Çatlatma iğnesi sonrası belirtiler

Merhaba bugun ignemin 12.günü 5 gün klome kullanıp caglatma ignesi vuruldm doktor yumurtlarn catlams ddi sıvı içinde ddi 3 tane yumurtam olusmtu 20mm 17mm civarlrnda dün kan verdm 0.6 cktı acaba pozitif olurmu beklemelimiyim
Merhabalar iyi geceler 🌺bugün doktorum da bana aynı şeyleri söyledi sizin son durumunuz nedir iğne tuttu mu

Açıkçası iğne olan birçok kişiyle konuştum kimseninki tutmamış bende tutacağını düşünmüyorum yani öyle hissediyorum bu kadar çok kişinin olumsuz sonuç alması tesadüf mü bilemiyorum
Kötü düşünmeyin kafanıza takmyın cok taktmm kafama hiç bi sorun olmadıgı halde olmuyor artk takdir allahtan insallah güzel haberleri alırsnz

Kötü düşünmeyin kafanıza takmyın cok taktmm kafama hiç bi sorun olmadıgı halde olmuyor artk takdir allahtan insallah güzel haberleri alırsnz
Kesinlikle çok haklısınız bende iki defa daha denerim diye düşünüyorum olmazsa da Allah'a bırakıyorum inşallah sizde güzel haberler alırsınız 🙏🥰

Kizlar merhaba acil yardim. Dun sabah 10 sa ignemi vuruldum dun iliski olmadi. Bugun aksam 10 tam 36 saat oluyor. Ama biz o saatte dugunde olcaz 12 gibi olsa bisey olurmu

X