Çatlatma iğnesi olan arkadaşlar yardım

doğru valla bende testlere dünyanın parasını akıttım ama ben dayanamıyom..hatta şimdiden alıp bitane kenara koyucam..bendede iki yumurta var bakalım tutucakmı..allahım bu mübarek gün hürmetine yüzümüze gül

doğru valla bende testlere dünyanın parasını akıttım ama ben dayanamıyom..hatta şimdiden alıp bitane kenara koyucam..bendede iki yumurta var bakalım tutucakmı..allahım bu mübarek gün hürmetine yüzümüze gül

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bişi sorucam bu çatlatma iğnesini vurulduğunuz günün akşamımı ilişki veriyo doktor...benimki üstüne basa basa bu akşam yapmıyosun yarın akşam ilişki dedi ben iğnemi bugün yaptırdım...anlamadım vurulduğumuz gün ilişki gerekmiyomu

kızlar iğne yaptıranlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Selam ben aranıza yeni katıldım.6 yıllık evliyim ve 8 aydır bebek istiyoruz.İstediğim zaman olur sanıyordum ama olmadı dr a gittik ve prolaktin fazlalığından dolayı olmadığını söyledive dostinex verdi bu sorunu çözdük. daha sona adetimin 3. günü dr gittim.adetimin 5 . günü kullanmam için serephone verdi ve 4 yumurta oluştu.yumurta oluşana kadar inanılmaz ağrılar çektim.15. günü preglyn vuruldum ve yumurtalar çatladı.karnımda inanılmaz bi şişlik oluştu.dr 2 hafta sonra kan testi yapılacak dedi ancak adetim geldi gebelik oluşmadı.Bu ay 2. kez serephone kulandım çatlatma iğnemide oldum dr yumurtalıkların çok iyi çalıştığını söledi. şuan beklemedeyim geçen ayki ağrılarımın hiç birini yaşamadım.Hayırlısı bakalım bekliyoruz ALLAH isteyen herkese bebek nasip etsin İNŞALLAH :))

bu çatlatma iğnesinden sonra akıntı oluyomu kızlar..bende jiç akıntı yok acaba çatlamıyomu

benim bir yumurtam var ama aylardır böyle zaten her gittiğimde bir yumurtan var .diğerleri küçük diyor.bidahaki ay gene aynı bitürlü iki yumurta olmadı.canım inşallah senin olur.sanki benim iğnem erken yapıldı gibi geliyor bana ama hayırlısı zaten eğer iğneden 15 gün sonra adet olunuyorsa 5 gün kaldı şimdilik hiç belirti yok.

zeynepcim benim akıntım çok oldu ve ağrımda çok oldu ayrıca karın bölgemde şişlikte var.ama ne anlama geliyor bilmiyorum.

şeydacım benim hiç akıntım olmadı ..karnım şişti yandı iğneden sonra ama akıntı hiç yok..acaba çatlamadımı ya üfff..benim geçen ay 3 tane vardı ama olmayınca olmuyo

bence moralini bozma herkesin aynı belirtileri verecek diye bi kaide yok. ben daha önceki kullandığım ilaçlardada aynı şekilde akıntım oldu ama malesef.akıntıolması herşeyin yolunda olduğunu göstermez.

inşallah canım ama yine olmıycak hissediyorum ...benimde adetime 10 gün kaldı..hayırlısı allahtan artık

üzüldüm şeydacım..benimde 18 i bekliyorum inşallah olmam

belirtilerin varmı zeynep bide doktor sana iğneden kaçgün sonra adet göreceğini söyledimi.aslında ben de tam adet oldum söylenez ayın 11 onbeşgün doldu 2 gündenberide lekenmeler var ama başkada bir şikayetim yok çok ŞAŞKINIMtahlil yapsammı yapmasam beklesemmi bilmiyorum.

bana bişi söylemedi günün geçince gel dedi...geçen ay benimde öylr olodu adetim sadece bir gün normal oldu sonra hep leke gibiydi ve erken bitti mevsimden veya bu ilaçlardan olabilir...bide ben test yaptım ışıkta bakınca bir gölge var ama güvenemiyorum..yarın belki kan testi yaptırırım..biraz kasıklarım yanıyo başka belirtim yok...

Arkadaşlar merhaba,bende adetimin 3.günü ilaç kullanmaya başladım 5 gün kullandım.6.günü dr gittim yumurtalık takibine başladı.Adetimin 15.günü 19 mm olmuştu ve iğne vuruldum.Dr 36 saat sonra ilişki dedi ve 1 gün sonra tekrar dedi.Bende şimdi bekliyorum,gerçi çok erken daha ama,beklemek çok zor,ilk seferde hamile kalan varmı acaba ?

Arkadaşlar merhaba,bende adetimin 3.günü ilaç kullanmaya başladım 5 gün kullandım.6.günü dr gittim yumurtalık takibine başladı.Adetimin 15.günü 19 mm olmuştu ve iğne vuruldum.Dr 36 saat sonra ilişki dedi ve 1 gün sonra tekrar dedi.Bende şimdi bekliyorum,gerçi çok erken daha ama,beklemek çok zor,ilk seferde hamile kalan varmı acaba ?

ben 2 aydır aynı tedaviyi yaptırıyorum bu ay yumurta çok hızlı büyümüş dedi dr rahim daha kendini hazırlayamamış dedi progesstan verdi.Ancak adetim 4 gün geçti kan testi yaptırdım almaya gidecekken adetoldum malesef inş. bidahaki ay tutar.Bu ilaçlardan sona adeti şiddetli ağrıyla geçen varmı ben 2 aydır felaket ağrı çekiyorum. hakımızda hayırlısı olsun Allahım çok aramadan sağlıkla bebişlerimize kavuştursun inş.

bende çatletma iğnesinden sonraki ilk adet dönemimde çok ağrım oldu.bugün dr arayıp sordum normal yumurtalıklarının hareketlendiğini gösterir dedi artık bana hepsi saçma geliyor ama herşeyin hayırlısı arkadaşlar hepinize bol şans.umarım en yakın zamanda hayalinize kavuşursunuz.

bişey merak ediyorum ayça çatlatma iğnesini üst üste 2 aymı oldun yoksa ara verdinizmi benim dr 3 ay ara verelim dedi .sonra yönlendireceğim sizi dedi .acaba başka dr gitsemmi yoksa 3 ay beklesemmi .Sağlıkocağında hemşire ara verme hormon seviyen düşer tedaviye baştan başlamak zorunda kalırsınız dedi napsam acaba.

X