casmin 2. zuzusunu bekliyor=)

tebrikler canım. analı babalı büyütsün. sağlıklı gelsin. sağ salim al kucagına canım a.s.

tebrikler canım.rabbim tamamına erdirsin.sağlıcakla gelsin bebeğin kucağına.

senin yaptığın ayıp casmin...
sırada ben vardım sıramı çaldınsenağlama

tebrik ediyorum darısı ve bana tüm olmayanlara inşallah....
a.s.

senin yaptığın ayıp casmin...
sırada ben vardım sıramı çaldınsenağlama

tebrik ediyorum darısı ve bana tüm olmayanlara inşallah....
a.s.

he valla ne acelem varsa arsızım işte :roflol::roflol:napim bacum süpriz oldu iyi ve güzelde oldu:asigim:allahım hepinize nur topu evlatlar nasip etsin duam sizlerle=):Saruboceq::1hug:

casmincim gözün aydın rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah...

tebrikler cnm sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine :)

canım hayırlısı olsun çok sevindim bu habereŞeniz

Yaaa acayip sevindim yani, konuya gülümseyerek girilirmi evet:)Canımm canım Rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin..Sağlıklı,huzurlu mutlu bir bebek olsun inşallahhh..Tekrar tekrar tebrik ederim annesi sizleride..Çok öptüm Canımm bu sefer Fasulyeyide a.s. a.s. a.s.

Ay inanamıyorum bu sene KK hamileler rekounu kıracak kaydirigubbakcemile3
Tebrikler canım ya çok sevindim bee hihoyyyt
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Tüm isteyen arkadaşlarımıza da nasip etsin ALLAHIM :Saruboceq:

Çok ama çok sevindim inan Tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Sitede hamiş kalamayan sayılı üye smileyi :roflol:

gözünaydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah bereketli bu site bereketli ve uğurlu isteyipde hamile kalmayan kimse kalmayacak inşallah :lepi:

Nazlım ,balsurat,mavrulam ,eylÜl-13,barÇam saolun kızlar hahaahah hep derdım amma hamıŞ var sıtede dıye bende katıldım aralarına =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…