Canım Oğlum Fındık Oğlum Çok Şükür Bizimlesin .............

ay sevinç göz yaşlarımı desem tutamadım kendimi:gitme:ALLAH analı babalı büyütsün canım uzun ömürler versin çok sevindim opuyorumnanaktanboshayallersmile

canımsınnnnnnızzz
valla bu fındık kurduyla uğraşırken takip edemiyorum sizleri canım allaha şükür sağlıkla kavuştun paşana çok şükür allah analı babalı büğütsün sağlıklı huzurlu bi ömrü olsun inşallah bitanem
sağlıkla büğüt yavrucunu canım çok çok tebrik ederim...benim için kokla o cennet kokulu yavruyu

canım çok sevındım hayırlı saglıklı bı ömru olsun minik oğluşunun inş.

semihamm :gitme:
ağlattın beni şuracıkta
çok sevindim ya Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah :nazar:
:asigim:

Allah analı babalı büyütsün inşallah.. Meleğe de hayırlı evlat olmayı nasip etsin :teytey: a.s.

Amaniiinnn askim dogurmus yaaa. Kurtulmusun be gülüm. Darisi bizlerin basina. Hayirli evlat olur insallah. Allah anali babali büyütsün. Onun minicik yanaklarindan öp benim için, dudaklarinida parmaklarinla cimcikle (ben oyle severim) :)))) Miss gibi cennet kokardir simdi Kaancik

Merhaba
Hamd olsun iyisiniz,şükürler olsun kavuştunuz.ALLAH(CC)bağışlasın,ömrünüz;hayırlı,bereketli, sağlıklı, huzurlu,başarılı,sevdikleriniz ve sevenlerinizle dopdolu geçsin inşallah(amin).
Gözyaşlarımla ve yaşadıklarımı tekrar yaşayarak okuyabildim.Evladını nasıl beklediğini az çok biliyorum.Sürekli olmasa da takip ediyordum.Çok sevindim.ALLAH(CC)ayırmasın inşallah(amin).
opuyorumnanaktan

yaradanıma çok şükür bu mutluluğu sanada yaşattı allahıma bin şükür allahım inş bizlerede yaşatır bu heyecanı sana oğluşunla uzun ve huruzlu mutlu bir hayatı diliyorummm sağlıkla sıhhatleee....

canımmm allah analı babalı buyutsun çok sevındım çok uygulandım annelık mukemmel bır duygu allahım mutlulugunuzu bozmasın ınsallah....:1hug:

Oyyy oyyy oyyyy Maaşallah diyorum Kaan Bebeğeee,
Sana ve eşine gözünüz aydın tatlım... Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah :Saruboceq: Öyle güzel anlatmışsınki, duygulandım bende oğlumun hamileliğinde yaşadıklarıma gittim bir an için ve dahada etkilendim. Oğlumu kucağıma alabilmek için verdiğimiz mücadele geldi aklıma Hamileliğimin 5 ayından sonraki dönemde yaşadığım zorluklar '' hadi oğlum sabret kavuşacağız derdim heppp '' senağlamaSonuçta hayırlısıyla bende cuma günüydü kavuştuk oğluşumla... boshayallersmile Hâlâ unutmam kardeşimin geliyor deyişini merakla bekledim emzirmek için ve buluştu gözlerimiz tatlımlaaa.... kaydirigubbakcemile3 Günler akıp gidiyor şimdi 7 yaşına girecek 2 mayıs'ta ... Allah çocuklarımızı korusun inşallah... Sağlıklı , mutlu hayırlı günler geçirsinler gönüllerince...
Seni tebrik ediyorum tatlım, bol bol kokla güzeller güzelini... analığın tadına var... opuyorumnanaktan

Hosgeldin-Bebek-Badem-15.jpg

animatebaby.gif

baby2114lz.jpg

Son düzenleme:
semiham datlum daha yeni gördüm bilmiyorumkismileallah analı babalı sağlıklı büyütsün :Saruboceq:
deyzesi onu mucuk mucuk ŞenizŞenizŞeniz

Canım çok duygulandım okurken. Öncelikle tebrik ediyorum canım seni ve eşini. Allah analı babalı büyütsün yavrunuzu. Allah onu kazalardan , belalardan , nazarlardan , hastalıklardan korusun inşallah. Ona uzun bir ömür güzel bir gelecek nasip etsin dilerim. Gelişiyle çok mutlu etti fındık oğlun bizleri de. Bu mutluluğu çok hakediyordun. Çok şükür sağlıkla kucağına aldırdı yavrunu Rabbim. Darısı bebek özlemiyle yanıp tutuşan arkadaşlarımızın başına inşallah. Ve Allah bütün hamileleri de sağlıkla kurtarsın , bebeklerine kavuştursun dilerim. Allaha emanet olun canım. İkinizi de öpüyoruz. Beraber büyüteceğiz bu yavruları. Heyecanla..Şeniz Şeniz

ALLAH anali babali büyütsün insallah.hayirli evlatlar olsun insallah

Allah analı babalı büyütsün,şimdi o küçük mucize sizin önce yaşadığınız bütün acıları unutturmuştur,bundan sonra bebeğinle mutlu olmanızı dilerim canım...

ayy semihacığımm çok geç oldu ama olsun canım bebeğini gle güle büyüt tatlım ya çok sevindim maşallah kuzuna

Allah analı babalı uzun upuzun sağlıklı ömürler nasip etsin miniğine

X