Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
carmina ve pastel'in farlarına hastayım :smiley-cool:
flormar nedendir bilmiyorum ama bana hiç güven vermiyo
golden rose'un da lip glosslari bi harika :içelim:

Sana flormarın ikili sedefli farlarını tavsiye ederim. Bence bir dene.a.s.

mrb canım ben ucuz pahalı her markayı aldım deli gibi kedinimi kayberidorum:1rolleyes::1rolleyes: flormarın da fondöteni var bende laura mercier in de ama flormarın beğendim valla oil free olanı aldım bi çok markadan daha kalıcı. farlarını bende beğendim. zaten ayşenur yazıcı da tavsiye ediyodu flormarın farlarını :1hug:Şeniz
Ben de aldım fondöten Flormarın...
Ama hiç sormadım oil free mi dalan diye...fisfisfis
Şimdilik güzele benziyor memnunum...
True color sheer make up acaba yağlı mı ki fisfisfis

max factor un color addapt fondotenini kullanıyorum.çok güzel.incecik bir yapısı var.carminanın vazgeçemediğim ürünü ise ikili farlarından sarı ve yeşil birarada olanı.numarası 004 olanı.özellikle renkli gözlülerde harika duruyor.birde gri sevenler için yine carmina nın gri mavi bir farı var.onun no su127.bu tekli far oluyor.carmina terrocota allık amber serisinden01 numarayı kullanıyorum.pembe tonlarda ayrıca haffif bir ışıltı veriyor yanağa.göz altı kapatıcısı olarak yine carmina 05 noyu kullanıyorum.rimelde max factor masterpıece max güzel.göz kalemlerinde flormarınkiler güzel,akma yapmıyor.birde göz kaleminde golden rose nin yan ürünü olan emily diye bir marka var.onun kalemleride güzel.hem de 1 ytl.ruj olarak tek bir markaya bağlı kalmıyorum.avon(bazı rrujları güzel),max factor,maybeline kullanıyorum.fakat avon kiss and go serisinden rich berry rengine herkes bayılıyor.üzerine flormar parlatıcı ile tamamlayınca harika oluyor.ojede ise flormar ve alıx avien güzel.pastel kullanmadığım için bilmiyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir

flor marın kalemleri(loreal de war bende ama kesinlikle flor mar dıyorum)
pastelin farları, baska yerlı urun kullanmıyorum ama bana soyle guzel bı allık onerır mısınız kızlar ya??

pastelin farları, baska yerlı urun kullanmıyorum ama bana soyle guzel bı allık onerır mısınız kızlar ya??

canım ben cecilin allıklarını çok beğeniyorum bide carminanın amber serisinin allıkları bronzerları çok güzel tavsiye ederim

flormarın kalemlerini ve pudrasını kullanıyorum cok cok memnunum özellikle kalemin bütün renkleri var acıgı koyusu sürümü rahat ve akmıyor tavsiye ederim

canım ben dün veritanın şeftali tonu allığını aldım.64 numara.çok güzel.hafif sedefli.carmina ve cecile de baktım fakat onların şeftali tonları daha yoğundu pembeye kaçıyordu o nedenle almadım.pembe allığım da carmina nın.onun numarası da 01.amber serisinden.ikisinden de memnunum.tavsiye ederim canım

Ben de aldım fondöten Flormarın...
Ama hiç sormadım oil free mi dalan diye...fisfisfis
Şimdilik güzele benziyor memnunum...
True color sheer make up acaba yağlı mı ki fisfisfis

evet canım benimkide ondan pudralı gibi oluyo baya hoşuma gitti ölesine almıştım. hani olurya bazen önüne geleni alırsın valla baya iyi çıktı:1shok:

max factor un color addapt fondotenini kullanıyorum.çok güzel.incecik bir yapısı var.carminanın vazgeçemediğim ürünü ise ikili farlarından sarı ve yeşil birarada olanı.numarası 004 olanı.özellikle renkli gözlülerde harika duruyor.birde gri sevenler için yine carmina nın gri mavi bir farı var.onun no su127.bu tekli far oluyor.carmina terrocota allık amber serisinden01 numarayı kullanıyorum.pembe tonlarda ayrıca haffif bir ışıltı veriyor yanağa.göz altı kapatıcısı olarak yine carmina 05 noyu kullanıyorum.rimelde max factor masterpıece max güzel.göz kalemlerinde flormarınkiler güzel,akma yapmıyor.birde göz kaleminde golden rose nin yan ürünü olan emily diye bir marka var.onun kalemleride güzel.hem de 1 ytl.ruj olarak tek bir markaya bağlı kalmıyorum.avon(bazı rrujları güzel),max factor,maybeline kullanıyorum.fakat avon kiss and go serisinden rich berry rengine herkes bayılıyor.üzerine flormar parlatıcı ile tamamlayınca harika oluyor.ojede ise flormar ve alıx avien güzel.pastel kullanmadığım için bilmiyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir
tşk ederim canım ben dediklerin bakcamŞeniz

flormarın kalemlerini ve pudrasını kullanıyorum cok cok memnunum özellikle kalemin bütün renkleri var acıgı koyusu sürümü rahat ve akmıyor tavsiye ederim

evet canım flormarın kalemleri acayip güzel. bak cecilinde çok hoş tavsiye edermcoksekeriremsu

canım ben dün veritanın şeftali tonu allığını aldım.64 numara.çok güzel.hafif sedefli.carmina ve cecile de baktım fakat onların şeftali tonları daha yoğundu pembeye kaçıyordu o nedenle almadım.pembe allığım da carmina nın.onun numarası da 01.amber serisinden.ikisinden de memnunum.tavsiye ederim canım

veritanın o allığı bendede var 2 yıldır çantamda en sevdikleirmden. ay biraz önce baktımda allah beni çarpcak ya o ne dedim her markanın otu şeyi var yani tüüü dedim kendime ne açgözlüsün:eek: ama napıyım içkim sigaram yok coksekeriremsu

cecilin kalemlerini tavsiye ederim..flormar akıyor bende hep..bütün kalemler akıyor ama flormar çok çok akıo =) yazları eyeliner tercihmdr denizde dahi akmıyor.birde veritanın ürünleride kalitelii..

cecilin kalemlerini tavsiye ederim..flormar akıyor bende hep..bütün kalemler akıyor ama flormar çok çok akıo =) yazları eyeliner tercihmdr denizde dahi akmıyor.birde veritanın ürünleride kalitelii..

hımmm veritaya da el atmak lazım o zamansırnaşık şey hangi marka eyeliner kullanıyosun canım

cecile nin terracota farını kullanıyorum, şu bombeli olan tekli far...pırıltısı ve dokusu çok güzel kalıcı da... tavsiye ederim

max factor ün 780 numaralı ruju çok güzel.ideal bir renk.dudakta çok hoş duruyor.şeftali tonunda

X