çatlaklar ne alemde?

dogumdan sonra kırmızı kırmızı gezcez valla :roflol: :roflol: ama bebeklerrmiz bizim için çatlaklardan daha önemli degerli demi ama varsın böyle iz bıraksınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr yerimseniben ama dogru valla resmen yol haritası gibi şekerim inan bii eline harita diye alsa yolu bulamaz emin yani :roflol:

saranur sana güleyim derken tükürüğüm ters gitti yahu sebebim olacaksın :)))) tübe bi daha gülmem sana...

:roflol::roflol::roflol::roflol: heh sakın bir daha gülme seni seni seni hay allah dikkat et kısım düşmesin ardıma arka sokaklar ekibi çıh çıh çıh

kurban olurum ben be onun bırakacağı ize :)))
ama krem kullansakta fayda etmiyor işte cilt yapısıyla alakalı bişey dimi ama bizler elimizden geleni yaptık eşlerde kusura bakmasın :) benimki dün akşam avutuyor beni boşver hayatım varsın olsun alan almış satan satmış ne olcak bi çatlaktan, bilmiyorki ben aslında hiç dert etmiyorum onu yokluyorum sadece :) ehi

benimkide geçer diye bekliyor allahım yaaaaaaaaaaaa bunlar diyorum geçmez o da diyor geçer geçer allahım benim herif benim ile dalga geçiyor galiba özgün

tübe dedik ya gülermiyim hiç var sende bişey hatun :) arka sokakları bilmemde benim oğlan düşecek peşine :)

ay göbişlere bak ne güzel oldu resimler böyle biri sağdan biri soldan aman nazar değmesin :)

neden ki nen ? ha kızımın peşine düşcek desene zaten çok güzel bir kızım olacak benim :))

Son düzenleyen: Moderatör:
benimkide geçer diye bekliyor allahım yaaaaaaaaaaaa bunlar diyorum geçmez o da diyor geçer geçer allahım benim herif benim ile dalga geçiyor galiba özgün

anlamaz bacım bunlar nato kafa nat mermer onlar anca dalga geçerler ah şu erkekler yokmu :)

resmi görünce oğlumdan bir tekme geldi dünürmü olucaz biz yoksa kızına talibiz bacım :)))))

gel biz bu işi göbek bağıyla bağlayalım ne dersin ??? :)))))

tamam canım baglayalım işi oldu valla ama ben kızımın zorluk çekmesini istemem şimdiden söylim yani sonra ilerde sıkıntı çektiğini görürsem alırım kızımı .:dilcikar: :roflol: :roflol:

sendende ne kaynana olur be şimdiden göz dağı veriyorsun yandı bizim oğlan desene :)))

:roflol: :roflol: hahahahahahaha :)) hohohohoh valla sendne de güzel kaynana olacka ha kızım yaşadı kesinlikle kesin valla kızımı ezdirmem canım benim ama damadıda ezmem ben sen merak etme kızımı üzmesin yeter :roflol:

biz senin kızına gözümüz gibi bakarız sen merak etme annesi ben oğlumu ezerim gelinimi ezmem :)

e biz böyle kayınvalide bulmuşuz asla geria dım atmayız getir kurdeleyi çabuk

kurdela için bekliycez biraz göbek bağı olacak kurdela :)

hım hadi bakalım saglıkla dogsunlarda allahım onları saglıkla buyutmek nasip etsin inşaallah canım benim ya

benimde şuan göbeğimde bişey görünmüyo,ama göğüslerimde özellikle alt kısmında çatlamalar oluşyu bende sadece kakao yağı kullanıyorum..inşallah fazla çatlamaz.önerdiğiniz bişey varsa ii olur hayırlısı....

X