Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi berylla
bu kremi nasıl temin edebılırım.

• Konu Sahibi berylla
cnm eczanelerde satılıo 3ü de hatta medacassol ile bepanteni ssk karşılıo

• Konu Sahibi berylla
kızlar bepanthene nin 3 çeşiti varmış.siz hangisini kullanıyosunuz çatlaklara.

• Konu Sahibi berylla
Ayyyy sakın arkadaşlar sakın iyice prospektüsü okumadan bu ilaçları alıp kullanmayyn heleki yüzünüze sürüp güneşe falan çıkayım demeyin vahim sonuçlar var araştırın ..Kimiside çok memnun iyice bakın nasıl kullanıldığına...Özelliklle acnelyse ..Madecassola bakmadım hiç..

• Konu Sahibi berylla

acnelyse zaten akşam sürülmesi gerekiyor

prospektüsünde de yazmışlar,akşam kullanılması gerektiğini

yinede uyarın için teşekkürler,medicasolda öyle bir sorun yok

• Konu Sahibi berylla
ben acnelixe i kullanmıyorum ya kaşıntı yaptı, ama madecassol bepanten ve renüe yi sabah akşam kullanıyorm büyük faydasını gördüm..hihoyyyt

• Konu Sahibi berylla
Acnelyseyi bende kullandım 4-5 gün içinde basen bölgem soyulmaya başladı o sıradada bepanten ve sürekli vazelin sürerk tahrş olmasını engelledm.yinede baya kötü oldu.dizlermn arkasıda feciydii kıpkırmızıı :) ama değdiğini düşünüyorum kullandığım sürece derim kendini yeniledğinde çatlaklarn boyunun küçüldüğünü ve renginin ten rengime yaklaştığını farkettm.şu an kullanmayı bıraktım.ve tekrar eski haline döndüler.düzenli kullanmak gerekiyor.güzel bi sonuca ulaşıcağınıza eminim.mutlaka deneyin...

• Konu Sahibi berylla
Kızlar bende okuduklarımdan sonra açıksacı umutlandımm:Saruboceq: Benimde ergenlikte kilo alıp vermekten dolayı belimde ve kalçalarımda vardı.Hamileliğim de o kadar çok korkuyordum ki çatlayacağım diye badem yağları doktorun verdiği ilaçlar v.s. sürekli sürdüm sürüştürdüm.İlk başta yok gibiydiler.fakat kilolar gitmeye başladıktan sonra göbeğimin altında kasıklara doğru tek tük belirdiler.

Bir tanıdığım var ona bu konuşulan ilaçları cildiyeci arkadaşına sormasını rica edeceğim. Hiç değilse kullanırken içim rahatlamış olur.Sonuçta ciltler de değişkenler.Her cilde iyi gelmez belki de bilemiyorum..Ama umarım alacağım sonuç iç açıcı olur da şu her akşam gecelik giymeden önce gördüğüm kotü sonla karşılaşmalarım son bulur

• Konu Sahibi berylla
Kızlar bende nette buldum bu bilgiyi;

Vücutta oluşan çatlakları tedavi etmek için (yaklaşık 1 sene ):
Medicassol.................sabah
Acnelyse Krem..........akşam
Evigen Ampul............haftada 2-3 defa

Düzenli Uygulama sonrası çatlakların önemli ökçüle giderildiğine tanıklık edeceksiniz:)
deniyor. Bende 3 senedir uğraşıyorum ama sonuc 0 eğer işe yararsa cok dua ederim sana güsell :)

• Konu Sahibi berylla

cnm cildiyecinin cevabını bizimlede paylaşırsan sevinirim

• Konu Sahibi berylla
tesekkür ederim.ben 3.5 aylık hamileyım şimdiden bu kremlerı kullansam daha çok faydasını gorup olusacak çatlakları önlemiş olurmuyum...

• Konu Sahibi berylla
tesekkür ederim.ben 3.5 aylık hamileyım şimdiden bu kremlerı kullansam daha çok faydasını gorup olusacak çatlakları önlemiş olurmuyum...

canım hamilelikte kullanılmayacağını biliyorum bence doğal yağlardan faydalan derim!

• Konu Sahibi berylla
Ben bu medecasol ve acnelyse kremlerini kullanmaya başlayalı 10 gün oluyor. Acayip bir kaşıntı var sürdüğüm bölgelerde.Ben koluma sürüyorum. Dirsek içlerim ve koltuk altımda hiç krem değdirmediğim halde kızarıklıklar ve soyulmalar oldu. Anlamadım niye sürdüğüm yerdeğil de yakınıdaki bölgelerdekızarıklıklaroldu.ve korkuyorum kulanmaya devam etsem mi? Pek bir etkisi de olmadı daha. Bi yardım edin lütfen

Bide direk çatlakların üstüne mi sürüyorsunuz? Bendeki çatlaklar kısa kıvrımlı ve dağınık. Kolumda çatlak olan her yeresürüyorum. Bide çok fazla sürmüyorumben zararı our die. Ne kadar çok sürersek o kadar çok yararı olur mu acaba?

Çok soru sordum ama nolur bi yardım edin. Çok moralim bozuk

• Konu Sahibi berylla
selin sakın kızarıklar geçmeden tekrar kullanma sakın acele etme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ben devam ettim ve 1.derece yanık oldu ve çatlaklarım çoğaldı lütfen sabret

• Konu Sahibi berylla
kızlar bnde basladim bu kremlere bakalm nolcak durumlari anlatirim lutfen sizde yazin tmm sositososito

• Konu Sahibi berylla
ya kızlar ben doktora gıttım yok ole bısey dedı sadece o tırtıklı yapı gıder rengı falan deısmez dedı sahımı ya bende de var kullnmak ıstıyorum guzell

• Konu Sahibi berylla
ayyyy çok heveslendim şimdi yaaa
ama ben esmer tenliyim ve çatlaklarım bembeyazzzsenağlama
gecermi acabaa

• Konu Sahibi berylla
sizin bu konuda baya bilğiniz var gibi hıssettım.bızımde ilk bebeğimiz tecrübesızlık falan işte.gecen trt 1 de bır doktor çıkmıstı.jojoba yağı,kakao yağı,glıserın yağı,fındık yağı,kaysı yağı,badem yağı bunları esıt mıktarda karıstırıp hamılelılığınızın ılk gununden ıtıbaren kullanın dedı.sızın bu konuda bılgınız varmı.ben yarın baslayacam bu yağ karısımına.şimdiye kadar bebek yağı kullanıyordum.bılgılerınızı paylaşırsanız sevınırım.

• Konu Sahibi berylla
ya kızlar ben doktora gıttım yok ole bısey dedı sadece o tırtıklı yapı gıder rengı falan deısmez dedı sahımı ya bende de var kullnmak ıstıyorum guzell
canım mutlaka faydasını görürsün ben doğum yaptığım için benim göbeğimin alt kısmındaydı çatlak o bile beni rahatsız ediyordu ama inanki şimdi bir tane bile yok birde bacağımın iç kısmında eski çatlak vardı eski görüntüden eser yok inanması güç geliyor herkese ama deneyince hak vereceksin banayerimseniben

• Konu Sahibi berylla
ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama bende soyulma falan olmadı
işe yaramıyormu yoksa bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…