Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
golden rose dan lip gloss var biraz yapış yapış gibi ama memnunum rengi süper birde kırmız ojesi var çok güzel.Flormardan allığım var fena değil ama en son kırmızı ruj almak için gittiğimde pastelden aldım çok hoş birde allığını aldım onuda beğendim.

flormar ın ojelerını kullanıyorumm ama farı ve göz kalemı alerjı yaptı bende oyuzden uzak duruyorum golden nın terrecoton kullanımıstım cok guzeldı pastelınde ojelerı favorım

flormarın ojelerini kullanıyorum......hem fiyatına göre güzel...bazı kuaförler bile flormarın ojelerini kullanıyorlar......sositososito

yerli markalarda yıllardır vazgeçilmezlerim:a.s
- flormar selection terracota 42 numero allık
- golden rose 2 numaralı stick / likid göz altı kapatıcısı
- golden rose lip gloss muhtelfi renklerde
- golden rose siyah göz kalemi

flormarın ojelerini ve sedefli farını kullanıyorum gerçekten vazgeçilmezim,pastelin allığıyla lip glossunu kullanıyorum beğenerek,carminanın mystick kalemi çok güzel yumuşacık,cecileninde top allığı var çok belirgin değil ama yinede güzel oluyo:smiley-cool:

bende carminanın şeftali tonu allığını kullanıroum çok menunum . flormarın da glosslarını ve göz kalemini kullanırum. gloss u güsel ama kalemi çok akıo bende

goldenrose ojeleri mükemmel.. çok begeniyorum.. çok rahat sürülüyo bide çabuk bozulmuyo.. goldenrose terracota allık aldım ama begenmedim.. cecile'nin allıkları daha ii.. flormarında pudrası fena gelmedi bana.. en acık olanını denedim gayet ii diyebilirim.. bide goldenrose'un lipglossları cok feci resmen bal sürmüş gibi yapış yapış. lipgloss'da flormar çok ii..

Flormarın farları bence çok kaliteli, birçok rengini senelerdir kullanırım. Birde flormar dıplenır'ını buda gayet başarılı bence. Golden rose'un simli toz farları var, bunları normal farın üzerine sürüyorum özel günlerde ışıl ışıl oluyor. (en çok kullandığım 101 no- gümüş rengi ) . sositososito
Kızlar aslında belki daha çok yerli malları tercih etsek bizimkilerde daha fazla yatırım yapıp daha kaliteli makyaj malzemeler üretebilirler diye düşünüyorum yanılıyormuyum sizce :uhm:

flormarın göz kalemi , 4lü terracotta farı,ojeleri,pembe allığı süper pastelinde gloslarını ve rujnu cok beğeniyorum farları yumuşacık,son olarakda golden rose un glosslarını cook beğeniyorum bnce yerli markalarıda kullanmak lazım bazı markalardan cok daha iyi oluyo bazn

flormarın göz kalemi , 4lü terracotta farı,ojeleri,pembe allığı süper pastelinde gloslarını ve rujnu cok beğeniyorum farları yumuşacık,son olarakda golden rose un glosslarını cook beğeniyorum bnce yerli markalarıda kullanmak lazım bazı markalardan cok daha iyi oluyo bazn

cnm flormarın allık hangi numarayı kullanııosun? ben true color 88 aldım dün. aşırı pembe. ibiş gibi oluyor yanaklarım. değiştiremem de şimdi. fırçanın ucuyla dokunduruorum sadece sürerken. yoksa çok pembe oluo. yanlış renk seçtim galiba...:1no2:

cnm bnm pembe allığın üstündeki yazılar silik ama true color diil galiba benzeri kahverengi bronz tonlarında var onun üstüne baktım şimdi ben ,esmerim bide ondan sırıtmıyo belki yüzümde senin ten rengin ne?

cnm bnm pembe allığın üstündeki yazılar silik ama true color diil galiba benzeri kahverengi bronz tonlarında var onun üstüne baktım şimdi ben ,esmerim bide ondan sırıtmıyo belki yüzümde senin ten rengin ne?

bi hayli beyazım ben cnm..pembe allığı çok seviorum ama biraz abarttım sanırım :)))) bi ton açığını alsam daha ii olcaktı. neyse artık fırçayla ucundan dokundura dokundura kullanırım:)))):eek:

hmm teninden dolayı öle durmuş demekki :) büyük fırçayla az sürersen güzel durur diye düşünüyorurm cnm:)

bende emily kalem aldımcok ucuzdu ama acelemiz vardı eşimle mavi ve gir secebildim carmina mystical siyah yoktu onuda alamadım gerçekten guzel emily

bende emıly kalem kullandım ve memnunum akmıyor gözümden şaşırdım.ben flormarın allıklarını kullanıyorum çok memnunum herkes merak ediyor yüzüme sürdüğümde çok hoş rengi diyorlar.
2 tane var bitanesi 84 numara şeftalı tonlarında ışıltısız.ve terracotte serisinden 43 numarası var bende.bittiğinde koşa koşa almaya giderim....

ca nın lip glossu ve eyelinerı..indirimdeyken arkadaşlarımın ısrarı üzerine almıştım..kaydirigubbakcemile3 glossun rengi süper ama biraz yapış yapış gibi..ama eyeliner güzel..

Son düzenleme:
GOLDEN ROSE un sadece allıkları çok başarılı buluyorum birde farları olabilir
flormarın kalemleri akıyor rujlarıda yapış yapış oluyor ama farları çok başarlı

carmina mystcial siyah göz kalemi çok güzel ağlasan da akmıyor. tavsiyedir herkese

Bende Golden rose un gloss u var ama o kadar kötüki yapış yapış bi kere dudağına sürdüğünde sanki kırmızı kalemle boyamışsın gibi duruyo:)Yorumlara bakıyorumda genelde iyi demişler benim şansımamı böyle geldi anlamadımgitti.Ama flormar ın eyelinerını ve farını kullanıyorum çokta memnumun.

Ben FlorMar'ın dörtlü göz farını kullanıyorum!Memnunum!Ama diğer Türk ürünlerinden memnun kalmadım!!!=(

X