çatlaklar ne alemde?

kız sıradan bı krem surulurmu hıc oraya ay kıyamam ben vallaa

şaka bı yana varmıdır acaba burda vardır bee

benim aldigim ürün dogal yag karisimi..hazir yani..icindekiler kisminda badem yagi ve bugday yagi yaziyor..baska seylerde varmis dogalmis ama onlari yazmamis..nettende baktim,burda bu msj cok yaygin.34.haftadan itibaren öneriliyor,diyorki dogal yaglar kullanarak yapabilirsiniz örn:bugday yagi,zeytinyagi,jojoba,keciboynuzu yagi..bu msj vajina enfeksiyonu olanlarda yapilmazz diyor..

16. haftadn beri bebe yağı kullanıyorum.bi ara sıvı vazelin kullanmıştım ama kokusunu beğenmedim.hala çatlağım yok.sadece banyodan çıkarken ıslak vücuduma uyguluyorum okadar.bazen çatlaklar hamileyken görünmeyip doğumdan sonra belli oluyormuş cilt gevşeyince yani.umarım öyle olmaz.

ebruuuuuuuuuuuuuuuuuu :1shok: ana sen buralara gelir miydin bakayım he :roflol: :roflol:

tatlicadiarzutatlicadiarzutatlicadiarzutatlicadiarzugelırmısım güzelim demiii

ay karnımın altında genital bölgeme yakın yerde minik kızarıklıklar var.şimdi farkettim daha önce yoktu.ayy çatlak galiba bunlar offf

kızlar kalçalarıma kadar çatladım ne kullandıysam faydası yok umrumdada degıl ilk ghördüğümde panık olmuştum ama olsun insan bı zaman sonra çatlaklarla bile yaşamaya alışıyo doguma az kaldı kızımı kucama alınca emınım herşeye degicek

bir ara acayip derecede göbek ve göğüs bölgemde kaşıntı olmuştu 1-2 hafta kaşıntıdan öldüm kullanmadığım ürün kalmamıştı ve nihayetinde geçmişti ama son günlerde yeniden başladım kaşınmaya gece uykumdan uyanıp krem sürüyorum,bakıyorum o kadar kaşıntıya rağmen Allahtan çatlak gözükmüyor yada ben göremiyorum umarım gebelik çatlaksız bir şekilde sona erer...

ya kızlar bide merak ettiğim bir konu var son aylarda göğüs ucumda,koyu kısımda et beni gibi minik minik kabarıklıklar oluştu,sizde de var mı bu şekilde bi değişim?

bendede var canim benekler sanki ben gibi kabardi
normal galiba

kasintin genel olursa mutlaka druna ilet..

cok sükür catlak göremiyorum,ama ya ben cokta kullanmadigim halde bu catlak icin olan yag ve krem benim göbegimdeki tüyleri belirginlestirdi..bende biraktim..simdiye kadar olmadi sonrada olmaz insaallah

yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim çatlaksız bir gebelik geçirdim derken birde ne göreyim tabi ben göremiyorum eşim gördü tam göbişimin altında çatlak var... hem aman olsun ne olcakki oğlum için değer diyorum, hemde ya doğumdan sonra kötü durursa diye düşünmekten kendimi alamıyorum...

aman düşünme boşver benimkileir görsen otoban yanında temiz kalır emin ol şekerim :roflol: :roflol:

aman düşünme boşver benimkileir görsen otoban yanında temiz kalır emin ol şekerim :roflol: :roflol:
BETÜLCÜM MERHABA CANIM AYLİN BEN HATIRLADINMI BİLMİYORUM AĞUSTOS ANNESİYİM HENÜZ ÇATLAĞIM YOK CANIM SEN NEZAMAN ÇATLAMAYA BAŞLADIN SONRADANMI OLUYO BU ÇATLAKLAR?

canım benim valla ben son haftalarda çatladım canım benim maalesef ama umrumda degil açıckası eger olacaksa zaten olur önlemenin imkanı yok rahat ol yani yerimseniben

saranur sana güleyim derken tükürüğüm ters gitti yahu sebebim olacaksın :)))) tübe bi daha gülmem sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…