çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Klomen kullandim ve catlatma ignesi buruldum yukaridan asagya dogru igneden sonra 10. 11. Ve 12. Gun iki test yaptim sabah aksam...ne dersiniz 12. Gun de pozitf cikti sizce azalmasi gerekmezmiydi ilacin etkisi olsaydi...litfen yardim edin...ama her an adet olacak agrim var

Eklentiler

• 20170408_230301.jpg
    20170408_230301.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 689
Klomen kullandim ve catlatma ignesi buruldum yukaridan asagya dogru igneden sonra 10. 11. Ve 12. Gun iki test yaptim sabah aksam...ne dersiniz 12. Gun de pozitf cikti sizce azalmasi gerekmezmiydi ilacin etkisi olsaydi...litfen yardim edin...ama her an adet olacak agrim var
Canım sen hamilesin bence bi kan testi yaptır hemen :))

Canım sen hamilesin bence bi kan testi yaptır hemen :))
Gercektenmi ..oyleyse benim bayramim olur cok bekledim bunu....ama ben hala ignenin etkisi oldugunu dusunuyorum cunku her an adetim geldi gelecek hissi var...bugun 13. Gun bu sabah test yaptim yine silik cizgi eger ignenin etkisi bu kadar suruyosa gercekten uzulecegim allahim yardimcimiz olsun

Gercektenmi ..oyleyse benim bayramim olur cok bekledim bunu....ama ben hala ignenin etkisi oldugunu dusunuyorum cunku her an adetim geldi gelecek hissi var...bugun 13. Gun bu sabah test yaptim yine silik cizgi eger ignenin etkisi bu kadar suruyosa gercekten uzulecegim allahim yardimcimiz olsun
Canım iğnenin etkisi bende 7. Gün gecmişti bence hamilesin ama istersen bekle birkaç gün daha..

Catlatmanin 14. Gunu bugun

Eklentiler

• 20170410_165856.jpg
    20170410_165856.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 695
  • 20170410_165856.jpg
    20170410_165856.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 575
Canım ben kırmızıları gördüm bu sabah umarım sen görmezsin.. :110:
Bende gördüm canım hatta bugun 4.günüm yumurtam çatlamıl ve atmış kendini doktor öyle söyledi ikinci günü gittiğim de . Ya yuvalama yapmamış yada döllenmemiş dedi şimdi eşimin testini götürmemi istiyo yarın gidicez kısmetse bakalım artık hayırlısı doktora devamız yani

Bende gördüm canım hatta bugun 4.günüm yumurtam çatlamıl ve atmış kendini doktor öyle söyledi ikinci günü gittiğim de . Ya yuvalama yapmamış yada döllenmemiş dedi şimdi eşimin testini götürmemi istiyo yarın gidicez kısmetse bakalım artık hayırlısı doktora devamız yani
Bende dün tekrar klomene başladım bugun doktora gittim sıkıntı gözükmüyor dedi haftaya tekrar çağırdı.. Ben gecen ay yumurtam catladı mı emin değilim senin catlamıssa bu buyuk birşey bence bu ay olmadı gelecek ay olur canım sıkma kendini :)

Kızlar ben de 12 nisanda ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum doktor 12. gün test yapabileğimi söyledi sizce erken mi bu benim ilk iğnem Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah beklemek çok zor

IMG_20170418_185828.jpg
kızlar daha 7. Gün çok erken yaptım ama sanki hafif çizgi görüyorum gibi geldi sizce var mı yoksa hayal mi görüyorum

Canım nasılsın? Durumlar nedir ben bugun tekrardan çatlama iğnesi oldum..

Kızlar bugün iğneden sonra 12. gün. İdrar testi yapsam çıkar mı acaba yarın kan tahlili yaptırıcam sağlık ocağında sonucu salı günü alıcam normalde bugün idrar tahlili yapmayı düşünmüyordum eşim girdi aklıma. Ya da devldt hastanesinde acilde kan testi yaparlar mı pazar günü

Kızlar bugün iğneden sonra 12. gün. İdrar testi yapsam çıkar mı acaba yarın kan tahlili yaptırıcam sağlık ocağında sonucu salı günü alıcam normalde bugün idrar tahlili yapmayı düşünmüyordum eşim girdi aklıma. Ya da devldt hastanesinde acilde kan testi yaparlar mı pazar günü
catlama tarihinden 12 gün geçmişse çıkar canım ama geç döllenme olduysa zor

Kızlar benimde çatlatma iğnesi vurulalı bugün 6. Gün ben dayanamayıp idrar testi yaptım sizce bu kadar koyu çıkması iğneden midir bana baya koyu geldi de

Eklentiler

• IMG_2929.JPG
    IMG_2929.JPG
    24 KB · Görüntüleme: 321
Kızlar benimde çatlatma iğnesi vurulalı bugün 6. Gün ben dayanamayıp idrar testi yaptım sizce bu kadar koyu çıkması iğneden midir bana baya koyu geldi de
Arkadaşım ben 7. gündrar tahlili yapmıştım silik çizgi çıkmıştı yarın 13. günü kan tahlili yaptırıcam o zaman görcez inşallah hamilesindir

kızlar 6. gün çok erken vuruldugun catlatma ignesi beta hcg hormonu salgılar o yüzden cıkar o cizgi her gün aynı saatte yapın git gide silikleşerek yok olur işte ondan sonra gebelik varsa tekrar çizgi çıkmaya başlar

X