Çatlatma iğnesi 7. Gün

Merhaba iğnenin etkisinde dolayı o şekilde gözüküyordur iğne beta hcg içeriyor 11. Veya 12. Günde gidiyor iğnenin etkisi

Merhaba. Bende 15 Ekim’de yaptırdım çatlatma iğnesi. Benim ikinci denemem bu şekilde. İlkinde hemen olacak sandım baya yıkıldım 15gün sonra adet oldum. Hamd olsun sonuçta sağlıklı şekilde adet olmak da önemli. Bizde gün aşırı değerlendirdik. Ama bu defa hiç belirtim yok. Ne hamileliğe ile ilgili ne de adet ile ilgili. Hayırlısı 15gün olunca direkt kan vermeyi düşünüyorum
Ben gitmedim çatlamayı görmek için doktor çağırmadı ama gitmek en güzeli hatta biri burada bana demişti seni çağırmadılar mı diye
Bunu bende çok duydum ya beni de hiç çağırmadılar. Bizim doktorlar da bir garip

Ben şişkinlik dışında belirti yaşamadım ben doktorumu seviyorum ya çağırmıyosa var bi bildiği

Ben hala tam olarak regl olamadım kızlar çok az leke geliyor afedersiniz silince o da anlayamıyorum gerçekten

Merhaba inşallah olmuştur ya çok değişik bir dönem bende 16 ekimde çatlatma iğnesini yaptım bugün 10. günüm bugüne kadar kasıklarımda ara ara kramplar vardı ama onun dışında son 4 gündür alt karın bölgesinde adet sancısı ağrısı yaşıyorum bugün hafifledi 4-5 gündür çok sık idrara çıkıyorum 2 gün öncede gece şiddetli bir ateş basması yaşadım sabaha kadar uyuyamadım bugünde kasığımdan sol bacağıma vuran bir ağrı ve kas ağrıları yaşıyorum ayrıca duphaston kullanıyorum 14. gün test yapmayı düşünüyorum çok acayip bir bekleyiş inşallah tutmuştur ya vücudumda olan her etkiyi belirti sanıyorum ama çok mu erken belirtiler için

Bence çok çok erken canım. Beklemek harbiden çok zor ama ne yapalım elimiz kolumuz da bağlı biraz o yüzden dayanacağız benim ikinci klomen ve ovitrelle deneyimim. Sanıyordum ki hemen hamile kalıcam o işler öyle kolay değilmiş ilkinde aşırı sıcak basması oldu bende de. 14 gün negatif çıktı testim 15inde de adet oldum. Şimdi ikinciyi oldum ama ne ağrı ne sızı ne ateş hiç bir belirti yok. Zaten pek ümidim de kalmadı yani hevesim kaçtı çocuktan böyle zor olacağını hiç aklıma getirmemiştim yine de ne zaman hayırlısı ise Rabbim o zaman nasip eylesin

Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah ümidini kaybetme sende olacak inanıyoruz bizimki zor yolu seçti ama olsun herşey güzel olacak canım

Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah ümidini kaybetme sende olacak inanıyoruz bizimki zor yolu seçti ama olsun herşey güzel olacak canım
Hiç ümidimi kaybetmiş değilim ama heyecanımı kaybettim o kesin her şeyin hayırlısını istiyorum Rabbim doğru zamanda nasip eylesin amin

Hamile kalma sürecinizi anlatırmısınız benim bu ilk çatlatma ignesiydi ama olmadı
Ben yumurta büyütme ilacı kullandım gonal f iğne sonrasında çatlatma iğnesi oldum doktorumun bugün söylediğine göre çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki oluyor ya o zaman tutmuş Allaha şükür iğnenin 12. Günü kan verdim kanda öğrendim sonra kan takibi yapıldı yükselme vardı. Bugün iğnenin 21. Günü kesemizi de gördük Rabbime çok şükür olsun

mrb ignemin 4.gunu o belirtiler aynisi bende de var acaba sizde kacinci gun bu belirtiler vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…