Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Merakla bekliyorum sonuçları.Bu arada cilt yapın nasıl kurumu,yağlı mı?Benim çok kuru şimdilik bebek yağı kullanıyorum nemlendirmek için ama çatlaklarım var,lireac bende istiyorum almak ama kararsız kaldım.:uhm:
Bu arada çatlaklar kaç yıllık ya da aylık?

mrb çatlakların ne kadar yayılmış durumdaydıı ve 1.seanstan kastın sadece bir defa sürmek mi?birde yanlış anlama olaya inanmamak yada eleştirmek değilde aklıma takılan bukadar çatlaklarından şikayetçi kadınlar varken nasıl bunu hala fark edememişler onu anlmadım.diğer bir sorum ise nivea my silhouette kullanmışsın işe yarıyormu gerçekten??tşkrler şimdiden

Bahsettiğiniz işlem nedir arkadaşlar?

bende dün başladım yapmaya ve bugün 2. günüm geçerse çok duacı olacağım size
bende çıtı pıtıyım ama boy uzamasından oldu malesefki
bıgün ikinci kez uyguladım süper bir yumuşaklık veriyo
sonuçları yazıcam

Ben dün bu küre basladım arkadaslar.Avon satıcısıyım avonun catlak kremini aldım.Sonra üç kaşık türk kahvesini bir kaba koydum içinbe bir limon sıktım.Bunu lapa haline getirdim çatlaklarımın üstüne sürdüm,ve masaj yapmaya basladım. Ayrıca avonun 7.50 tl bır masaj aletı var, onunla da masaj yaptm harika oldu 5 dakkika sonra yıkadım 2 gün yap bir gün ara ver seklınde su an denemeye devam ediyorum gelişmeleri yazarım benim çok eski çatlaklarım nerdeyse ergenlikten kalma beyaz beyaz bakalım neler olucak

Hani 2 gün yap bir gün dinledir dedim ya o günde avonun çatlak kremini sürücem bakalım umarım bu emeklerimizin sonunda yüzümüz güler :)

ellora die bi markanın çatlak için kremi var bilmiyorum deneyen var mı ama çok iyi oldugunu duydum akadaşım satış temsilcisi söledim getrtçek bana sanırım 6ay düzenli kullanmak gerekiyomuş dogum çatlaklarına bile iyi geliyomuş kızlar benm popoda var belrgin beyaz çatlaklar onlara denicem paylaşırım sizlerle de inş iyi gelir

blue oceanın çatlak kremi var son derece etkili bir ürün doğum sonrası oluşan çatlakları bile ortadan kaldırıyor...delikafadulden

çatlak için kakao yağı kullanabilirsiniz kırmızı olan çatlaklarda yani yeniçatlaklarda çok etkili aktardan alıp sürücekseiniz işlenmemiş kakao yağı olucak beyaz sabub gibidir elinizle ısıtıp eriterek bölgeye sürülür

kızlar çatlaklar için banyo yapıcağınız zamn sıcak sudan kaçının soğuk su ile duş alın ve kese yapın bu kan hücrelerini harekete geçirecek ve hücreler yenilenecek.kese yaparken mutlaka kayısı sabununu alın aktarlada bulunmakta 3 ytl.bu kolay bir şekilde soyulmasını sağlar.sonraki adım güzelce atkestanesi yağını bölgeniz kızarana kadar masaj yapmanız kolay gelsinnnn:)

slm ben suan catlaklarin ne durumda onu ögrenmek istiyrm aradan baya zaman gecmis. nsl yok oldularmi?

merhaba. faydasi oluyomu, gideriyomu catlaklari?

acnelyse madecassol derim başka bişey demem..kızlar bnde çok umutsuzdum ve çok moralim bozuluyordu çatlaklarım yüzünden ve bende 12-13 yıldır varlar..bildiğin yarık şeklinde sedef seder...dayandım acnelyse madecassole..kaşındı soyuldu kabardı yandı kaç gün..haftada 2-3 gün ara vermek zorunda kaldım..ama değdi ya...baya azaldı...bazıları belli bile olmuyo..okdr mutluyum kiiiiiiiii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…