Çantalara neler koydunuz bakıyım :)

bende meleğimin kıyafetlerini renkliler ve beyazlar diye ayırarak yıkadım..narinde ve düşük devirde..

Bebişler için ; Toys.larda sevil baby inin çamaşır yıkama torbaları var..yanlış hatırlamıyorsam 4-5 ytl falan...ben almıştım..fileli basit birşey..
ama evde torba kendiniz ayarladıysanız hiç gerek yok..torbasız corap ve eldivenler kıyafetlerin arasında kayboluyor ve sonra bulmak biraz zaman kaybettiriryor:)) torba işi iyi geliyor minicik şeyleri birarada alıyorsunuz..:))

Son düzenleme:
arkadaşlar bütün kıyafetlerini birliktemi attınız makineye ben renklerine bişey olurmu diye merak ediyorum elde yıkama programındamı yıkadınız :uhm:

tatlım ben hepsini bir yıkadım,ayırmadım renkli beyaz
birşey olmadı ama olabilirdi de,en iyisi ayrı yıkamak
bu arada 30 derecede hasasta yıkadım ve ütüledim

aynen megilara ya katılıyorum bende hiç ayırmadım valla renkleri hepsi hemen hemen aynı renk diye hepsini birlikte makinaya 30 derece hassas yıkamaya attınm ve deviri düşürdüm 600lere falan ya ben yumoş baby aldım yumuşatıcı ama öle güzelde kokmadı dün yıkadım şimdi çok az kokuyo detarjan olarakta ariel kullanmıştım neden hiç koku kalmadıki :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

bende hacışakirin granülmatiğini alıp hafta sonu yıkıcam inşallah artık bi bakıyım renklerine genelde açık renkler zaten hepsini bir atayım bakalım. torbada hiç aklıma gelmemişti bişey hazırlayım bari artık yıkar ütüler kendi eksiklerimi tamamlayıp çantamı hazırlarım yawaş yawaş teşekkürler kızlar a.s.a.s.

aynen megilara ya katılıyorum bende hiç ayırmadım valla renkleri hepsi hemen hemen aynı renk diye hepsini birlikte makinaya 30 derece hassas yıkamaya attınm ve deviri düşürdüm 600lere falan ya ben yumoş baby aldım yumuşatıcı ama öle güzelde kokmadı dün yıkadım şimdi çok az kokuyo detarjan olarakta ariel kullanmıştım neden hiç koku kalmadıki :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

canım hacışakırın bebek deterjanıyla yıka,çok guzel kokuyor

kızlar eli kulağında doğum bekleyen bir anne adayı olarak size çantamdakileri sayayım :) oğlum için şapkaları, eldivenleri zıbın alt ve üst kıyafetlerinden oluşan 4 takım koydum. birer tanesini fazladan koydum doktorum 3 tane koysan yeter dedi. her ne kadar normal doğum istesem ve bir gece kalacak olsamda son dk süprizi sezeryana hazırlıklı olmak lazım. ıslak alkolsüz mendil, biberon, pratik süt sağma pompası, emzik, bebek bezi. kendim için iki tane emzirebilmeye uygun gecelik, sabahlık (giymem demeyin lohusa iken üşüme ve terleme çok olurmuş), bolca iç çamaşırı korselilerden, atlet, emzirme uygun sütyen, çorap, göğüs pomadı ve göğüs ucu kremi(bebk emince tahriş olup yara olabilirmiş), taraf diş fırçası v.s. terlik, tüm tahlillerim. bebeğimizin ilk anları için kameramız ve onun şarj aleti:)
sanırım eksik yoktur :) çantamı hem intenette baktıklarımdan hemde doktorumun tavsiyelerinden hazırladım. kolay gelsin kızlar....

X