Çatlatma iğnesi 7. Gün

Birde sizin belirtileriniz tam olarak neydi acaba
6 gün kaldı

6 gün kaldı adetime
Yarın çıkabilir diye düşünüyorum bende yaptığımda 7 gün vardı 12. Günüydğ iğnenin. Benim brlirtilerim kasıklarda şişlik oturup kalkarken rahatsız oluyodum bide göğüs ucu hassasiyeti. Şimdi öğrendim rahatladım bugün 15. Günü iğnenin asıl belirtiler şimdi çıkıyo bekleseymiş anlarmışım kendimden ama bekleyemedim ben kasıklarda ara ara batma ve karıncalanma oluyo kabızlık var şişlik devam akıntı öyle çok yok az

Ya benim göğüs ağrım çok az var arada bir sızlıyor sadece nadir ama . Akıntım bianda su gibi geldi afedersiniz. Ara ara oluyor ama yoğun değil. Bide gece beni kasık ağrım uyandırdı. Fenaydı yani dedim kesin regl oldum ama bir şey yoktu. Çok garip hissediyorum kendimi açıkcası

Bence kendini dinleyerek yorma kendini belirti arama stres yapmamaya çalış brndr belirti olunca diyodum ki off merve paikolojiktir o her ay oluyo zannediyosun bu belirtiler diye. Belirti yaşamayıp hamilr olanda var olmayanda yani demem o ki stres yapma vr sadece hal hareketlerine dikkat et yukarı uzanma ağır kaldırma hızlı yürüme

Çok haklısınız biraz daha sabredip yarın kan vereyim bide test yaparım. Acaba test yapıp mı kan versem çok kararsız kaldım . Zaten çıkmazsa yarında şansım kalmadı demek bence

Çok haklısınız biraz daha sabredip yarın kan vereyim bide test yaparım. Acaba test yapıp mı kan versem çok kararsız kaldım . Zaten çıkmazsa yarında şansım kalmadı demek bence
Ben direkt kan vermeye gittim emin ol öyle daha heyecanlı ve hoş oluyo idrar testi yanıltıyo

O zaman ben sabah direkt kan vereyim. Birkaç saat sonra çıkar . Çok heyecanlıyım ve gerginim. Dua edin lütfen
Dualarım isteyen herkesle ben kan vermeye gittiğimde bayılacak gibi oldum kalbim ağzımda atıyodu vallahi sonuca bakarkende öyle

Dualarım isteyen herkesle ben kan vermeye gittiğimde bayılacak gibi oldum kalbim ağzımda atıyodu vallahi sonuca bakarkende öyle
Ayy valla o kadar mutlu oldum ki sizin adınıza . İnşallah sağsalimde kucağınıza alırsınız. Bende çok dua ediyorum herkese Yarın inşallah güzel haber vermek nasip olsun diyelim

Ayy valla o kadar mutlu oldum ki sizin adınıza . İnşallah sağsalimde kucağınıza alırsınız. Bende çok dua ediyorum herkese Yarın inşallah güzel haber vermek nasip olsun diyelim
Sağol çok teşekkür ederim amiiin.
Hadi bakalım inşallahh kaç çıkacak acaba

Hafta sonu kafamda soru işaretleriyle geçirmek baya zor geliyor açıkçası o yüzden istiyorum ama dediğinizde doğru tabi
Bende sizin gibiyim ama net sonuç için beklemeyi düşünüyorum test yaparsanız bana haber verirseniz sevinirim inşallah hakkında hayırlısı olur

Bende sizin gibiyim ama net sonuç için beklemeyi düşünüyorum test yaparsanız bana haber verirseniz sevinirim inşallah hakkında hayırlısı olur

Tabi haber veririm İnşallah güzel sonuçlar alırız

Bence biz 15 . Günü bekleyelim kesin olsun 13.gün nagatif çıkıp sonra pozitife dönende varmış
Ya kızlar bugün iğne günü hariç 15. günüm. test flan yaptım erken gebelik negatif cıktı dün. Ovitrelleden sonra 13. yada 14. gün adet olurum normalde adet ağrılarım var bi türlü gellmiyor birazdaha bekleyimmi kan mı vereyim bilemedim..

Bence kan verin kesin sonuç için. Eğer adet gününüzde geçti ise tabi . İnşallah güzel sonuç alırsınız

Bence kan verin kesin sonuç için. Eğer adet gününüzde geçti ise tabi . İnşallah güzel sonuç alırsınız
pcos oldugundan düzensiz ama takvime göre yarın adet günü gösteriyor. Yoruldum gerçekten olmazsa zaten tüp bebeğe gecicem gerçekten yoruldum..

Şüphedeyseniz kan tahlili verin hem kafa karışıklığından kurtulmuş olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…