Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
a.sarkadaşlar oluşan çatlaklar için size çok ii bi krem tavsiye edebilirim pregnacare isminde bütün ecz bulabilirsiniz ben 6 aydır kullanıyorum çok memnun kaldım fiyatıda çok uygun 22tl ayrıca hamilelik öncesi hamilelikte gös. göbeğe basen böl. kullanılıyor çatlak oluşmasını engelliyor esneklik veriyoralkisalkisalkis

evt ben arkadasın soyledıgı kremı kullanıyorum gercekten cok memnunum öneririm.pregnacare

Bacaklarımda eskiden oluşan artık beyazlamış olan çatlaklara karşı bi geçirme etkisi olmamasına rağmen..Henüz kırmızı olan çatlaklarıma ARTISTRY sürdüğüm zaman geçiriyor iz kalmıyor.

arkadaşlar kullandğm şeyler mi etki etti bilmiyorum ama sanki belim çok az inceldi we bacağmda yeni çıkan bikaç ufak çatlak wardı şimdi pek görünmüyolar dokununca hissediyorum sadece bide oturduğumda göbeğim iki üç kat olurdu şimdi bi kat oluyo spor da yapıyorum sizce bu kadar kısa sürede etki etmesi normalmi yoksa ben kendi kendimemi gelin güwey oluyorum:S

işte buda resmii geçen sene 40TL civarı birşeydi..
yanlız keşke beyazlamış çatlaklarıda geçirse :çok üzgünüm:

sen aldığın kremi düzenli kullan hayatım. burda gördüğün duyduğun şeyler için kremi kullanmayı bırakma. 1-2 ay düzenli kullanman gerekiyor. zaten bütün kremlerin içerikleri hemen hemen aynı. bu kadar yıldır forumdayım şunu kullandım mucize oldu diyen yok.. okula giderken fondöten sürerek kapatabilirsin ama dikkat et çorabına falan bulaşmasın bi de ten rengine yakın olmasına dikkat et. sally hansen air brush legs diye bir ürün vardı bunun için geliştirilmiş. ya bence hiçbir şey sürme gene de, okulda da sen devamlı oraya bakarsan çatlakların konusunu açarsan o bölgene dikkat ederler, onun dışında hiçbir erkek orandaki bir şeyi farketmez emin ol. kızlar dalga geçerse de ''canım keşke senin de benim gibi çatlakların olsa ama böyle maymuna benzemesen'' dersin:) olay biter. sıkma kendiniii

Kızlar merhaba,yaklaşık 2 senedir fln buraları hep takip ediyorum, denemediğim yöntem kalmamıstı(((((( Benimde kilo alıp vermekten belimde olmuştu bu illetler..Çok sıkıntılıydı tabi.Ne yapsam ne yapsam diye düşünürken, son çare olarak gittim , dövme yaptırdım, sonuç; müthiş!! Hem piyasadaki kremlere ödediğim ve muhtemel ödeyeceğim paraların yanında hiçbirşey vermedim diyebilirim. Yalnız burada önemli olan, çatlakları kapatacak çizimin yapılması, öyle katolog desenleriyle kapanmayabiliyor. Ben de bu yüzden gerçekten sanatçı olan bir Tattoo üstadına gittim. Belimdeki çatlaklara özel bir çizim yaptı..Hem inanılmaz güzel duruyor, hem de çatlak yok...Tabi burada, dövmeye bakış açınızı bilemiyorum, ama çatlaklarıma bakmaktansa, belimdeki çiçek desenlerine bakmak, bana inanılmaz güzel geliyor şu anda:))) Ankara'da olan ve düşünen arkadaşlarıma özelden yaptırdığım sanatçının iletişim adresini verebilirim. Ben çok ama çok mutluyum şu anda, paylaşmak istedim sizinle de:)))
Not: Artık sürekli düşük bel kot ve minik bodyler alıyorum:)))

walla size çok teşekkür ederim.bana çok yardımcı oldunuz.size ne kadar teşkkr etsem azdır.ilk defa birisiyle bu konu üzerinde bu kadr iyi bi konusma yaptm.çook tesekkrlropuyorumnanaktan

hiç önemli değil canım sonuçta aynı sorun var hepimizde =( yardım etmeliyiz zaten .. ins hepimizinkiler bi gn geçer =)

Kızlar çok uzun zaman her türlü tedaviyi gördüm, ne kremler ne karboksi terapiler hiç biri işe yaramadı bu çatlaklardan kurtulmanın tek yolu cildi soymak...2 sene evvel Amerika'ya gittiğimde tca peeling aldım ve ilk seansta neredeyse görülmez hale geldi 2. seansta ise tamamen geçti...ınternette tca peeling yazın ve araştırın sorusu olana cevap verebilirim hatta yeni konu açacağım...

Son düzenleme:
senin adına sevindim canım bu çatlaklardan sıkıntı yaşayan çok arkadaşımız var istanbulda nerelerde yaptırabiliriz acaba bizleri bilgilendirirsen memmun oluruzyerimseniben

Ben daha evvel bu işlerde deneyimli olduğum için kendim yaptım ama internette araştırma yapınca sanıyorum yüze tca peeling yapan her güzellik merkezi veya klinik aynı şekilde kalçalar ,karın,bel içinde bu uygulamayı yapacaktır.Ben buradan size yer önermeyi doğru bulmuyorum çünkü sonuçta hiç bir güzellik merkenize veya kliniğe kefil olamam Eğer bu uygulamaları devamlı yapan ve size güven veren bir yer bulabilirseniz hiç kaçırmayın derim...Birde bu peelingi eğer imkanınız varsa ebaydan alın...Bunun dışında dikkat edilecek şey uygulamayı yaz harici bir mevsime getirmek ve bol bol nemlendirmek...

Son düzenleme:
cnm bnun maliyeti ne kadar tuttu ...birde beyaz çatlaklarmıydıı

Çatlaklar yaklaşık 10 senedir orda olduğu için artık beyazlamıştı tabii yani tamamen ölü doku olmuştu.Türk lirası ile bana bir şişe 50 lira civarı maaliyeti oldu canım ama ben 2 seans kullandım sizin ihtiyacınıza göre artabilir...

Ben bu başlığı açtım canım...Burada arkadaşları bilgilendirmeye çalışıyorum...

http://www.kadinlarkulubu.com/catlaklar-nedenleri-cozumleri/292640-catlaklar-icin-onerionemli.html

meraba sizin yazınızı okuduktan sonra bende karar verdim bu peelingi kullnmaya..çatlaklar için yüzde kaçlık kullandın?kendin mi yaptın yoksa yaptırdın mı?

arkadaşlar bende kahve-limon yapıorum yaklaşık bi ay oldu ve renkleri soluklaşmaya başladı benim çatlaklakarım ergenlikten kalma yaklaşık 10 yılıdr benimlelerdi ve şimdi hem cildim pamuk gibi yumuşacık hemde renginde baya bi soluklaşma var tabiki 10 yıldır olan çatlakların bi anda geçmesi imkansız ama geçiceği kesin diebilirm yeni oluşan çatlaklarım yok oldu tavsiye ederim

kızlar bende kahve limonu yapıyorum ama içine bir tanede aspirin koyuyorum aspirinin cildi yenileme etkisini duymuştum zaten bir arkadaşta bununla ilgil forum açmış bende bunu bu karışımın içine koymaya karar verdim ayrıca kremin içinede kattım yıkadıktan sonrada o kremi kullanıyorum bakalım ne olacak zararı olmaz ama faydası ne olacak onu görücem kahve limon olayı hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…