Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
sizin bu konuda baya bilğiniz var gibi hıssettım.bızımde ilk bebeğimiz tecrübesızlık falan işte.gecen trt 1 de bır doktor çıkmıstı.jojoba yağı,kakao yağı,glıserın yağı,fındık yağı,kaysı yağı,badem yağı bunları esıt mıktarda karıstırıp hamılelılığınızın ılk gununden ıtıbaren kullanın dedı.sızın bu konuda bılgınız varmı.ben yarın baslayacam bu yağ karısımına.şimdiye kadar bebek yağı kullanıyordum.bılgılerınızı paylaşırsanız sevınırım.

canım oluşmamış çatlak lar için susam yağı bunu yeni duydum arkadaşımdan onun karnı hiç çatlamadı devamlı bunu sürmüş nemlendirmek çok iyi tabiikii ir araştır istersen sende

ne kullandınız hangı yolu ızledınız

tesekkur edrım deneyecegım.eşim kızıyo bana 50 çeşit yağ alıyorsun dıyo:) çatlaklarım henuz yok ama karnım buyuyo yavaş yavaş.peki o yazdığım yağları kullanayım mı?

spor salonuna gıdıyorsan spor hocalarına sor ıstersen bunun ıcın pomadlar var ama bıldıgım kadaryla madecassol yada cotrotubex(ısmı yanlış anımsamıyorsam ,bır arastır yınede) ıyı gelıyor spor catlaklarına

ya bana cvp yazarsan sevinirim kremleri nasıl ve ne şekilde sürmek gerek acnelyse yi çok dikkatli kullanmak gerekliymiş öylemiii:uhm:

ben karboksiterapi ve içinde hatirlamadığım birçok tedavi var 1.500 liraya anlaştım çatlaklar için acaba budaki karısmlarıda sürsem daha çabukmu iyilestirir

tercih senin ben o tedaviyi uygulamadığım için bir şey diyemem çok eski oluşmuş çatlaklara sahipsen dediğin tedavi yöntemi belki faydalı olabilir canım baktın ondanda sonuç alamadın medicassol ve acnelyseyi denersin.yerimseniben

Arkadaşlar benimde ergenlikte oluşan çatlaklarım var.. Çok geniş bi bölgeye yayılmış haldeler. Kalça, basen, diz arkası.. 15 gündür madecassol acnelys kullanıyorum. Cildim pul pul olmaya başladı, inşallah faydasını görürüm sizleride haberdar ederim..sengözlerimebaksanab

Merhaba,
7,5 aylık hamileyim. Bugün karnımda beyaz parlıklıklar farkettim aslında çatlamışım haberim yok. Hiç öyle mor mor olmadan direkt beyaz renkte çatlamışım.Doğumdan sonra hepsi belli olacak ve muhtemelen göbeğimin çevresi delik delik görünecek. Moralim çok bozuldu. Güsell senin yazını okuyunca biraz rahatladım.
Madecasol ve acnelyse'yi nasıl kullanmak gerekiyor. Sabah akşam beraber mi ayrı ayrı mı? Bilen varsa bana da söylerse sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

acnelyseyi çok fazla kullanmayın çok etkili bi krem bikaçgün sonra farkediliyor etkisi .... selma karboksiterabi vücuda özel bi iğneyle çatlaklara oksijen uygulayan bi yöntemse paranı geri alma şansın varsa al derim üzgünüm , ürperti veriyor 5 seans gittim(belki 7 yıl önceydi şimdi daha farklı olabilir) fakat bende bi etki yapmadı hem şuan düşünüyorum da iğneyle çatlak bölgelerde oynama yaptıkları için çatlaklar daha genişleyebilir.amacım umudunu kırmak değil fakat daha mantıklı yöntemler var gibime geliyor.

Merhaba,
7,5 aylık hamileyim. Bugün karnımda beyaz parlıklıklar farkettim aslında çatlamışım haberim yok. Hiç öyle mor mor olmadan direkt beyaz renkte çatlamışım.Doğumdan sonra hepsi belli olacak ve muhtemelen göbeğimin çevresi delik delik görünecek. Moralim çok bozuldu. Güsell senin yazını okuyunca biraz rahatladım.
Madecasol ve acnelyse'yi nasıl kullanmak gerekiyor. Sabah akşam beraber mi ayrı ayrı mı? Bilen varsa bana da söylerse sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

medecasolü sabah
acnelyse yi akşam

Arkadaşlar aldım bende kullanmaya başlıyorum bugün.. Bende renuee aldım bi işe yaramadı .. Bide bi ilaç daha var bakıcam şimdi estetik doktoru vermişti ne olduğunu unuttum ama yara izlerini geçiriyordu bakıp yazacağım..

bende sezeyan doğum yaptım ve şu anda kırmızı uzun uzun çatlaklarım ve kocaman sarkık bir göbeğim var :KK43:((( ama ben düzneli süremem o kremleri biliyom kendimi.bi de acıya dayanıklı değilimdir öyle ya.ben napçam poff

arkadaslar bende 2 cocuk annesiyim bebegim 1 yasinda malasef bende d ecok catlak ve yirtilma oldu..kullandiim kremler ise yaramadi ve doktor da bunlarin kalici oldugunu söyledi..kilolarimi geri verdim ama bu catlak izlerinden kurtulamadim....en etkili krem neyse onu kullanmaya hazrm,,,önerileriniz d eönemli tskkürlerr

mrb arkadaşlar,10 gün oldu kremelri kullanmaya başlayalı hiçbir değişiklik yok.işe yaramayacak gibi geliyor bana ne dersiniz?

denicem bnde inş iyi gelir bnmde çatlaklarla sorunum çok tşkrler

bende sezeyan doğum yaptım ve şu anda kırmızı uzun uzun çatlaklarım ve kocaman sarkık bir göbeğim var :KK43:((( ama ben düzneli süremem o kremleri biliyom kendimi.bi de acıya dayanıklı değilimdir öyle ya.ben napçam poff

canım benimde öyleydi azim ve inatla sürdüm o kötü görüntü gitti mutlaka denemeni tavsiye ederim ama cildini tahriş yapmadan!

mrb arkadaşlar,10 gün oldu kremelri kullanmaya başlayalı hiçbir değişiklik yok.işe yaramayacak gibi geliyor bana ne dersiniz?

arkadaşım 10 günde ne sonuç almayı bekliyorsun ki?ben 5 ay kullandım daha bile fazla kullananlar var işe yarayacak diyorum denemesi sana kalmış tabii:CüvCüv:

arkadaşlar bazen giremiyorum foruma cevaplar biraz geç oldu kusura bakmayınyerimseniben

canım benimde öyleydi azim ve inatla sürdüm o kötü görüntü gitti mutlaka denemeni tavsiye ederim ama cildini tahriş yapmadan!

cidden gitti mi güselcim
bende sürüyorum,umudum var,neler olur gitsinler..

Arkadaşlar aldım bende kullanmaya başlıyorum bugün.. Bende renuee aldım bi işe yaramadı .. Bide bi ilaç daha var bakıcam şimdi estetik doktoru vermişti ne olduğunu unuttum ama yara izlerini geçiriyordu bakıp yazacağım..

dediğiniz ilaç "contractubex" mi acaba?

Son düzenleme:
X