Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

sabah kalkınca duş yapmak gerektiriyor dimi,yaza uygulanacak bir şey gibi
ama muhakkak deneyeceğim teşekkürler..

arkadaşım sabaha kadar krem gibi emiyo zaten cilt onu ben her zaman yıkamıyorum cildime dokunuyorum yağlı bi his yoksa vaktim de yoksa yıkamıyorum bu konuda bişi söylenmemişti ben de kafama göre takılıyorum açıkçası..

açıkcası bende sabah kalkıp onu yıkamak bana dünya eziyeti gelir,koku yoksa zaten sorunda olmaz..

Desenize yok eden yok. %50 geçirselerdi de olurdu yaf. Şu kakao yağı ve susam yağı olan karışım fenaya benzemiyor. Kayısı sabunu ve kese.. Bebe yağı.. Hepsini kullanınca belki azalır mafoldumben

3 tatlı kaşığı türk kahvesine 1 adet limonun suyuyla karıştırın ve çatlak olan bölgeye sürün...
15-20 dk bekletin sonra yıkayın...haftada 2 kez kullanın bu karışımı...
kullanım sonrasında su bazlı krem sürün..
düzenli kullanımda işe yarıyo..

bepanthen hanı şu yanıklara falan surulendenmı yoksa serum halinde olanlardanmı

Bepanthen krem deglde cidden işe yarıyosa bepathen merhem al hem daha ii hemde kremden daha etkılı
ayrıca bepathen krem kortzonlu sürülen yerde tüy yapma olasılıgıda var
cnkü bepanthen kremn ampulunu sac cıkarmak için kullanıyolar

arkadaşlar rejene kullanan var mı aranızda? ben bi krem almak istiyorum çatlaklar için ama hangisini alsam karar veremedim. :1no2:

son gelişmeleri yazarmısın çatlakların ne durumda?

beyaz melek uzun zamandır yazmıyorsun gelişmeler nasıl,devam ediyormusun çok merak ediyorum..

benim çatlaklarım 10 yıldan fazladır. aslında bir çok şey kullandım ama düzenli yapmadım hiç birini bi kaç kere yapıp bıraktım. forumu takip eden arkadaşlara soruyorum, en mantıklısı şu anda ne görünüyor. ne yapmalıyım ne kullanmalıyım. kim neyden memnun kalmış kim memnun kalmamış. bana biriniz kısaca bilgi verirseniz inanın çok sevinirim.

mrb arkadaşlar ben foruma yeni üye olmuş biri olarak çatlaklarla ilgili size şunu söylemek istiyorum forumda başka başlık altında tca'yı yazmışlar benim arkadaşım bir güzellik uzmanının yardımıyla %70 lik tca uyguladı çatları geçti mi %90 oranında geçti ama vücudunda çok büyük lekeler oluştu plastik cerrahlara gittik ama cildin çok alt tabası tahrip olduğu için oluşan lekeleri tamamen geçiremeyeceklerini söyledi güzellik uzmanıyla şimdi mahkemelikler arkadaşlar bende de çatlak var bende de ergenlikten dolayı oluştu inanırmısınız intihar etmeyi bile düşünmüştüm ama şimdi arkadaşımın halini görünce kendi halime şükrediyorum siz mi siz olun sakın ha plastik cerrahlar dışında kimseye güvenmeyin şuan da biz çok kötü günler geçiriyoruz aman ha yanlış uygulamalar yapmayın bu olaydan dolayı sizi uyarmak için yazdım çünkü insanlar bunu ticarete dökmüşler bu kalpazanların eline düşmeyin zaten çatlakları geçirmek basit risksiz bi durum olsa estetik cerrahlarımız bize niye uygulamasın

4 buçuk aylık hamileyken kaşınma kızarlık başladı karnımda.hemen lyrac kremi gece sürdüm.gün içi 3 kez doğal karışımyağ kullandım.buğday yağı
susam yağı
kakao yağı
havuç yağı aynı miktarlarda karıştıyada
rrarak hazırlamıştım.
hiç çatlamadım.
suna dumankayadan.öneririm..

canım 4,5 ay çok erken daha ben doğuma çok az kala çatlayanlar biliyorum mafoldumben

ay canıma kıyıcam bu ne ya kurtuluş yok mu mafoldumben

kızlar neler duyuyorum canıma kıyıcam intihar edicem falan Allah korusun saçmalamayın herkesin çatlağı var ve çözümü yok diil nolur ya çok üzüldüm yazdklarnızı görünce ki aman olmayıversn hep söylüyorum kimsenn sizin çatlağınz umrunda diil sizinde olmasın canlarım erkekler hele hbrleri bile yok

aslında biz diğer topikte arkadaşlarla devam edioruz ama buraya bi bakıyım dedm yazılanları görünce yazmadan edemedm kendi yaptıklarımı söyleyeyim size benmkilerde büyük oranda azalma var silikleştiler

uzun yıllardr birsürü kreme para vermiş biri olarak kremler kesn çözüm değil şimdi ise derma roller kullanıorum çok faydasını gördüm madecassol kullanıorum üzerine ayrıca arada bir buzla masaj yapıorum daha 5. uygulamam epey sonuç aldım

nasıl uyguladın ve ne kadar sürede etkisını gördün

hemen her gün duştan sonra uyguladım yedirene kadar masajla.
bazen unuttum es geçtim vs tabi ki. 3 ay oldu rahat.
kalçamdaki en eski çatlaklar bile yok oldu diyebilirim.
yeniler silindi tamamen.
şu an hiçbir şey belli değil.

daha önce de kırmızı kantoron yağı sürmüştüm 1 ay kadar.
o da etkilemiştir.

canım senin kullandığın acı badem sütü bu mu ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…