çatlaklar ne alemde?

sevce doğru söylüyorsun,çatlarsa çatlasın ne kadar kutsal birşeyki dünyaya bir canlı getireceğiz(allahın izniyle)o yüzden kimse takmasın kilolar içinde doğumdan sonra isteyen herkez verebilir.önemli olan saglıklı ve eksiksiz doğum yapmak....

takinti yapmak hicbirseyde cözüm degil zaten..bu catlaklari 100de 100 önlemekte mümkün degil ama biz tedbiri elden birakmamaliyiz,hanimlari muayene ederken rastladigim öyle karinlar vardiki harita gibi inanin öyle bir karinada kimse razi olmaz..özellikle yatkinligi olanlar icin elinden geleni ardina koymasin..iyi bir ürünü düzenli kullansin..

kızlar tabi dikkat edin de ben herşeyi kullndım kullnıyom (çatlak kremi saf zeytin yağı bebe yağı
ve kakao-badem yağı karışımı)ama çokkkkkkk fena çatladım bende nedense çatlamayacağımı düşünüyodum sizin gibi ama sonuç çok kötü basenlerim bile çatladı sacpula aynen harita oldu :KK43:((((((

canim yaa..elinden gelen herseyi yapmissin engel olamadigin seylere sakin üzülme...insan üzüldügüne zamanla pisman oluyor..hicbirsey caresiz de degil ayrica..zamanla herseyin caresi bulunuyor..sen simdi hamileligin tadini cikar..bebisin sana herseyi unutturacak..ayrica sunuda ifade edeyim stress anlarinda salgilanan cortizon hormonu catlaklari artirir sakin stres yapmayin..

bende simdilik birsey yok yani ben goremiyorum ama daha 2 ayimiz var ve bundan sonra daha cok sisecegimiz icin nasil olur bilmem
zaten pekde incelemiyorum unutmazsam gunluk krem suruyorum ne yapiyim catlarsa catlasin oglum iyi olsunda

arkadaşlar bendede 2gündür çatlak oluşuyo kasıklarımın tam olarak üstünde hem sag hem sol ilk gördügümde çok kötü oldum ama yavaş yavaş alışıyom sanırım yada kızım için alışmak zorundayım

sevce cim sana katılıyorum arkadaşım saglık neyım olsun bencede valla çocuk dogurmak kolay mı çatlak da olucak patlak da eeeeeeeeeeeeee okadar da olsun bence

yani kizlar catlak olmasi normal dusunsenize kucucuk yere sigmaya calisiyorlar ne yapsinlar genisledikce catliyor
bide onlari dusunelim
kiyamam ben onlara

aaaaaaaaaaaaaa kız öyle deme onlar aslında orada sandıgımızdan daha mutlularmış bilioyr musun

selam arkadaşlar bende 4 aylık hamileyim karnımda kaşıntılar başladı görümceme sordum çatlak başlıngıcı dedi badem yağı kulanıcakmışım sizce faydası olurmu yardımcı olun ne olur:emir_bebek:a.s.

hayatım kaşıntılar olduysa evet kullanmalısın yalnız bence git nivea nın bebek yagını al bugday özlü ve badem yaglı ben onu kullanıoyrum ve hiç çatlagım yok ayrıcada hep kullanmadıgım halde

kızlar olsa mutlaka görürsünüz görülmeyecek gibi değil
görmüyosanız korkmayın yoktr
bide kilonuza dikkat edin bence ben hızlı ve fazla kilo aldığım için oldu:KK43:
sağol scapulacım taknamaya çalışıyom oğluş sağ sağlim gelsin önemli olan o:)

saol sevgili arkadaşım yarın ilk işim hemen gidip almak olucak ben ilk defa anne olduğum için acemiyim bu konularda teşekürler yardımcı olduğun için

valla çatlaklar benim içinde önemli degil olursa olsun yeterki kızım saglıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürlü olsun alalhım onun ile mutlu günler göstersin hem bize hemd eailemize inşaallah amin

aaaaaaaaaaaaaa kız öyle deme onlar aslında orada sandıgımızdan daha mutlularmış bilioyr musun

:roflol::roflol:
dur kiz kendimizi avutalim demi
bos ver rahat olsunlar analari onlari sarmis sarmalamis onlara bisey olmasin diye her seye dikkat ediyoz

biraz önc e aynaya baktım karnımı açtım ana bir de ne göreyim göbişim çatlamış:1shok: ameninnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :roflol: :roflol: neyse canım önemli degil tabi ama görünce eyvah dedim ancak altlara bakamıyorum çünkü göremiyorum :KK43:( heralde vardır

yapam kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz ne yapalim artik olan oldu
bende aynada bakiyorum simdiliik bisey yok bir iki haftadin bende sasirmis vaziyette yazarim catladim diye:roflol::roflol:

valla kızlar bende kaşındım am kaşıntım geçti şuan ama bacaklarımda selülit oluştu sadece sırtımda çatlaklar oluştu ama hamileliğe 58 kilo ile başladım şuan 79 kiloyum ama türk kahvesini iyice ezdikten sonra el kreminin falan içene koyup günde iki sefer uygularsanız selülitleri alıyormuş benden söylemesi kızlar haziran 10 da günüm bitiyo herkesi allah kutarsın

aminnnnn
bende bakmaya calısıyorum catlak varmı dıe suanda yokk amaaa bacaklarımda selilüt olustuu :KK43:
ben 45 kılo ıle hamıle kaldım sıfır bedendım nerdeyse suan 61 kıloyum umarım dogumdan sonra bu selılütlerden kurtulurum

aminnnnn
bende bakmaya calısıyorum catlak varmı dıe suanda yokk amaaa bacaklarımda selilüt olustuu :KK43:
ben 45 kılo ıle hamıle kaldım sıfır bedendım nerdeyse suan 61 kıloyum umarım dogumdan sonra bu selılütlerden kurtulurum

canım galiba o selülit zanettiğn galiba çatlak canım:1no2:
basen bölgesinde hatta benim inanırmısınız dizimin arkasında bile oldu :kızgın:
saracım sanada geçmiş olsun yada çatlağın hayırlı olsun mu diyeyimsenağlama
ben ise 52 kilo idim 66 yım şu an hani çoook aşırı k,iloda almadım ama çok fena çatladım ya senağlama

canım galiba o selülit zanettiğn galiba çatlak canım:1no2:
basen bölgesinde hatta benim inanırmısınız dizimin arkasında bile oldu :kızgın:
saracım sanada geçmiş olsun yada çatlağın hayırlı olsun mu diyeyimsenağlama
ben ise 52 kilo idim 66 yım şu an hani çoook aşırı k,iloda almadım ama çok fena çatladım ya senağlama

yok yok cok kişiye gosterdim deil çatlak . karnımda bıle yokken orda nıye olsun yerimseniben

X