canımın cananı canım annem yogunbakımda:((((((

canım geçmiş olsun allah acil şifalar versin.genelde ameliyattan sonra yoğun bakımda tutuyorlar sen kalbini ferah tut.

Allah'ım şifasını versin İnşalah sağ salim çıkar İnşallah hastaneden

Allah en kısa zamanda şifasını verir yüzünüzü güldürür inşallah,bi sadaka flan verin bence

geçmiş olsun canım umarım bir an önce iyileşir annen ben annemi kaybettim çok özlüyorum

Allah şifa versin canım. Aklına kötü şeyler getirme. İnşallah Allahın izniyle herşey yoluna girer.

Allah acil şifalar versin canım...
İnşaallah iyileşir anneniz :teselli:

çok geçmiş olsun anneciğin tez zamanda ayağa kalkar inşallah

Canım ameliyat sonrası hastaları yüzde doksan yogun bakıma alırlar.. yani eger Cerrahi yogun bakımdaysa sorun yok... ameliyat sonrası tedbir diye düşünebilirsin..
allah'ım acil şifalar versin

güzel Allah'ım acil şifalar versin...
nasıl durumu anneciginin?

Cok gecmis olsun canim.acil sifalar diliyorum annecigine ins en kisa zamanda sagligina kavusur

merhaba tekrardan...
o kadar mutluyum ki......................:teytey:
canım bitanem arkadsaşım herşeyim anacıgım yogun bakımdan cıktı bugun...
hatta yürüttük bile kızlar...
sadece nefes almasında sorun var kendi odasında oksijen veriliyor...
allahım sana binlerce kez teşekkürler..
dualarımızı duydu allahım.....
gelişmelerden haber vericem kızlar..a.s.:a015:

benimde az önce aldığım haberle morelim çok bozuldu.annem felç geçirmişti şubat ayında atlatmıştı çok şükür ama budün doktor 2 tehlike var ve kalıcı olur demiş şu anda çok kötüyüm yanii.allahtan tek dileğim annemin iyi olması.çok üzgünümmmmm.vede benden çok uzaktlar şu anda...

canım çok sevindim.....ALLAHIM tekrar yaşatmasın inş...
teknacım sizinde ALLAH yardımcınız olsun....

allah acil şifalar versin anneciğine rabbim kimsenin anasını babasını başından eksik etmesin

canım benim iyi şeyler düşün iyi şeyler olsun kötü bir şey getirme aklına dualarım seninle

:çok üzgünüm:çok teşekkür ederim özloş06.evet çok üzgünüm birde uzakta olunca göremeyince daha beter oluyor yaniii.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım kusurabakma en son sayfayı okumadan yazmıştım.. çok geçmiş olsun çok sevindim annenin iyileşmesine.. allah bidaha sana öyle günler yaşatmasın :Saruboceq:

cok cok gecmıs olsun
umarım hemen ıyı olur

çok çok gecmiş olsun Allah yardımcınız olsun..

X