çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Yine belli bekle bakalım çok merak ediyorum ne çıkıcak sonuç ya da bi kan ver ya iğnenin etkisi belli bir düzeye kadarmış hatta 2 gün sonra tekrar yaptır değer yükselmişse hamilesindir. Normalde beklemek lazım ama baksana elde ki testler bitti eczanelerdekini de bitircen bu gidişle en iyisi kesinleştir ki için rahat etsin :) ben de adet oldum sabah vücut ısım 36.4 oldu anladım ve geldi şimdi adet sancısı çekiyorum, doktoru aradım ilk tedavi negatif biz devam etmek istiyoruz dedim doktor bir daha ki adet dönemine kadar tedaviye ara verelim dedi bu süreçte tedavisiz deniycez artık hayırlısı ama sanki olmayışına alışmışım gibi çok üzülmedim ama eşim işe gidince daha fazla dayanamayıp ağladım çok zor ve çok can acıtıcı bir dönem
Yok canım testlerim bitmedi ben internetten 25 tane almıştım zaten şu an haftasonu diye eşimin memleketine geldik haftaiçi böyle devam ederse vereceğim test canım benim de kistlerden dolayı ara verdiğim Olmuştu başat kist vardı iki tane bir de çikolata kistim var o duruyor da basit kistler gidene kadar doktor ara demişti. Ama şöyle düşün adet olmak da nimet valla Allah'ım inş çok bekletmeden sevindirir bizleri

Yok canım testlerim bitmedi ben internetten 25 tane almıştım zaten şu an haftasonu diye eşimin memleketine geldik haftaiçi böyle devam ederse vereceğim test canım benim de kistlerden dolayı ara verdiğim Olmuştu başat kist vardı iki tane bir de çikolata kistim var o duruyor da basit kistler gidene kadar doktor ara demişti. Ama şöyle düşün adet olmak da nimet valla Allah'ım inş çok bekletmeden sevindirir bizleri
25 yaşındayım o kadar şeyler yaşadım ki hala bile öyle çok huzurlu çok mutlu hayatım var diyemiyorum çok alıngan çok hassas biriyim belki de allah bu yüzden nasip etmiyo daha çocuğu. Kist belirtileri neydi sen de ya da doktor muayene ederken mi gördü

25 yaşındayım o kadar şeyler yaşadım ki hala bile öyle çok huzurlu çok mutlu hayatım var diyemiyorum çok alıngan çok hassas biriyim belki de allah bu yüzden nasip etmiyo daha çocuğu. Kist belirtileri neydi sen de ya da doktor muayene ederken mi gördü
Canım öyle düşünme ne yaşadığını bilmiyorum ama umutsuz olma canım bende 27 yaşındayım ama yine de savaşmaya devam ediyorum canım kist olduğunda sürekli batma hissi oluyordu yürürken otururken doktora gittim söyledim o da ultrasonda görmüştü 6 cm ve 4 cm di

Canım öyle düşünme ne yaşadığını bilmiyorum ama umutsuz olma canım bende 27 yaşındayım ama yine de savaşmaya devam ediyorum canım kist olduğunda sürekli batma hissi oluyordu yürürken otururken doktora gittim söyledim o da ultrasonda görmüştü 6 cm ve 4 cm di
klomen mi kullanmıştın sen ondan sonra çoğu kişide oluşuyomuş kist ya doktorda o yüzden ara verelim dedi

Eklentiler

• IMG_3073.JPG
    IMG_3073.JPG
    13,2 KB · Görüntüleme: 456
Evet bakalım ne olacak merakla takip ediyorum
Merhaba canım sen yaptığın testi ne kadar bekletiyorsun? 5 dk içinde cıkan sonuç neyse o olmalı 5 dkdan sonrası dogru olmaz diyolar. Niye bunu diyorum cünkü ben de yaptım 5 dk içinde bişey yoktu yarım saat sonra aynı senin testin gibi oldu..

Merhaba canım sen yaptığın testi ne kadar bekletiyorsun? 5 dk içinde cıkan sonuç neyse o olmalı 5 dkdan sonrası dogru olmaz diyolar. Niye bunu diyorum cünkü ben de yaptım 5 dk içinde bişey yoktu yarım saat sonra aynı senin testin gibi oldu..
Hayır canım ilk 5 dakika da bende çizgi çıkıyor Zaten bekledikçe de koyulaşıyor

Bu da yarım saat sonra

Eklentiler

• IMG_3080.JPG
    IMG_3080.JPG
    20,4 KB · Görüntüleme: 493
Bu da testin son hali canım daha da koyulaşmış

Eklentiler

• IMG_3083.JPG
    IMG_3083.JPG
    11,2 KB · Görüntüleme: 424
X