çatlaklar ne alemde?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar çatlak oluştumu sizde ya da var mı? neler yapıyorsunuz ? ben nivea nın bebek yagını kullanıyorum çok güzel açıckası ve hiç çatlagım yok üstelik sadece 6 kilo aldım bana çok alırsın diyenelr görsün inat olsun onlara birde bena rtık haziran anneleirne giriş yapamıyorum maalesef kaldırmıyor net sanırım....burdan yapalım paylaşımlarımızı oldu mu bakın beni yanlız bırakırsanız konuşmam asla duydun mu karamsar duydun mu sevce ayça heeeeeeeeeeesenağlama ve diğer arkadaşlar ............ küserim :dilcikar:

• Konu Sahibi EU1

canım ya bende 29. haftamda çatladım:çok üzgünüm:gerçi biliyon çok kilo aldım ben onunda etkisi çok (13 kilo klava:) ve bebeyağı badem yağı kakao yağıda kullanıyodum buna rağmen
çatlayınca da drun önerdiği çatlak kreminide aldım ama oda engellemiyo hergün yeni bir çatlağım çıkıyo çok üzülüyorum:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU1
hayatım üzülme zaten çatlakları önlemnin bir yolu yokmuş %52 si genetikmiş o ilaçlar sadcece kaşıntıyı almak içinmiş yani oalckasa oluyormuş bu yuzden üzülme aman bebekler saglıklı olsunda gerisi önemli degil......demi ama yerimseniben

• Konu Sahibi EU1
bende bir aralar acayip kaşınıyordum ve çatlayacağım diye çok korkmuştum o ara kullanmadığım krem,yağ kalmadı ama allahtan kaşıntı şu an geçti ve gördüğüm kadarıyla henüz çatlağa rastlamdım umarım da rastlamam şu an lierac kullanıyorum ve birde kakao yağı,susam yağı ve kayısı yağı karışımı yaptım onunla masaj yapıyorum

• Konu Sahibi EU1
valla arkadaşlar siz yine iyisiniz ben daha şimdiden çatlmaya başaladım bile(
doguma kadar ne olurum bilemiyorum.
gerçekten olacğı varsa hiçbişey fayda etmiyo.
hem çatlak kremi aldım , hem bebe yağı ,hemde vazelin hepsini kullanıyorum ama yine oluyor.
bence en iyi vazelin geliyor gibi..

• Konu Sahibi EU1
bendede suan bisey yok ama kasinmaya basladim
ileride ne olur bilmem kasimamak lazim ama bakalim

• Konu Sahibi EU1
banyodan banyoya bebek yagı kullanıyorum ve duştan çıkınca bildigimiz bir nemlendirici sürüyorum.doktor ırsi oldugunu söylemişti banada..annem 4 tane dogurmuş hiç çatlağı yok..bende de şimdilik hiçbirşey olmadı..dert edilebilecek bişey oldugunu sanmıyrum kızlar...

• Konu Sahibi EU1
Sen Meraketme Ben Gelirim Ama Bazen Bende Giremiyorum Kk Ya Girdiğimdede Kimseleri Bulamiyorum...
Benim Göbekte çatlak Yok Ama Ilk Hamileliğimden Kalan Sadece Kalçamda Var Bu Sefer Ne Artti Nede Başka Bir Yerimde Oldu Bir şeyde Kullanmiyorum Ama Ilk Hamileliğimde Dr.bonal Diye Bir Krem Vermişti Onu Kullanmiştim Faydasida Vardi Ama Yinede Bence Genetik Yani Aileden Kullansanda Kullanmasanda Olacaksa Oluyor.

• Konu Sahibi EU1
OLUYOR CANIM HİÇ KREM FELAN FAYDA ETMİYOR BENCE BOŞVER SEN HER HALİNLE GÜZELSİNNNNsengözlerimebaksanab

bendede şu ana çatlama yok
bende düzenli olmasada bepentol krem kullanıyorum
yağlısından aldım ve sanırım o iyi geliyor bana
valla açıkçası çatlarsada umrumda değil manken değilim sonuçta eeee göbeğim açıkta gezmiyorum
o bölgeyi görecek olan sadece eşim ve onunda önemseyeceğini sanmıyorum
sonuçta eşimede hayırlısıyla dünya tatlısı bir evlat vereceğim
erkekler fazla bilmesinler bakalım onlar kenidi kıllı ve yağlı göbeklerine baksınlar önceeeeeee :)))))))

Ben De çok Kilo Aldim Ama çatlak Yok Henüz.bebe Yaği Kullaniyorum Banyoda.bazende Normal Vücut Nemlendirici Losyon.

sizden yaklaşık 2 hfta önde mayıs annesi olarak şunu söyleyebilirim.2 gün öncesine kadar herşey süperdi ancak dün ve bugün tam göbeğin altında 2 küçük kırmızı çatlak olduğunu farkettim.ve inanın 3.aydan itibaren hiç aksatmadan hergün 2-3 kez nemlendiriyorum.2.5 litre suyumu içiyorum.her tür ürünü kullandığımı söyleyebilirim.çok dikkat ettim ama çoğumuzun bildiği gibi cilt yapısıyla alakalı.siz önleminizi alın ama olacaksa son haftada bile oluyormuş.bence kafayı hiç takmamak en güzeli.boşverin en azından içleri dolu olan :)büyük ve güzel göbeklerimizin keyfini çıkaralım...

çok haklısın cnm çatlağın önüne geçilmiyor ben lierac kullanıyorum ama onu tavsiye edebilirim biraz da olsa azaltıyor..bu arada güzel resim sen nerde yapmayı düşünüyorsun doğumu bursa da??

evet malesefki çatlağın önüne geçilmiyo. bende bebek yağı, badem yağı, bide nemlendirici kullanıyorum. şu ana kadar bişey yok ama kesin çatlarım. bizde biraz genetikde.

çok haklısın cnm çatlağın önüne geçilmiyor ben lierac kullanıyorum ama onu tavsiye edebilirim biraz da olsa azaltıyor..bu arada güzel resim sen nerde yapmayı düşünüyorsun doğumu bursa da??

şu anda osmangazi tıp merkezine gidiyorum. hamileliğimin 3.ayından itibaren tüm kontrollerimi itinalı bir şekilde oradaki doktorum yaptı. doktorumdan çok memnunum ama açıkçası doğum için tam karar vermedim.orada yada çekirge dorukta yapacağım sanırım. sen nereye ve kime gidiyorsun?

ben hamileliğimin başından beri acıbademe gidiyorum ama doğum galiba doruk tıp ta olacak orda tavsiye edebileceğin doktor varmı??

1)nurti(nurten)
2)gerol
3)efe123(ebru)
4)melek
5)ferah
6)nuray
7)zepso
8)özlemkurt
9)mayran
10)gece
11)fatma
12)fatma30
13)beykan
14)saniye
15)sema
16)naztu
17)sibel
18)rukiye
19)ayşegül
20)semiha
21)fatma
22)özlem(arzun)
23)minik81
24)fatma
25)aylaay
26)dilek
27)ayşe
28)zeynep
29)sema
30)bilgen
31)zerrin
32)nimet
33)fatma
34)menevşe
35)hülya
36)yıldız
37)eda
38)ÖZLEM canım dualrımda seni öne alıoyrum ve dileirm ki bu gülen yüz eklemişsin ya dileirm RABBİM den inşaalalh kucaagına saglıklı sıhhatli hayırlı ömrü bereketli ve uzun hem bu dünyada hemde öbür dünyada eşinin ve senin yuzunu güldürecek güzel mü güzel bir evlat nasip eder içimden kzı demek geldi nedne bilmem senin için oturup aytel kürsi okuyacagım bana haber vermeyi unutma sakın oldu mu
39)dilek
40)serkan
41)özlem
42)starys
43)mehtap
44)fatma
45)banu
46)ebru
47)neslihan
48)gönül
49)tugba
50)nuriye
51)sakine
52)sevtap
53)metkav (arzu)
54)asuman
55)betül benim adaşımsın benim adımda betül
56)baharçelik
57)elif
58)hayriye
59)şirin
60)gül
61)ayşe
62)ayşe
63)hatice
64)berna
65)eda
66)ülkü
67........................................md 29hamiş canım inşaallah saglıkla kucagına alırsın amin
68)nagihan
69)nuray
70)esra
71)zeliha
72)burçak
73)çigdem
kızlar listemdeki arkadaşlarımada dua edin lüttfen olur mu onlarda bu güzel şeyi yaşasınlar oldu mu canlarım

ben hamileliğimin başından beri acıbademe gidiyorum ama doğum galiba doruk tıp ta olacak orda tavsiye edebileceğin doktor varmı??

fatma gürayı biliyorum. tanıdığım birkaç kişinin doğumunu yaptırdı.çok iyi diyorlar.epidüralle normal doğum yaptı hatta bir tanıdığım memnun kaldı doktor ve hastaneden. benim sezeryan olacak ama bende gidersem ona gitmeyi düşünüyorum.

29. haftamza girdik kızlar bizde. heyecanla beklıyoruz kavuşmayı ben hep kontrol edıyorum ve normal bı krem suruyorum badem ozlu ama kalçamda da göbegımdede cok şukur catlak olmamasına karsın bgun baktım sag bacagımın ust kısmında yanı baldırmda bı kactane var :S delı oldum hemen guzel bı krem arastırmasına gırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…