın 14 ünde vuruldum ilk gün ilişki sonra gün aşırı ilişki önerdi drum ama ben her gün ilişki şeklinde çalışma yaptım ilk 3-4 gün sancılarım oldu ama şu an hiç bir belirti yok her ay acaba hamilemiyim diye yaşadığım hiç bir belirtti bu sefer yok sadece baş dönmesi aşırı bu ara ama hiç hamile hissetmiyorum kendimi dün dayanamayıp kan testi yaptırdım.8. Gün de yani 4.53 çıktı sonucum idrar testinde silik çıkıyor iğnenin etkisi olabilir diye hiç ümidim de kalmadı. Bat 27.05 ☹️

Merhaba arkadaşlar bende bu ay klomen+çatlatma iğnesi ve preesed kullandım. Çatlatma iğnemi ayın 14 ünde vuruldum ilk gün ilişki sonra gün aşırı ilişki önerdi drum ama ben her gün ilişki şeklinde çalışma yaptım ilk 3-4 gün sancılarım oldu ama şu an hiç bir belirti yok her ay acaba hamilemiyim diye yaşadığım hiç bir belirtti bu sefer yok sadece baş dönmesi aşırı bu ara ama hiç hamile hissetmiyorum kendimi dün dayanamayıp kan testi yaptırdım.8. Gün de yani 4.53 çıktı sonucum idrar testinde silik çıkıyor iğnenin etkisi olabilir diye hiç ümidim de kalmadı. Bat 27.05 ☹️
erken davranmışsın

El mecbur beklicem maalesef tabi idrar testinde koyulaşma olmadığı sürece de adet geçmeden hcg testi yaptırmıcam bi daha bakalım çok istiyorum inşallah bu sefer olsun ALLAHım

Test sonucunu aldin mi canim sonuc ne

Aldım canım 38,6 çıktı hcg saat 5te de doktora gittim ama moralimi çok bozdu kimyasal gebelik olabilir 2 gün sonra 70i görmemiz lazım ve bi ton olumsuz şey daha dedi progestan başladı şimdi bekleyip sonucu görcez.

Sen ne yaptın doktora gittin mi devam mı çatlatma iğnesine?

El mecbur beklicem maalesef tabi idrar testinde koyulaşma olmadığı sürece de adet geçmeden hcg testi yaptırmıcam bi daha bakalım çok istiyorum inşallah bu sefer olsun ALLAHım

Ben acele edip battan 1 gün önce yaptırdım ilaca bağlı da hcg yükseliyo şimdi cuma bi daha yaptıracam kan testini. Sabah mutlu olup şimdi kaygı yaşıyorum en iyisi bat bi kaç gün geçmeden test yaptırmamak

Evde fazlaca gebelik ve hcg testim var maalesef her gün yapıyorum silik çizgi de kayboldu hcg de ovulasyon testi de silikleşti. Yani umudum yok. Ama herşey Allah tan bekliyorum 27 sini,haberlerinizi de tabi ki..

Bende ayın 18 de aşılama oldum ilki dış gebelik di çatlatma iğnesinden 9 gün geçti ama bekleyemiyorum. İdrar testi yapsam nasıl olur sizce

X