Çatlatma iğnesi olan arkadaşlar yardım

canım henüz adet olmadım ama hamişte deilim..yarından itibaren her an olabilirim..

bişey merak ediyorum ayça çatlatma iğnesini üst üste 2 aymı oldun yoksa ara verdinizmi benim dr 3 ay ara verelim dedi .sonra yönlendireceğim sizi dedi .acaba başka dr gitsemmi yoksa 3 ay beklesemmi .Sağlıkocağında hemşire ara verme hormon seviyen düşer tedaviye baştan başlamak zorunda kalırsınız dedi napsam acaba.

Canım ara vermedim 2 ay ilaç sonrası çatlatma iğnesi kullandım bu ayda aynen devam edicez.bana dr ara verelim demedi olana kadar devam edicez dedi.

zeynepcim çok üzüldüm.adet olana kadar umudunu kaybetme hayırlısı allahtan sen bu ay iğneye devam edecekmisin benim kafam çok karışık napsam acaba?biray bekleyip üniv.hastanesine gideyim diyorum.

kaç aydır kullanıyon tatlım..benim klomen 2. ayımdı ama iğne ilk defa yapıldı..ama ben bu ay belkide kullanmam ..bıktım doktorlara muayene olmaktan..

canım benim bide kullanmak istemeyişimin sebebi kist olmasından korkuyorum..bide kist olursa doğum kontrol hapı kullanıcaz..bu sferde hadi başa dön olucak....

bende öyle şeylerden korkuyorum ama dr nederse yapıyorum aslında dr bende sıkıldım sürekli özele gidiyorum.8 aydır daha sizinde şu probleminiz var demedi. herdefasında herşey çok güzel diyo. buay tamam diyo ama yok tmm allahın bileceği şeyde neyim olduğunu söylese bukadar üzülmem belki

ben klomende kullandım 3 ay sonra tahliller rahim filmi eşimin tahlilleri falan 2 aydan beride menegon vuruluyorum.geçen ay 7 tane yaptırdım çatlatma iğnesi yaptırmadı bugüne kadar sadece bu ay 6 menegon iğnesinden sonra muayeneye bile çağırmadan adetin 9 günü yumurta 16 mm olmuş yarın çatlatma iğnesini yaptır dedi . para veriyorum ya bukadar ilgisiz olunmazki.internette bu tür sayfaları dolaşıyorum herhalde benim dr kadar ilgisiz yoktur.

şeydacım al bendende o kadar..dünyanın parasını akıtıp çevremdeki en iyi hastanelerden birine gidiyorum...doktorun ağzından bıçakla laf alıyorum..sormasam kaç yumurtam var ebatları ne diye hiç söylemiycek...fazla bişi soruncada ters ters bakmalar..ay ne biliyim..sen bayağı test yaptırmışın bişi çıkmamış galiba dimi hiç birinde...ben daha rahim filmi çektirmedim..bide eşimde daha kontrol olmadı...

Kızlar sisin doktor gerçekten çok ilgisizmiş benim doktorum saolasun herşeyi anlatıyo.kontrol için 2 güne bi çağırıyo.İlişki verdikten 2 gün sonra yumurtalara bakmak için tekrar çağırıyo.İlaca aşırı tepki gösterip yumurtalaraım bu ay çok hızlı gelişti rahmin henüz hazırlanmamış dedi ilaç verdi ama bu ay olmadı.Bu gün mayıs ayı için tekrar tedavi başlıycak hayırlısı .....

ne şanslısın canım..valla burda iyi doktor bulmak artık çok zor..hepsi işi ticarete dökmüş..bir an önce buna bakıp yollıyımda öteki hasta girsin diye bakıyolar..aman doktorunu elinden kaçırma..henüz öyle bir doktora rastlayamadım..

doğru söylemişsin zeynepcim.ayçacım dr konusunda gerçekten şanslıymışın canım benim dr içinde civardaki en iyi drlardan deniyo ama ben pek memnun değilim.inşallah bizde insaflı içinde allah korkusu olan birine rastlarız bu ay değiştireceğim zaten . zeynep benim tahlillerim temiz rahim filmindede olumsuz bişey yok ama nebilim yok işte.inşallah sen o aşamalara gerek kalmadan hamile kalacaksın ben inanıyorum.ayyyyyyyyy çok güzel kızlarya beni anlayan birileri var dışardan birilerine derdimi anlatamıyorum onlara göre abartıyorum herşeyi neyse herşeyin hayırlısı

aynen canım benide dışardan kimse anlamıyo..arkadaşlarım bile..ancak burda konuşup dertleşebiliyorum..inş.hepimiz müdahelelre gerek kalmadan en kısa zamanda hamiş kalırız...

Arkadaşlar merhaba,Ben iğne vurulalı 10 gün oldu ama hiç ağrım yok,sadece göğüslerim acıyor o kadar.Bu belirtisi olabilirmi yoksa adet mi olacağım yaaaa.....

herkeste aynı belirti olucak diye bir kaide yok canım..benimde göğüslerim ağrımamıştı vede hamiş deilim..belki sen hamiş kalırsın..

allah hepimizin yardımcısı olsun,gerçekten bizi bu sıkıntıları çekmeyen kimse anlayamaz.burdaki arkdaşların sorunlarını okudukça çözüm buluyoruz.bende klomenden sonra ç.iğnesi vuruldum bgn
ama endumetruim inceymiş buda şansımızı azaltır dedi dr kısmet tabi birazda.herkese sabır diliyorummm

kızlar uzun zamandır kimse bişey yazmıyor tedaviler nasıl gidiyor. inşallah herşey yolundadır ,umarım buay güzel haberler alanlar vardır aranızda.zeynep sen neleryapıyorsun merak ettim sizleri

melisçim merhaba , buradan herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım çok heycanlıyım benim de sizler gibi önce menogon iğne vuruldum 6 adet 1toz 1 su idi 7. gün de çatlatma iğnesi oldu ( adetimin 3.günü tedavim başladı )ve çatl. iğn. sonra beklemedyim ama inanılmaz sancılarım oldu hala da ufak ufak devam ediyor .bu ağrılar normalmi ve aynı zamanda göğüslerim de balon gibi oldu acaba bişey vrmı çok mrk ediyorm.şimdiden teşekürler

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve ilk kez kendimi buldum kimseye söyleyemediğim hatta eşime bile açılamadığım duygular burda hemde herbirinizde. çok duygulandım şimdi allah herkese annelik duygusunu tattırır inşallah. ben 4 yıllık evliyim 1.5 yıl korunduk 2.5 yıldırda bebek bekliyoruz. 10 ay önce eskişehir'de bir mekeze gittim ultrasonla muayene oldum ve doktor bir problem yok çatlatma iğnesi yapalım dedi. hatta çatlamak üzere olan büyük bir yumurta olduğunu söyledi ama o sıra eşim uzakta çalışıyordu ve biz çatlatma iğnesini vurulamadık. şu anda bir aradayız ve çorludayız hala bebek bekliyoruz. istanbulda bir merkeze gitmek istiyorum bana önerebilirmisiniz. bu arada eşimdede bir problem yok yardımınıza ihtiyacım var. şimdiden hepinize önce sağlık sonra hayırlısını diliyorum. allah sabırla ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin

X