Çatlatma iğnesi 7. Gün

Ben kan versem mi vermesem mi çok kararsızım. 8 Ekim'de yapmışım iğneyi. Adetime 5 gün var. İğne gününü saymazsam 13. Gün sayarsam 14. Gün bugün. Hiç cesaretim yok

Ben kan versem mi vermesem mi çok kararsızım. 8 Ekim'de yapmışım iğneyi. Adetime 5 gün var. İğne gününü saymazsam 13. Gün sayarsam 14. Gün bugün. Hiç cesaretim yok
Merhaba ben dün akşam test yaptırdım iğne gününü sayarsam 12 saymazsam 11.gündü ve sonuç 3.2 geldi pazar günü tekrar yaptıracağım yükselebilir de yükselmeyebilirde dedi doktorum

Bence biz 15 . Günü bekleyelim kesin olsun 13.gün nagatif çıkıp sonra pozitife dönende varmış
Merhaba ya dün de benim iğne gününü sayarsam 12 saymazsam 11.gündü 3.2 çıktı sonucum yükselmez mi acaba ya doktorum pazar günü 15.gün tekrar vermemi söyledi iğne etkisi kalmıs mıdır hala

Merhaba ben dün akşam test yaptırdım iğne gününü sayarsam 12 saymazsam 11.gündü ve sonuç 3.2 geldi pazar günü tekrar yaptıracağım yükselebilir de yükselmeyebilirde dedi doktorum
Merhaba inşallah yükselir olumlu düşünün. Hayırlısı olsun kendini üzme

Evdeki idrar testinde çıkmayabilir kan mı verseniz
Ne bileyim çok üzüldüm en azından silik çıkardı belki dedim. O bile yok bariz tek yani. Adet günüme 5 gün var onu beklerim ama olacağım gibi zaten o sancıyı hissediyorum
Siz test yaptınız mı

Ne bileyim çok üzüldüm en azından silik çıkardı belki dedim. O bile yok bariz tek yani. Adet günüme 5 gün var onu beklerim ama olacağım gibi zaten o sancıyı hissediyorum
Siz test yaptınız mı
Bende az önce yaptım dayanamadım ama tek çizgi bugün iğne gününü saymazsak 11. Gün sabah yapılması mı gerekiyor du

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…