Çatlatma iğnesi 11. gün ilişkiyle gelen kanama

msfcglayan

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
95
30
25
Merhaba arkadaşlar, iğnemin 11. günündeyim ve bugün ilişki esnasında kan geldiğini farkettim tuvalete gittiğimde peçeteye de geldi pembemsi bir kanamaydı fakat sonra bir daha gelmedi. Korktum da açıkçası rahim ağzı kanseri falan yazıyor. Gebelik ihtimalı var mıdır?

Merhaba bir arkadaşım çatlatma iğnesi yaptıktan sonra 1 hafta içinde adet olmuştu nedenini araştırıyolardı henüz bilgim yok. Fakat bende 3 kez yaptım çatlatma öyle bir şey olmadı ilişkinin üzerinden 15 gün geçmesi lazım zaten gebelik hormonu var ovitrellenin içinde test yapsanız yalancı pozitif çıkar

Anlam veremediğim şeyler oluyor zaten korunmayı bıraktım bırakalı Nasip diyorum, hayırlısı diyorum.. Bu ay aşılama deneyecektik erken büyüme ve çatlama olduğu için doktorum iptal etti. Reglim sökülünce artık tekrar başvuracağım

Yine de değerlendirseydiniz umarım değerlendirmişsinizdir sonuçta herzaman şans var hayırlısı olsun zor işler ya gerçekten

Değerlendirdik tabi de işte olmadı muhtemelen leke geliyor çünkü
Yerleşme kanaması da olabilir ama sen kendi bedenini bünyeni daha iyi bilirsin zaten bi değişiklik olunca insan anlıyor hayırlısı olsun inşallah

Henüz adet olmadım 14. Günüm bugün. Çok hafif lekelenme devam ediyor. Yani koyu sarımsı renkte akıntı da diyebilirim.
Bende de aynı sıkıntı var dün önce pembe bir lekelenme oldu şimdi sarı gibi devam ediyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız

Henüz adet olmadım 14. Günüm bugün. Çok hafif lekelenme devam ediyor. Yani koyu sarımsı renkte akıntı da diyebilirim.
Bence bi test yapabilirsiniz muhtemelen çıkar bize de umut olur. Benim de 11. Günüm

Çok yazdım ama birebir aynı durumdayız benim çatlatma iğnemin 13. Günü. Aşılamanın 11. günü. Dediğin gibi pembe kanamam oldu şu ana sarı devam ediyor. Ya ikimiz de hamileyiz ya da ikimiz de değiliz. Ben yarın test yaparsam yazarım sana

Ayyy sizin aşılama da olmuş. İhtimal daha yüksek gibi. İnşallah ikimizin de sonucu güzel olur benim kendi adıma pek ümidim yok ama sizin adınıza yükseldim :) Haberdar edin muhakkak

Evet canım benim aşılama ve aynı şeyleri yaşıyoruz inşallah ikimizde de bir şeyler vardır. Ağrın var mı. Benim dünkü lekelenmeden sonra ağrılarım kesildi birden. Korktum biraz

Benim çok fazlaydı ama Protestan kullanıyorum ondan oldu hepsi. Bir kasık ve karın ağrım vardı. O da kesildi dünden beri. Olup kesilmesi kötü bir şeyler ters gitmiş olabilir ama hiç olmaması iyi öyle olup hamile kalan bir çok insan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…