Çatlatma iğnesi 11. gün ilişkiyle gelen kanama

Kişiden kişiye çok değişken bu belirti olayı o yüzden kendinizi çok dinlemeyin derim yoksa kafayı yiyecek gibi oluyor insan Kaçıncı denemeniz?

Evet maalesef ya dinledikçe kafayı yiyor insan. Benim ilk denemem canım daha önce klomen çatlatma iğnesi kullandım iki kez.

İnşallah bu sefer olur benim öyle belirgin bir problemim yok doktorum kendiliğinden 6 ay içinde olur demişti o bile çok rahattı ama üç yıl oldu. Geçen yıl bir kimyasal gebelik geçirdim.

İnşallah bu sefer olur benim öyle belirgin bir problemim yok doktorum kendiliğinden 6 ay içinde olur demişti o bile çok rahattı ama üç yıl oldu. Geçen yıl bir kimyasal gebelik geçirdim.
İnşallah canım İnşallah Benim de öyle, nasip kader işi ama tabi süreç insanı çok çok yıpratıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun

Her şey nasibini bekliyor canım biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah a kalmış

Canım iki gün önce kaset test yaptım negatifti. İki gündür kahverengi akıntım var adet oldum diye bekliyorum düzelmedi de

Canım iki gün önce kaset test yaptım negatifti. İki gündür kahverengi akıntım var adet oldum diye bekliyorum düzelmedi de
Benim de aynı şekilde kahverengiye döndü ama regl olacağım yani kesin hep böyle gelir regl öncesi bu ay da olmadı artık nasip.. aşılama için tekrar gideceğim belki bu ay deneriz artık

Canım benim hiç böyle olmazdı kahve leke gelir en fazla bir gün sonra düzelirdi. İki gündür gelip kesiliyor kafayı yiyeceğim.

Dün gece acayip ağrım vardı acile gittim beta bakılmasını istedim tahlil aldılar eve gelip e nabızdan baktım bir sürü değere bakmışlar beta yok çıldırıyorum gerçekten

Dün gece acayip ağrım vardı acile gittim beta bakılmasını istedim tahlil aldılar eve gelip e nabızdan baktım bir sürü değere bakmışlar beta yok çıldırıyorum gerçekten
Yok artık Yakınlarda sağlık kabini falan varsa onlardan da bakanlar var öyle de deneyebilirsiniz

Şaka gibi gerçekten o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum doktorum burda değil tatildeyiz küçük bi yer. Bakalım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…