Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi berylla
Hmm çok güzel bilgiler teşekkürler shengul paylaştığın için, evigen dediğin şey nedir e vitamini mi?
Ben de başlıyorum o zaman yaza kadar ne giderse kardırkaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi berylla
Hmm çok güzel bilgiler teşekkürler shengul paylaştığın için, evigen dediğin şey nedir e vitamini mi?
Ben de başlıyorum o zaman yaza kadar ne giderse kardırkaydirigubbakcemile3

tatlım evıgen e vıtamın ampul seklınde bır kutuda 5 ampul var kutu 5 tl -bu evıgen sacada kullanılıyormus arastır ıstersen netten!!bu arada ben aczaneden bunları alırken ogrendımkı zaten bunlar cok tutuluyomus bılen bılıyormus yanı:))süprizzzzz

• Konu Sahibi berylla
bende kilo aldığım için kalçamda çatlaklar oluştu Allah'tan beyalar fakat spor yaparken tam ısnmadan esnediğim içn bi bacağımda kırmızı çatlak var kızlar çok rahatsız edici bi şey yardım edincokacimcoook

• Konu Sahibi berylla

spor salonuna gıdıyorsan spor hocalarına sor ıstersen bunun ıcın pomadlar var ama bıldıgım kadaryla madecassol yada cotrotubex(ısmı yanlış anımsamıyorsam ,bır arastır yınede) ıyı gelıyor spor catlaklarına

• Konu Sahibi berylla
ben de 3 gün önce başladım bahsettiğiniz kremelere.inşallah fayda görürümmirmirmirmir kırmızılıkları geçiriyor peki çatlakların oluşturduğu çukur çizgileri geçiriyor mu acepfisfisfis

• Konu Sahibi berylla
acnelyse yı az sur yalnız tahrıs edıyo cunkı dedıgın yuvarlakları bu pomadlar dıılde bece sabah aksam sreken yaptıgın masaj gecırebılır:))sonucta nerden baksan 10 dakıka harcıyoruz!!bak gecen gun okurken gordum ayrıca banyodan sonra kırmızı kantaron yagı sur ıstersen aktarlarda var 6 tl falan sısesi daha etkılı olur pomadlarla-yalnız ılk srdugunde mucıze bekleme ılk 15 gun kırmızılık falan oluyo tatlı tatlıda kasınma ama bende abartılı olmadı bırazda yanma vardı o kadar (bazılarında fzla olmus oyle yzmıslardı)ama oda cılt yenılenmesıydı sanırım soyuldu zaten daha sonrada...

• Konu Sahibi berylla
önceden aerobik ve tekwandoya gidiyodum kızlar sonra ağır geldi bıraktım bide bana liarac die bi krem varmoş onu tavsiye ettiler çok etkiliymiş öle diyolar kullananlar varsa paylaşımlarınızı bekliyorum şekerlaergamyoncuiremsu

• Konu Sahibi berylla
ya ablalarım bende lierac ı soracaktım kullanan ve bilgisi valan varsa söylesin lütfen acil ben almak üzereyim kremi zar zor buldum benim popomda var senağlama BİDE ŞEYİ SORACAKTIM ÇATLAKLARINI HAFİFLETEN ABLALARIM SİZ DOKUNDUĞUINUZDAKİ ÇUKURLUKLARIDA GİDERMİŞMİ YAPTIĞINIZ YÖNTEMLER ben en çok bunu merak ediyorum popm çukur çukur da senağlama

• Konu Sahibi berylla
CAnım bi arkadaşım kullandı bu kremi çok memnun kaldı onun da poposunda vardı dermatolog tavsiyesiyle almıştı yalnız bende de çatlak var ama öle çukur çukur değil onlar selülit olmasınfisfisfisbide kremi kaça bulduğunu ve nereden aldığını soracaktım

• Konu Sahibi berylla
bonie çatlak kremini deneyen var mı aranızda yada rejeneyi ????

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi berylla
ya canım meraba bi ümitlenme oldu bende daha öncede duydum u iki kremi ama umursamadım çünki çok uzun bi tedawi süreci war bide ucuz die etki etmicekmiş gibi gelmişti ya benim heryerimde war bacak içi kalçalar karnım zaten berbat sen karıştırıpmı sürdün hepsini ama yzünde kullanmışın wücut çatlaklarında nasıl kullandınmı?:uhm:

• Konu Sahibi berylla

inan çok sewindim senn adına ya bendede inanılmaz çatlak war ama 4 sene oldu doğum yapalı oturdu artık çatlaklar beyazladı falan faydası olurmu acaba:uhm: senin yenimiydi çatlakların bide çukurlar falan gitimi düzleştinmi ayyy çok sordum....

• Konu Sahibi berylla

ya canım asıl renuee kremi sorcaktım unuttum bende almak istiyorum onu kullanmadınmı sen
kullansanda nasıl faydası warmı bi yazsan canım ya boşunada almıyalım daha öncede rejene wardı kimse memnun kalmamış takip etmiştim onuda bekliyorum canım cewabını saolkaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi berylla
ya angel yaza kullanayım dıyorum kullananlar sadece boyuyor demıs bende yaza dekoltelerle kullanırım dıye bekletıyorum sımdılık madecassola devam edıyorum

• Konu Sahibi berylla
güsell bişe sorucam bende basladım 2hafta fln oluyo sımdı cok asırı kasınmaya basladım normalmı acaba sendede oluyomuydu :1no2: cvp yazarsan cok sevınırım cok kasınıyorum

• Konu Sahibi berylla

canım acnelyse çok güzel soyuyor ama dikkatli sürmek lazım 4senelik çatlaklarda uzun süre kullanımında etkili olacaktır muhakkak ama cildini tahriş etmeden kullan!

• Konu Sahibi berylla
güsell bişe sorucam bende basladım 2hafta fln oluyo sımdı cok asırı kasınmaya basladım normalmı acaba sendede oluyomuydu :1no2: cvp yazarsan cok sevınırım cok kasınıyorum

canım bendede oldu acnelyse soydukça kaşıntı mutlaka oluyor ama ama ilk sürdüğüm zamanlarda daha çok kaşıntı oluyordu bununda nedeni cildinin soyuluyor olmasından kaynaklanıyor ama sakın cildini tahriş etme çok kızarıklık ve yanma etkisi hissettiğinde acnelyse sürmeye bir kaç gün ara ver bepanthen sür canım!

• Konu Sahibi berylla
1 haftadır bende ancelse,medicasol ve evigen ampülü kullanıyorum
1 senelik bir tedaviymiş,bakalım nasıl bir sonuç alacam..

• Konu Sahibi berylla

renüe alma canım parana yazık valla ben kullanıyorum hiç bi işe yaramıyo .. vicdansızlar insanları nasılda kandırıyolar reklamda geçiriyo gibi gösteriyolar klava:

• Konu Sahibi berylla
eveeet çatlak bölümünde açılan bütün topikleri tek tek okuduktan sonra madecassol ve acnelyse ikilisini kullanmaya karar verdim çünkü piyasada çatlak tedavisi için satılan ürünleri kullanan catlakzedelerin vardıkları sonuç hep aynı olmuş senağlamaHÜSRANsenağlama tedavi süreçi uzun ama ne varsa yine bunlarda var die düşünüyorum ama kullanan arkadaşlara bi sorum olcak cvplarsanız sevinirim bunları sürdükten sonra kızarıp kaşınıp soyuluyomuş ya yaz geldi antalyadayım malum bol bol denize gitcem tuzlu suyun yakma ya da denizden dolayı iltihaplanma ya da süreceğim yerlerdeki kötü bi görüntüden dolayı bikini giyememe gibi bir problemim olur mu acaba:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…