Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende netten araştırdım.oluşmuş çatlaklarınız varsa önce 6-8 hafta lierac ampül kullanın, daha sonra jeli kullanın deniliyor. ampül 86 YTL,jel 40 küsür.bunun dışında birde elancly reducteur diye bir ürün var ve %86 oranında düzelme olduğu söyleniyor. aranızda bu ürünü kullanan varmı acaba

Ben kullanıyorum hala olduğu gibi duruyorlar :)

sıcaktan soğuğa geçince daha farklı bi çatlak oluşmaz mı hani aniden geçince birde fırçalamanın bir zararı olur mu benimde çıkış az bişey daha fazla olmadan bişeyler yapmalıyım :S çok moralim bozuk nerden geldi bu çatlaklar

kesinlikle bitkisel ürün kullan ersağ diye bi marka var ben kullanıyorum hatta üye oldum oraya ürünleri 100de yüz bitkisel inan bana iyi geldi ürünleri

Ben madecassol ve acnelyse'yi iki hafta oldu kullanmaya baslayali ama soyulma falan olmadi sadece hafif kasinti oldu okadar,bu normal mi soyulmasi icin ne kadar sure gerekiyor.

Yüzümdeki lekelerden kurtulmak için %20 TCA aldım ve son kullanma tarihi üretimden sonra 6. ay. Bu nedenle belden aşağımdaki çatlaklarım için kullanmak istiyorum. Cilt doktoruna da aynı soruları soracağım; ama KilicBaligi sen de şu sorularımı cevaplar mısın?
1. "%70 TCA'yı sürdükten sonra 3 dk. beklenilmesi gerekiyordu; ama ben canım yanmaya başlayıncaya kadar beklemiştim" demişsin. 3 dk.dan uzun muydu?
2. Belden aşağımın tamamına aynı gün uygulamanın bir zararı var mı?
3. TCA'yı yıkayıp Madecassol + Fito kullandıktan sonra eşofman merhemleri emmesin diye o gün ve kabuklar dökülene kadar streçle kaplamanın zararı mı faydası mı olur?
4. Kabuklar döküldükten sonra, sonraki TCA'ya kadar (3 hafta-1 ay) Contractubex Jel sürdükten sonra streç kullanmanın bir faydası olur mu?

arkadaşlar çıtı pıtı bi kişilik olduum halda çatlaklar oluşmaya başladı ben buna nasıl dur derim bi önerisi olan var sa acil yazsınn

Çıtı pıtı olmak mesele değil.. Bende çıtı pıtıyım ama bende de var.. Gram kilo alıp versen bile çatlak oluşur, biraz da genetik bir durum olsa gerek.. Bayan arkadaşımızın dediği gibi sert bir fırça ya da kese ile masaj yapmak şart..

ay sorma canım ya benim de boyumun uzadığı dönemlerde ortaya çıkmışlardı ilk şimdi 24 yaşındayım sanırım hiç geçmeyecekler :KK43: :KK1:

bendede oyle oldu diyorum boyum kısa olaydıda bunlar olmayaydı :KK25: bel kalça diz uzamadan yadigar bana, çatlaklar olmasa barışcam kendimle ama müsade etmiyolar :KK1: herhangi bi yöntem denedin mi bende 20 yaşındayım

bende aynı durumdayım canım ya zayıfım aşırı olmasada ama boyum uzadı kalça genişledi derken hem enine hem boyuna harita gibi oldu :KK1:
ya bn 18 yaşındayım popomun yanında bacak içlerimde ince ince var ayy çıldırıcıyım vallaha onlar olmasa barışcam kendimle isterse tonla basemın olsun ama zayıfım çatlak ne alaka yaaaaa yarabbbbbbbbiiiiii erkeklere verdiğin genlerden bizede atırttıttsaydın bunlar olmazdıı:KK30::KK31:

off hergün yürüyüş yapıyorum su çok içiyorum ama yok geçmiyor bi
son çare acnelyse diye krem var onu aldım,1 aydır ara sıra kullanıyorum azıcık faydası var hergun kullanıcam ıns
:KK50:

Bu çatlaklardan kesin kurtuluş olmayacağını duymuştum :KK43: bendede var kiloya falan bağlı değil bence alt derinin esnekliğiyle alakalı çünkü kendimi bildim bileli lise yıllarından beri hep 36 bedenimdir en fazla 1 2 kilo alıp vermişimdir.burda birçok karışım okudum biranönce yapıcam deniycem fakat yenilerinin oluşmaması için yapıcam bunları.çok krem denedim hiç ümidim yok . bide ileride çocuk doğursam kimbilir nolur halim. Şu yağ karışımları azda olsa işe yarasa havalara uçarım sevinçten

X