Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pastelin ikili göz altı kapatıcısını aldım harika ötesi bayıldım
carminannın simli göz kalemlerinede bayılıyorum
flor mar ın sadece ojelerinin sewiyorum
golden rose un farları ve kalemleri çok hoş .

Bu markalar kendilerini son yıllarda çok geliştirdi, ben pek çok ürününden memnunum...Pastelin ikili göz altı kapatıcısı bende de var, özellikle beyaz tenliyseniz çok yakışır. Flor marın waterproof kalemleri ve ojeleri güzel, golden rose'un simli vücut pudrası, farları, dudak kalemleri ve lip-glossları, carminanın terracota farı beğendiğim ürünler arasında...Fondöten, pudra, rimeli bu markalardan almıyorum yalnız...

bu markaların hepsinin değişik ürünlerini aldım çoğundanda memnunum ama flor marın pudra ve allığından asla vazgeçmem öjeleri ve farlarınıda çok beğeniyorum

cecile ve verita da güzel aslında onlar da yerli sanırımhihoyyyt

insan destek vermek için yazar ya şuraya bi iki ürün alır yerli markalardan bu kadar mı yabancı marka özentisiyiz kızlar yaaa içim sızladı valla yeni msj görmeyince

slm kızlar bende flormarın bir allığını kullanıyorum şeftalı tonu ondan vazgeçemıyorum.insanlar allığın çok güsel durmuş markası ne deyınce söylediğimde şaşırıyorlar.tamam her markanın tüm ürünlerini beğenemeyebilirsiniz ama mutlaka birkaç tane çıkar.sadece maskarama çok para harcarım oda gözlerim hassas olsuğu için ama türk malıda kullanıyorum.herkesin kendi bütcesine göre.golden rose 99 numaralı rıf asla vazgeçmem.flormarın simli eyelinerları ve gözkalemleride güzel bence.kaydirigubbakcemile

golden rose ın eye linerlerine bayılıyorum. en sevdiğim mor eyelinerı..........style liner metallic. 10 numarası...birde aynı ürünün mürdümü var ben de...simli eyeliner ı dan da memnunum. yeşilimsi siyah.gözde ,o ve mor muhteşm duruyor...Fara bile gerek yok....concealer ını sür. ve eyeliner. yetiyor... çok güzel...simli olan 07extreme sparkle eyeliner...emily nin hemen hemen her renk göz kalemi var. golden rose ın kaş kaleminide kullanıyorum. kaşlarım açık olduğu için bejimsi açık kahve.103..golden rose ın lip glooslarını kullanıyorum.bana yakışanı ,ultra diamonds107....kaş altına aydınlık vermek için yine aynı markanın silky touch eyeshadow 01 beyazı. mat. ben mat seviyorum. kaş altına. ..ve far sürmek istediğimde genelde, tek renk kullanırım.Bana, koyu tonlar yakışır.terracotta eyeshadow113mürdüm kahve..bu farı kullanıyorum.....

Ojelerde kullanıyorum genelde bu markaları hem hesaplı hem de güzel.

Ojelerde kullanıyorum genelde bu markaları hem hesaplı hem de güzel.

evet ben flormar ojeleri gerçekten başarılı buluyorum son aldığım golden rose ojeylede golden rose a hiç değilse 20-25 müşteri kazandırdım resmen harika bi renkkaydirigubbakcemile5

Bu arada ,Carmina nın , Mystical göz kalemini öneririm. buna sürme kalemde diyorlar...simsiyah bir rengi var.Göze ,çok kolay çekiliyor,ve akmıyor. ben bunu ,göz içine sürüyorum. çok güzel. biter ,tekrar alırım. hatta yedekte de bulundururum

peki pastelin farından memnun kalan varmı çabuk topaklanıyomu mesela

Kozmetik devi Hunca'nın bünyesinde yer alan Carmina,
modern ürün yelpazesiyle renkli kozmetik kullanıcılarının
tüm beklentilerine cevap vermektedir.

Ürünlerinin tamamına yakını İtalya'da geliştirilen ve üretilen Carmina,
en moda ürünleri ve renkleri üst düzey bir kalitede tüketicisiyle buluşturan
lider kozmetik markasıdır.

demekki karmina tamamen yerli değilmiş!!!

golden rose ında, hammaddesinin yurt dışından geldiğini söylemişlerdi... diyenlerin yalancısıyım.

carmina'nın farları mükemmel, flormarın da siyah göz kaleminden asla vazgeçemem.

golden rose'un emily marka göz kalemlerini tek geçerim kızlar kesinlikle akmıyor, sürümü çok rahat ve gözü rahatsız etmiyor kesinlikle... flormarın göz kalemini beğenmemiştim hiç acaip akıyodu bende, kullanamadım arkadaşıma verdim o da kullanamadı ama. göz kaleminde golden rose emily özellikle tavsie ediorum, allık ve pudrada flormar çok iyi.

ben golden rose un fondotenini kalemini ve top allığını kullanıyorum hepsinden de çok memnunum fiyatı da el yakmıo =))

kızlar ben de bi süredir flor mar ın pudrasını kullanıyorum,true color...
ve çok memnunum..önceden fondöten kullanıyodum pudrayı denemek için almıştım ilk defa,fondöten kadar iyi kapatıyo ve tabii ki çok daha hafif..renk uyumu da çok güzel..bi pudrada başka ne aranır ki

pastel far paletlerinin görüntüsü çok güzelmiş. deneyebilirim. :1closedeyes:

kzılar golden rose şeffaf pudrasını kullanan var mı ben göz altı için düşünüyırum ama nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…