Çatlatma iğnesi ile hamile kalabilecekmiyiz beraber takip edelim.

M_Lina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2020
37
9
29
Arkadaşlar bu ayın 7 regl oldum regl'min üçüncü günü alttan ultrasona girdim sonrasında kloment kullandım 1 haftada kadar koloment kullanımından sonra belirli periyotlarda kontrole gittim yumurtamın 1 tanesinin 20cm kadar büyüdüğünü söyledi doktorum ve çatlatma iğnesini o gün vuruldum 2 gün boyunca dersimize güzel çalışmamızı istedi bu testleri yapmamın sebebi gün gün neler olacak çatlatma iğnesinden sonra bereber takip edelim sizlerinde kafasında ki oluşan bir çok soru işaretini beraber giderelim istiyorum bir çok yorum var ilk görmüş olduğunuz test çatlatma iğnesinden sonra 3 gün yapmış olduğum test ve bugün 6 günüm test pozitif olarak ilerlemeye devam ediyor bu konuda yaşadığım aşamalara göre sizleri bilgilendireceğim yine bu konuda bilgisi olan herkesi yorumlara bekliyorum ALLAH İSTİYEN HERKESE NASİP ETSİN İÇİNDE BANADA İNŞALLAH. :emir_bebek:
testt.png

Eklentiler

• test 2.png
    test 2.png
    625,2 KB · Görüntüleme: 1.254
  • test 3.png
    test 3.png
    648,8 KB · Görüntüleme: 1.222
  • test 4.png
    test 4.png
    862,9 KB · Görüntüleme: 1.215
Test yaptınız mı cnm batma alta doğru bende de var baş ağrım vardı parol aldm sen nası hissediyorsun
hayır yapmadım ben 1 senedir deniyorum çok test yaptım sonuç hep hüsran onun için 15. günü görmeden yapmam sanırım ben kolay kolay baş ağrısı için ilaç kullanmam birde baş ağrım yok canım sadece batma ve uyku işte ama benim umudum yok bu ay onun için pek takip etmiyorum kendimi belirtilerimi

hayır yapmadım ben 1 senedir deniyorum çok test yaptım sonuç hep hüsran onun için 15. günü görmeden yapmam sanırım ben kolay kolay baş ağrısı için ilaç kullanmam birde baş ağrım yok canım sadece batma ve uyku işte ama benim umudum yok bu ay onun için pek takip etmiyorum kendimi belirtilerimi
O test konusunda bende aynıyım ama yine de umut hep var naplmmm inşallah gönlümüze göre versin

benimde 10. gün bende de bel agrısı var birde ara ara batma ama en çok sürekli uykum geliyor başka da birşey yok :110:
Benim de 12. Gün oldu kasık ağrısı var hafif akıntı var belki adette gelebilir bilmiyorum ovulasyon testiyle takip ediyordum şöyle çıktı
9FE1BD6C-5668-446B-9FD5-4224CB3999CF.jpeg

Doktora gittim şimdi geldim baktı o adetin az olması progestan ilaç vermişti ondan oluyormuş
Ultrasonda baktı gayet güzel bi sorun gözükmüyor dedi İlaç yazınca umut edip üzülme olmazsa çünkü ilaçla pat diye olacak diye bi şey yok dedi stres olmaman gerek dedi sonrada eğer istersen bi kaç ay kendiniz deneyin olmazsa rahim filmi çekelim dedi neden öyle dedi bilmiyorum gayet güzel diyor ama sorun ne bilmiyorum 😔🙏🏻

X