Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım kahve masaj yaparken uğraştırıyor, dökülüyor, ve kazır gibi masaj yapıp sürmek lazımmış
(...)
Ben ilk yapışta vazgeçtim.

arkadaşlar merhaba benimde catlak problemim var siz gibi...genelde herkezde oluyo am asinir bozucu.aranızda acnelyseyı kullanan varmı iyi geliyor diyorlar.ben 23 yaşındayım sanki doğum yapmış gibi kalçalrımda iri iri beyaz catlaklar var ve benim catlakrım direk beyaz oluyo mor felan değil nolur yardımcı olun

Merhaba arkadaşlar bende aranıza an itibariyle katılmış bulunmaktayım..20 yasındayım inceciğim bacagımda selülit falanda hiç yok.fakat kalçamda beyaz çatlaklar var..Bu beni gercekten üzüyor çatlak kremleri yada bitkisel çözümü için ne önerirsiniz :)

Kızlar çatlaklar için argan yağını denemelisiniz.Hem çatlakların geçmesine yardımcı oluyor hem de çok pürüzsüz bir cilt yapıyor ya ben bayılıyorum argan yağına.Bulmak isteyen varsa yardımcı olabilirim :))))

kombucha konusunu inceleyebilirsin belki :) dermaroller başka bi seçenek

Bende de ergenlikten kalma catlaklar var ve ne kadar spor yaparsam yapayim catlaklar sebebi ile kalcam hic istedigim gibi iyi gorunemiyor. Ben acikcasi kremlerin ise yaradigini dusunmuyorum, bu sadece catlaklar icin gecerli degil tabii..

Bildiginiz kisa surede sonuc veren estetik cerrahi yontemi var midir? Ben muhtemelen boyle bir yola basvuracagim catlaklardan kurtulmak icin

benimde kilo alıp vermekten dolayı kıpkırmızı çatlaklarım oldu
doktor lierac phytolastil verdi sabah akşam onu kullandım, kullanıyorum
bir de çooook araştırdım en faydalı yağları alıp karıştırıp duştan sonra masajla yedirdim hep
ama kimseye yağ tavsiye etmem!! üst bacağımda cidden aşırı tüylenme oldu, alt bacağm gibi hem daha sert hemde yüzde300 nerdeyse daha fazla tüy var şoka soktu beni! ağdacım bitkisel yağların çok tüylenme yaptığını bırakmamı söyledi
lierac ın etkisini gördüm ama, kırmızı diil artık, hem küçüldüler hem renkleri baya soldu

benim arkadaşımın diz arkasında çatlaklar vardı ve yeni oluşmuş falan da değildi, bana sonra çatlakların kaybolduğunu söyledi, çok sordum o dönem farklı bişey yaptın mı diye ama hatırlamıyor, kendi kendine düzeldi diyor

canım zamnala kendi kendine geçio diyosun ama yanlışın var. çatlaklar başta kırmız mor renklerindedir zaman geçtikçe beyazlaşır ve derinleşirler sanırım beyazlaştığı için sende geçio sandın. :)

Bende kilo alip vermekten goguslerinde catlama oldu ve kizariklik olustu nisanliyim ve bu goruntu cok rahatsiz ediyor beni cok arastirdim ama ne yapmam gerektigine karar veremedim 2haftadirda hemen hemen hergun vucudum daha catlamasin nemlensin diye bebek yagi kullanmaya baslamistim ve fark ettimki kizariklarim gecmeye baslamis ve sarimsi tenimin rengine yaklasmaya baslamis ucuz ve denemeye deger bi yontem

arkadaşlar hep sert bişeyle keselemekten bahsetmişsiniz, bende korkuyorum sert bi şekilde keselersek cildimiz daha da tahriş olmazmı? zaten çatlakların olduğu deri incecik yumşak keseleyince bile kzıarıyor, banyodan sonra hafifi acı, kaşıntı oluyor hatta... bu iyi bişeymi?

ben çok zayıfım ama çatlaklarım var bacaklarımda ne yapabilirim

benimde vücudumda yeni çatlaklar oluşuyor ve anlam veremiyorum çünkü kilomda bir değişim olmadı .neden durduk durmadık yerde çıkar ki

Merhaba kızlarrrrr :)
Çatlakları geçiremiyorum onlarca denemem olmasına rağmen sorum şu ki aranızda kapatıcı kullanan ve bana öneride bulunabilecek olan var mı?
Vich Dermablend şu ana kadarki araştırmalarımda en iyisi gibi görünüo kullanan var mı?

Bence çatlaklar kapatıcısız daha düzgün görünür. Kapatıcılar düzgün uygulanmadığı taktirde dalga dalga duruyor harita gibi. Bence en iyisi doğal yöntemler ve o bölgeyi soğuk su ile banyoda masaj yaparak keselemek olucaktır. Bebe yağı ya da kayısı yağı ile de banyo sonrası uygulamak güzel bi çözüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…