çatlaklar ne alemde?

kızlar aynı sefa kremini şiddetle öneririm :içelim:

adından başka hiç birşeyi bi işe yaramayan markalara tonlarca para dökmeyin :smiley-cool:

bende cok fazla kılo almama ragmen henuz göbegimde catlak yok
karnımı gorenler bugun yarın dogurcan sanıyo kocaman
bu catlak olayı genetık arkadaslar benım annem 5 tane dogurdu 1 tane catlak yok göbüşünde bacaklarında
nıveanın bebe yagını kullanıyorum ama düzenli degıl

bugün bizde kızım ile dr a gittik 28 haftalık olduk ve kızım tam 1154 gr olmuş iki hafta önce 820 gr mdı maaşalalh kızıma allahım nazarlardan saklasın onu ayrıca kızlar saçaları çıkmış ay yerim ben onu dogumumda 25 haziranda olacak yarum benim kızımı çok seviyorum çok ..................

Son düzenleyen: Moderatör:

maşallah canım bu haftalarda çabuk kilo alıyolar gerçekten bakalım bizim kız ne kadar oldu 2 haftamız war daha. bu arada bendede daha çatlak yok ama son haftalarda olurmu bilmiyorum nemlendiric sürüyorum bazen duştan sonra aklıma gelirse benim karnım da yok zaten daha bakalım belki şimdiden sonra nasıl olcak

AY EMİNİM Kİ SENİN KIZ D AMAAŞALALH ALMIŞTIR İNANIYORUM SAGLIKLARI YERİND EOLSUND AGERİSİ ÖNEMLİ DEGİL HAYATIM DEMİ AMA yerimseniben

ewet sağsağlim kucağımıza alalımda iyi sağlıklı olsunlarda kiloları çok önemli değil nasıl olsa doğduktan sonra hızla alıyolar ben sabırsızlanıyorum artık bi an önce gelsin istiyorum haziran gününde doğum yaparız inşallah Allah bir avazda kurtarır:içelim:

kilo alımı çok güzel ya inşallah hep böyle devameder ...:dance:
saçlarıda çıkmış bak kızımızın ay yerim ben onu ...yerimseniben

benim de daha var kontrolüme çok heycanlıyım ya inşallah iyidir kızım ...
merakediyorum nasıl oldu ki ... kilosunu da merakediyorum ne kadar oldu bebişim.
sanki günler hiç geçmiyor ya sizde de oluyor mu arkadaşlar ... şu martı zor bitirdim yani ..

ben de haftaya gideceğim nerdeyse 2 haftada bir gidiyorum onu görmeden yapamıyorum çok heyecanlanıyorum ultrasound a her girişimde bakalım haftaya kaç kilo olmuş ayy ben 40 hafta bekleyemeyeceğim sanki doğsun işte 36 dan sonra olmaz mı???naniknanik

valla bana kalsa olur ama
ah ah keşkemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oldum olasi bir ürünü düzenli kullanamam 2 krem bir yag aldim,kenarda bekliyor.cok sükür ki catlak yatkinligim yok ve henüz görünürde catlaga rastlamadim..

tinbel senüüüüüüüüüüü.......... olsun ama kenarda beklmesin bakım yapmak açısından kullanmalısın bence hergün olmasada 3 günd ebir kullan ama tabi yatkınlııgnın olmamasıda güzel bişey yani henüz bendede yok bakalım gröcez ilerleyen haftalarda neler olacak

ilk hamilelik olunca karnim biraz kücük birazda ondan galiba..yatkinlik olmamasina güvenmemek lazim haklisin aslinda almisken kullanmak lazim..catlagin c sini görünce eteklerim tutusur en iyisi ozamani beklemeyim yerimseniben

arkadaşlar merhaba ben de haziran annelerinden biriyim.... uzun zamandır yazamıyorum,umarım mesajım size ulaşır...

oldum olasi bir ürünü düzenli kullanamam 2 krem bir yag aldim,kenarda bekliyor.cok sükür ki catlak yatkinligim yok ve henüz görünürde catlaga rastlamadim..

o zaman bıze gonderr bacımmm :)) :dance:

bende de o yatkınlık yok Allaha cok sukur aılemde de yok cunku ablalarımda fln
ama yınede kullanıyorum acayıp korkarım catlak dan
bende selulut var eşıme banyoda yada daha sonrasında masaj yaptıurıyorum bok su ıcmeye calısıyorum ama bakalım gecıcek mıı dogumdan sonra kaybolurlar ınşallah gerçı cok fazla deıl ama ıstee takıyor ınsan :çok üzgünüm:

resmen burnum sürttü..karnimin altina dogru bir baktim ne göreyim catlak alametleri..:1shok:hemen ne var en yok sürdüm..

kızlar size doğal bir önerim var çatlaklar için gerçi ben daha anne olamadım uğraşıyorum ama arkadaşım uyguluyordu. saf zeytin yağı çatlaklara uygulanıyor yarım saat bekleniyor ve sonra duş alınıyor. hepinize sevgiler

en kısa zamanda gelirsin inşaallah amin

sevce doğru söylüyorsun,çatlarsa çatlasın ne kadar kutsal birşeyki dünyaya bir canlı getireceğiz(allahın izniyle)o yüzden kimse takmasın kilolar içinde doğumdan sonra isteyen herkez verebilir.önemli olan saglıklı ve eksiksiz doğum yapmak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…