Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormar kapatıcı aldım rezalet. neyse ki 5ytl verdim sadece

Ben Golden Rose'nin lip gloslarından 104 numarasını kullanıyorum..

Sanırım bu yenilediğim 4. şişe..

Giydiğim herşeye bu kadar uyum sağlayan başka bir parlatıcı,ruj,v.v. bilmiyorum..

Tek kelimeyle harika,fiyatları da çok uygun..

Diğer renkleri de muhteşem ama ben satın almadım çünkü bu glostan başka bir renge ihtiyaç duymuyorum..

açıkçası flormarın parlatıcısından başka bir de ojesinden başka birşeyini kullanmıyorum.kapatıcı olarak carminayı tavsiye ederim.

Ben geçen demiştim flormar allık aldım diye, ya sanki sürdüğüm yerlerde hatta sanki değil gerçekten :çok üzgünüm: böyle bi pütür pütür bişiler çıktı küçük küçük :bbo:
Üstelik bi kaç kez sürdüm acaba yaramadı mı ki bu allık bana :mymeka:
Yoksa allıktan değil mi dicem ama allığın sürüldüğü yerler tam.
İstediğim gibi bi allık bulamıcam ya benneyaptımki
Böyle şeftali tonlarında doğal görünen bi allık öneremez misiniz bana benneyaptımki

tam öyle bir allık biliyorum.verita 64 numara.çok güzel.umarım beğenirsin

verita ürünleri güzel ya..
ben bugün pastel siyah göz kalemi aldım..evde loreal emily pastel siyah göz kalemlerim oldu..emily kötü,loreal gözümü yaşartıyor alerjimmi var ne,pastel şimdilik iyi gidiyor :icecream: emilynin yeşil kalemi iyi ama..

ya emily golden rose nin yan üğrünüymüş.bende kullanıyorum göz kalemlerini.çok kötü değil ama fazlada iyi olduğunu söyleyemem.rahat sürülmüyor.flormar daha kaliteli

Golden rose'un for you için ürettiği classics markasının pompalı şişede satılan fondötenini aldım 7-8 milyon gibi bir fiyatı olmasına rağmen çok beğendim.

evet aynısından ben de kullanıyorum,çok güzel...
ama ben cilde zarar verip vremeyeceği konusunda emin olamıyorum ya:bbo:
ucuz ya sanki kalitesizmiş ve cildimi bozacakmış gibi geliyo:eek: (bana da iyilik yaramıyo galiba :roflol:)
ama bunun yanında çok da beğeniyorum:icecream:

ben pastelin akmayan göz kalemini kullanıorm watsonsta çalışan bayan tavsiye etmişti gerçekten de öle kalıcı Yahu binbir zahmetle çıkarıorm:teytey:

ya ben de şu emily midir nedir onu denedim kuzenimden, çok güzel durdu hiç akmadı, turkuaz renkli, flormarın farları çok güzel,kalemleri ve ojeleri glossları da... sedefli allıkları var çok iyi, avonun rujları glossları çok iyi özellikle saten dudak parlatıcısı süper naneli gibi, dudağı yakıyo ve dolgunlaştırıyo.. sonra yine avonun farları güzel, golden rose kalem ve ojeleri, alix avienin ve flormarın rimeli.. ama kesinlikle beğendiğim ürün çokluğu bakımından flormar ve avon..

classics golden rose'un ürünüymüş yeni öğrendim ama for you mağazasından başka yerlerde de gördüm ben.hatta tırnak cilasını almıştım bi parfümeriden..
geçen gün flormar dipliner aldım 7 ytl çok güzel hiç akmıyo sürmesi de kolay,ama sonra for you'ya girdim classics'in dipliner'ı 3.90 ytl....bunu mu alsaydım acaba dedim.
bide orda bakarken classics'in allıklarının rengini beğendim ama almaya korktum 4.90'dı çok ucuz geldi..kalitesiz gibi geldi ??? allık ve kapatıcısını almak istiyorum kullanan var mı? sivilce falan yapar mı ki korkuyorum :KK43:

canım kalemi gözünü içine mi çekiyorsun altına mı?

içine çekiorm canım Watsonsta bulabildik sadece çünkü mesela ykmde falan yoktu yerli markaymış pastel onlarda sadece yabancı markalar varmış

classics golden rose'un ürünüymüş yeni öğrendim ama for you mağazasından başka yerlerde de gördüm ben.hatta tırnak cilasını almıştım bi parfümeriden..
geçen gün flormar dipliner aldım 7 ytl çok güzel hiç akmıyo sürmesi de kolay,ama sonra for you'ya girdim classics'in dipliner'ı 3.90 ytl....bunu mu alsaydım acaba dedim.
bide orda bakarken classics'in allıklarının rengini beğendim ama almaya korktum 4.90'dı çok ucuz geldi..kalitesiz gibi geldi ??? allık ve kapatıcısını almak istiyorum kullanan var mı? sivilce falan yapar mı ki korkuyorum :KK43:

ben daha çarşamba günü aldım canım classics dipliner dan.for you dan aldım.ama memnun kalmadım,hiç kalıcı değil hemde hiç :1no2: iyiki almamışsınyerimseniben

ben düğünümde porselen makyaj yaptırmıstım makyöz bana arada parlatıcımı herhangi bir parlatıcı rujla yenilememi söyledi bende de o anda classsic marka nın palatıcı vardı o kadar memnun kaldım ki şimdi denk geldikçe alıyorum rujlarını ayrıca goldenrose un üretmiş olmasına cok sevindim

içine çekiorm canım Watsonsta bulabildik sadece çünkü mesela ykmde falan yoktu yerli markaymış pastel onlarda sadece yabancı markalar varmış

sağol canım. birsürü kalem denedim hepsi akıyor yaa, bende gözümün içine çekiyorum da ondan akıyor sanıyodum. bide seninkini deniyim canım Şeniz

cnm ben fondötenini kullanıyorum çok memnunum çok hassas bi cildim olmasına rağmen bi zararını görmedim ama ben de ilerde bi zararı olur mu acaba die düşünmeden edemiyorumCADIARZU
ama dediğim gibi kullanımı çok güzel

bugun bir tane emily göz kalemi bir tanede flormar asansörlü göz kalemi aldım,emily'nin methini çok duyduğum için aldım,söylenildiği kadar var ve fiyatı çok uygun,sürümü çok kolay;flormarında kalıcılıgı ve rengi güzel şimdilik.

evet aynısından ben de kullanıyorum,çok güzel...
ama ben cilde zarar verip vremeyeceği konusunda emin olamıyorum ya:bbo:
ucuz ya sanki kalitesizmiş ve cildimi bozacakmış gibi geliyo:eek: (bana da iyilik yaramıyo galiba :roflol:)
ama bunun yanında çok da beğeniyorum:icecream:

Ben çok memnunum. Yazın sıcaktan kokusu değişti gibi geldi. Firmaya gönderdim kargoyla ürünü inceledik bir sorun yok dediler ama yine de yenisini göndermişler. Firma ürünün arkasında duruor bu da çok önemli bir konu.

pasteli pek beğenmiyorum en son aldığım glossu iğrenç kokuyodu gloss konusunda flormar ve golden rose daha başarılı ama pastelin allığıda çok güzel doğrusu carminanın simli farlarını kullanıyorum gayette memnunum diğer ürünlerini denemedim ama pudrada flormara ikiside yetişemez bence:) çok güzel sahiden...ya bu arada ben golden rose'u rus markası diye biliyodum yerli miymiş?

X