çarşamba doğum yapıyorum

gulan06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
1.230
3
46
:teytey:selam tüm hamiş arkadaşlar................
burda kk da iyi kötü sıkıntılı mutlu birçok konuyu paylaştık.........
ve en güzel mutlu günüm yani çarşamba doğuma gidiyorum sonunda inş. mutlu sona gidiyorum...............

allahım sağlıklı kucağıma almayı nasip etsin bebişlerimi...........:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ve benim gibi yıllarca bu mutluluğa ermeyi isteyen bütün arkadaşlarımada nasip etsin........
doğuma girerken herkese dua edeceğim..............:Saruboceq:

inş. dönüşte doğum hikayemi yazarım size burdan:enbuyukkk:

acısız bi şeklde mutlu sona varrsın inş gerçi son demek de pek doğru deil dha güzel şyler seni ve bebeklerini beklior olack..sağlıkla bebeklerini kucağına almanı diliyorum:Saruboceq:sositososito

canım hayırlısıyla sorunsuz bir şekilde inşallah bebişini kucağına alırsın dualarımız seninle canım güzel haberlerini bekliyoruz allahın izniyle sevgilerrrrrrrrrrrr

merhaba gulan,
sana önce hayırrlı bir doğum ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeni diliyorum.
Allah kucağına almayı nasip etsin.

canım güle güle git hayılı doğumlar dilerim sana darısı başımıza

canım allah yardımcın olsun sağsalim bebeğini almayı nasip etsin allhım dularımız seninle bizelerede dua et bizler de alalım bebişlerimizi kucağımıza

allah bir nefeste kurtarsın inşallah..

allah yardimcin olsun canim...
dilerim cok rahat bir dogum olur...
ve bebisini saglikli bir sekilde kucagina alirsin...

oooo sonunda bizim ikizler geliyo demek
Allah sağsalim sağlıcakla doğurmayı nasip etsin inşallah
güzel haberlerini bekliyoruz
Allaha emanet ol

Canım Allah yardımcın olsun inş.sağlıkla evinize döner bize anlatırsın mutluluğunuzu darısı başımıza bitanem:)

Allah yardımcın olsun canım
Hayırlsıyla kolay bir şekilde doğumun olup bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah.Dualarımız seninle Allaha emanet ol

allah yardimcin olsun...
dilerim cok rahat bir dogum gecirirsin...
ve bebisini saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim...

canım hayırlısıyla git sağ alim al bebişlerini kucağına.Döndüğünde güzel ve eminim ilginç olacak hikayenizi sabırsızlıkla bekliyorum.

allah birnefeste kurtulmayı nasip etsin
bebeklerinede hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin benim içinde dua edermisin benimde bebeğim olsun

canımm rabbimm yardımcınızz olsunn
doğum hikayemii yazarımm deyincee birr hoşş oldumm nerdenn nereyee değilmii
rabbimmm inşallahh bizleredee nasipp ederrr duaa et banadaa dualarımmm sizinlee

Gülan cım Allahım bir avaz da kurtarsın inşallah mutlaka acın olur ama bu dünyadaki acıların en tatlısı ve en kutsalı çünkü,,,en kısa zamanda bebeğine kavuşmuş bir şekilde haberlerini almak dileğiyle sevgiler,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…