Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

kullandıgın malzemelerin toplam fiyatı nedir acaba?

bir dermatologta kendi sitesinde bunu önermişti medicassolde çatlakları tedavi edici bir madde varmış dediğine göre; yapanlarda çoğunlukla memnun kalmışlar yüzde yüz gitmese de çok ciddi oranda düzeltti demişlerdi. Ben de başladım geçen gün yapmaya dermaroller yapıp sonra medicassol uyguladım kabarma ve acısı geçmeden acnelyse uygulamayacağım, şimdilik ödemden mi bilmiyorum ama iyi görünüyor. Değişmeleri aylık olarak aklıma geldikçe yazarım size de kızlar.

Kızlar bu arada aklıma gelmişken yazayım bahsettiğim doktor bu ürünleri kullanırken acnelyse cilde hasar verdiğinde bir süre momecon pomad la dengeleyip sonra acnelyse yi tekrar kullanmaya başlayın demişti. Daha önceki sayfalarda söylendi mi bilmiyorum ama kaş yapayım derken göz çıkarmayalım diye belirtmek istedim, zira kuvvetli bir ilaç, leke falan olmasın da çatlaklar gitsin derken

acnelyse cildi çok tahriş ediyor ya, dayanabilenler için iyi tabi ki ama ben medicassol ve dermarollerla devam edicem sanırım. diğer türlü kaşınmaktan bitap düşüyorum. şimdilik pek bir farklılık da olmadı zaten. yine de kullananlar 2-3 aydan sonra fark görmeye başlamışlardı o yüzden devam

canım senin çatlakların nerede benm bacamda ve dermorol tedavisi yapan yerleri aradım bacakta başarılı degilmiş.bende yaptırmak istiyorum lütfen cevap veririsen bide çatlakların ne durumda iyileşme var mı?

canım senin çatlakların nerede benm bacamda ve dermorol tedavisi yapan yerleri aradım bacakta başarılı degilmiş.bende yaptırmak istiyorum lütfen cevap veririsen bide çatlakların ne durumda iyileşme var mı?

Benimde basenlerde var ama çok yoğun ve derin değiller. Dermaroller'ı ayda 2 yapıp (2 mm), iyileşene kadar sadece medicassol sürüyorum gece-gündüz (2-3 gün kadar). İyileştikten sonra 2-3 günde bir sabahları acnelyse ve her gece medicassol iyi geldi açıkçası öyle belirgin bir düzelmede yok ama hafiflemiş gibi hissediyorum zaten daha 2 hafta oldu başlayalı 3 aydan önce belirgin bir farklılık görmeyi beklemiyordum. Birde bazen sürmeden kan dolaşımı artsın diye masaj aletiyle biraz masaj yapıyorum öyle sürüyorum daha hızlı emiyor kremi. Ama çok kişi memnun kalmıştı o yüzden ümitliyim açıkçası

Son düzenleme:

benim kafam çok karışık bi yer buldum doktor görmeli dedi gidipte umudumu kırmak istemiyorum.foto çektin mi fark görmek için.rica etsem sorun olmassa koyar mısın?

benim kafam çok karışık bi yer buldum doktor görmeli dedi gidipte umudumu kırmak istemiyorum.foto çektin mi fark görmek için.rica etsem sorun olmassa koyar mısın?

hayır cnm gerek duymadım hiç çekmeye zaten çok yakından bakmadıkça belli olmayacak seviyede çeksemde belirgin bir şey görünmezdi herhalde. dediğim gibi henüz pek bir farklılık yok, zaten çok erken ama birkaç aya fark ederse ay ay yazarım gelişmeleri. çok yoğun bir çatlak olmadığı için 3-5 ay arasında geçer diye umuyorum

işte canım şu yogun yada belirgin nasıl bilmiyorum ama mutlka bi çare bulmakzorumdayım çünkü iyice hasta oldum

işte canım şu yogun yada belirgin nasıl bilmiyorum ama mutlka bi çare bulmakzorumdayım çünkü iyice hasta oldum

Yani okuduğum kadarıyla %100 etki eden bir şey yok diye biliyorum ama eğer çok belirginse çatlakların buz terapisini bir araştır ya da doktoruna sor cnm onun için çok iyi diyorlardı ama hem çok pahalı hem de biraz cesaret istiyor açıkçası. onun dışında işe yaradığını duyduğum tek yöntem buydu benim ama doktor sana daha etkili bir yöntem söylerse paylaş lütfen belki yeni şeyler de çıkmıştır :97:

canım buz terapiyi araştırdım yapan hiç kimse memnun degil malesef fronsiyonel lazer yada dermorol araştırıyom mecbur gitcem doktora korkunun ecele faydası yok ama hayal kırıklıgına ugramamktan korkuyorum.benim çatlaklarım kaşıdıgım için oldu hergün kaşıdım ana lanet ediyorum hiç kırmızı olmadılar direkt beyazlaştılar şu kullandıgın accelyo ve diger kremi doktor mu verdi sen mi aldın eczaneden

eczaneden aldım direk zaten toplam 10 tl kadar bir şey tutuyor, uygun kremler ama doktora gideceksen yazdıradabilirsin bi de acnelyse cildi soyucu bi krem olduğu için çook kaşındırır deriyi atmanı sağlar ama cildin o kadar çok tepki veriyorsa doktora sormadan kullanma bence

saol canım şimdi kahve limon diye bişeye başladım bakalım ne olcak

kırmızı kantaron kullanan var mı çatlak için ?? ya etrafımda bir sürü doğum yapıp tek çatlağı olmayan insanlar var ki biri annem, ya benim bu yaşta nasıl var hemde bu zayıflıkla offfffff offfff

kırmızı kantaron kullanan var mı çatlak için ?? ya etrafımda bir sürü doğum yapıp tek çatlağı olmayan insanlar var ki biri annem, ya benim bu yaşta nasıl var hemde bu zayıflıkla offfffff offfff

birisi kullandım iyi geldi sende kullan faydsını görürsün muhakkak dedi göğüsün için mi kullancaksın sen

Dermarolleri ayda 1'e indirdim. Acnelyse'yi geceye medicassol'ü sürme işlemini gündüze aldım, belirgin farklılık var çatlak görüntüsünde. Çatlaklar eskiydi ama çook derin değillerdi zaten, direk o bölgeye bakınca fark ediliyordu yinede ama artık dibine girip bakmadıkça fark edilmiyor. Mayısa kadar devam edicem tamamen biterler mi bilmiyorum ama bu kadar kalsalar da rahatsız etmiyorlar artık. Fırsat bulunca 1-2 ay sonra tekrar yazarım gelişmeleri kızlar, görüşürüz şimdilik.

Merhaba, çatlaklar önce kırmızımsı, sonra pembe ve en son da sedef rengini alırlar..Eğer sedef rengini almış ise çatlakların son aşamasına ulaşmış demektir.Eğer tenine baktığında çatlak göremiyorsan başarmışsındır.Çatlaklarım sedef rengi aldı diyorsan vücudundaki çatlaklar oluşumunu tamamlamış demektir maalesef.

Neredeyse 5. aya girdim acnelyse'i bir süredir kullanmıyorum hiç. Sadece ayda 1 dermaroller ve hemen hemen her gün medicassol sürüyorum haftada 1 de medicassolle beraber 5-10 dk masaj aletini kullanıyorum kan dolaşımı hızlansın daha iyi etki etsin diye. Şu an sadece %10 oranında çatlak kaldı diyebilirim. Benim dışımda kimsenin fark edebileceği ölçüde değil yani. Yine de 1-2 ay daha devam etmeyi planlıyorum. Şu an tekrar oluşuma müsait olabilirler diye. Son durumu da bitirirken yazarım kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…