Çatlatma iğnesi etkisi

Hayırlısı olsun kuzum
İnşallah hep birlikte kucağımıza alırız yavrularımızı
Sonucu ne olursa olsun bizimle paylaşırmısın

Hayırlısı olsun kuzum
İnşallah hep birlikte kucağımıza alırız yavrularımızı
Sonucu ne olursa olsun bizimle paylaşırmısın
Tabiki de çatlatma iğnesi olmadan önce de çok belirtili bir dönemim olmuştu çok emindim gebelikten kan verdim 0.00idi sonuç çok yıktı bu sefer yaşasamda umutlanmam diyorum dum kadın doğumcum hadi başlayalım diyip önce klomen verdi sonra yumurtalıklari görünce çatlatma verdi 14. Ünde 17 sinde çatlamış olarak gördük 14 -15-16-18-18-20 Şubat hep değerlendirdim hayirlis olsun elimden geleni yaptım çabası benden taktir Allah'tan

Hayırlısı olsun canım
Bende daha önce bir dış gebelik yaşadım
8. Hafta kurtaj oldum
Bizde 15 şubat başladık iğneye
Bugün ilk idrarda test pozitif çıktı
Pelşembe günü tekrar test yapıcam
Portatif çıkarsa kan vericem artık

Benimde aynı Seniha hanım ilk kez iğneyle denedik çok karışık duygular gençekten bende adetimi beklemeye karar verdim siz bugünmü verdiniz kan?

Hanımlar bir şey sorucam iğneden sonra kaç gün değerlendirmem lazım? 25 inde iğne oldum 26 27 ve 28 günleri değerlendirdik. 3 gün yeterli mi yoksa 4 5 gün falan mı?

Hanımlar bir şey sorucam iğneden sonra kaç gün değerlendirmem lazım? 25 inde iğne oldum 26 27 ve 28 günleri değerlendirdik. 3 gün yeterli mi yoksa 4 5 gün falan mı?
Aslında 3 günde yeterli spermler 3 gün kadar canlı kalabiliyor önemli olan iğneden 36 saat sonraya ilişkiyi denk getirmek

İnşallah güzelim, aynen öyle idi ama çıkmadı bende şaşkınım işin tuhafı dönemim geçti 3. Gün ama yok :))

Benim iğne işe yaramadı malesef dün hasta oldum okadar da umutluydum buay neyse hayırlısı inşallah herkese nasip olur

merhaba sonucunuz nedir

Dün var yumurtlama diye değerlendirdim. Bu gün daha net çıktı miğde bulantm bas agrm var ama usuttuk belli ki

Merhabalar ben geldim:) 9 Mayıs salı günü adet oldim 10 Mayıs devam etti ve dün 11 Mayıs kesildi ben de bugün ovulasyon yaptım arkadaşlar sonucum aşağıdadır. Duurm ne bilmiyorum gebelik testim hayalet çizgi çıktı korkum dan kan veremedim çünkü gebelik testini kanama öncesi yapmıştım qrada kanama oldu iki günlük şuan ovulasyon bu ama pazartesiden itibaren halsizlik _ ishal _ uyku - sık tuvallet bu gün den itibaren ise kabızlık ve bulantı oldu ilk defa yaşıyorum kafam allak bullak

Eklentiler

• IMG-20230512-WA0117.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…