casmin 2. zuzusunu bekliyor=)

CASMXIXN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
1.736
1
44
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3süpriz yaptı bize bu bebiş günüm geçiyordu tahmin ediyordum bu sabah test aldım pozitif elim ayağım titredi ilk kez başıma gelen birşey değil ama heyecan hepsinde aynı oluyor demek ki=)kaydirigubbakcemile3hemen kan testi yaptırdım öğleden sonra sonuç yine pozitif 10 -15 gün kadar sonrada bir doktora görümeyi düşünüyorum rabbim hayırlısını versin =)en büyük dileğimde olmayanlara ve gönülden isteyenlere nasip etsin=)tuhaf içimde hissettiklerim hoş,şaşkın,güzel hemde çoookkkkk=):asigim:

Casminnnnn
valla bekle bekleee öldüm merakdan ama ben sana dedim dimiiiiiii
Kuzucummm
Allahım hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin sağlıkla inşallah
Ayyy çok heyecan yaptımmm
Çok mutlu oldum artık söyleyebilirim dimi herkeseeee

delikafadulden delikafadulden delikafadulden çok heyecanlandım.
hayırlı uğurlu olsun bitanem, canım arkadaşım.

ınanmıyorum..:1shok:
cok sevındım canımhihoyyyt
yıne yenıden teyze oluyorum ha..kaydirigubbakcemile2
zeyno hanım buyudu de abla oluyor hee..:asigim:
tebrık ederım canım..:CüvCüv:
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın..:Saruboceq:

Tebrikler dememişim heyecandannnn
Allahım isteyen herkese nasip etsinnn

tebrik ederim
Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
darisi basimiza:)

gozun aydın canum...............

Rabbım saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın

darısı tum ısteyenlerın basına

gözün aydın canım..
tebrik ederim a.s.
Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah..
sağlıkla kucağına al...

deryacık bambum dişlim güzel arkadaşlarım benim çok teşekkür ederim rabbim hep böyle mutlu gün göstersin=)hepimize=)

minos,kibela , ocean çok teşekkür ederim ayyy ne hoş bir duyguymuş insanın böyle güzel tebrikler alması çookk saolun=)

kendime geldim biraz...

Şeniz Şeniz Şeniz şöyle güzelce bir öpüp tebrik edeyim kendi güzel, gönlü güzel arkadaşımı.
en az zeynom kadar olur akıllı, sağlıklı, güzel bir evlat olur inşallah. Allah tamamına erdirsin canım.
mükemmel bir anne, mükemmel bir arkadaşsın. iyi ki varsın...
:asigim: duygulandım vallahi. darısı diğer isteyen arkadaşlarımıza inşallah

Sağlıklakucagın aalmk ta nasip olsun inş.öpuyorum canım.
Rabım bızlerede nasıpetsın inş

ceyda 26 saol tatlım ya zaten bende bu ay bir tuhaflık var diyip duruyodum herşeye ağlar olmuştum hiç yapım değil halbuki şimdi siz böyle tebrikler yollayınca çok hoş oldu benim için yine duygulandım ya ne güzel birbirimizi hiç tanımıyoruz ama insan bir noktada buluşuyor=)

bumuyani tatlım benim mesajımın başındada yazdım ya allahım hepinize canı gönülden isteyen herkese nasip etsin ben burda nice arkadaşlarımın tanımasam bile mesajlarından açtıkları konulardan ne sıkıntılar yaşadıklarını anladım rabbim hamile insanın duasını kabul edermiş hepinize birer yavru nasip etsin tatlım sabırla bekleyin=)

canımsın ben senin ruhunu biliyorum artık bana bak sözünden dönmek yok gelip bakıcaksın ben yorulunca=)teyze olmak kolay mı=)zaten kız kardeşim yok diye üzülüp duruyodum sen çıktın karşıma söz sözdür ona göre=):1hug:

eftelya teşekkür ederim rabbim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin onu kokladığın gün hayat yeniden başlıcak emin ol=)

kaydirigubbakcemile3 sözüm söz :lepi:

sen de sözünü unutma, 3. yü yapıp bana vereceksin -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…