Canım Oğlum Fındık Oğlum Çok Şükür Bizimlesin .............

Allah analı bablı büyütsün hayırlı evlat olsun inş.

gözünüz aydın canım Allah analı babalı uzun ömürler versin inşallah :))) kocaman öpüyorum sevgiler...

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin cnm benimm
anasına babasına devlete milete hayırlı bi evlat olur inşallah

hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı mutlu bir ömür versin işallah.

masallah masallah Allah'ım yavruna hayırlı saglıklı sıhhatlı omurler versın ınsallah sag salım buyusun boshayallersmile

Çok bekledik gelmeni yavrumboshayallersmile
Çok istedik çok uğraştık……
Rabbime bin şükürki içimdeydin 6 mayıs ta öğrendim benimle birlikte olduğunu içim içime sığmıyordu ama korkuyordumda bi taraftan
Merciğemizken büyüdün yavaş yavaş içimde...
Sonrası çıkan gebelik şekeri yüzünden tatsız tuzsuz bir son 3 ay geçirsekte oğlum herşey senin içindi
Sezeryan olmam gerekiyordu ama sen içerde ne kadar uzun süre kalırsan bizim için o kadarda iyiydi
Doktorumuzla geleceğin güne karar verdik 29 aralıkta kavuşacaktık oğluşum artık şafak netti geri sayım başlamıştı ..
Arada giren bel ağrılarım beni korkuttu baban evde yalnız kalma artık dedi anneannelerdeydik baban akşamları geliyor yemeğini yiyor bizle ilgilenip gidiyordu
Plan yapmıştık başbaşa son haftasonumuzu geçirecektik evi hazırlayackatık yatağını yerleştirecektik….
Perşembe akşamı yani ayın 24 ü yine babanla oturuyoruz
Dedimki son perşembemiz bu aşkım haftaya Perşembe Allahın izniyle 3 kişiyiz sanki içime doğmuştu
uykuduk..
Vee yataktan kalktım lavaboya gittim- saate bakmak içinde mutfağa saat gece 3 tü su içtim bir bardak yatağıma geri döndüm son zamanlarda baya zor uyuyordum yine uyku girmedi aniden bir bel ağrısı oldu ve altımda hafif bir ıslaklık anlam veremedim önce kıpırdamaya bile korktum geliyomusun oğlum dedim bende bir telaş korku daha günümüze vardı 38+3 tük ve 39. haftayı beklemeliydik oğlumm
Sonra sağıma döndüm geçmeyen şiddetlen ağrı ile korkarak kalktım yatağımdan gidip lavaboda bakmaktı ıslaklığa niyetim lavaboya adım atamadan su fışkırdı ben telaşla anne anne diye sesleniyorum anneme bir yandanda ağlıyorum annem korku ile kalkıp bana sarıldı ağlama kızım diye anne dedim çok korkuyorum
Hazırda değilim banyo yapmam lazım ağdamı yaptırmadım
Kardeşimin odasına girip o an ne cesaret ağda yapmasını istedim ıslak eşofmanım ve ağlayan halim teyzeni baya korkuttu oğlum bu şekilde yapamayacağını söyledi sonra banyoya girdim
Saat 4 tü
Ardından babanı aradık uykusundan bir telaşla uyanmış aşkım
aşkım dedim çantaları al koş
Hastanemizle mesafemiz vardı baya ama baba 12 dk. Götürdü bizi ama arabada giren sancıları bilmelisin
Odaya aldılar nst ye bağlandık hala gelen su ne bitmedikmiş dedim
2 serum saatlerce beklettiler neymiş gece 3 te su içmişim beklemeliymişiz
sabah 9 da gelecekmiş anestezi derken zaman o sancılarla geçti bi ara baktılar çok canım yandı açılmam yokmuş
dr umuz geldi ameliyathanenin müsait olmadığını durumumun şuan çok acil olmadığını 11 -11:30 gibi alacaklarını söyledi
başımda baban anneannen ve teyzen sonradan babaannende geldi
ve artık sana kavuşma zamanı gelmişti baya heyecanlı ve korkuluydum oğlum
ameliyathanenin kapısına kadar babanla teyzen geldi ve ağlayarak ayrıldık..
spinal istediğimi söyledim seni görebilmek için
belimden bir iki üç derken yaptıkları iğneler olmadı ardından başka bir dr yaptı ve uzandık bekliyoruz bacaklarım bir türlü uyuşmadı hep hissediyorum dedim
sana sakinleştirici vereceğiz dediler… vee…
sonrası ağlayarak gözümü açtığımı baban ve teyzene nasıl kime benziyor dediğimi hatırlıyorum
epidural anestezim tutmamış ve genele çevirmişlerdi ayrıca ameliyathanede çok canımı yaktıklarınıda anlatmıyorum bile sana değer

dr babana baya zor bir ameliyat oldu iyiki suyu gelmiş eşinizde enfeksiyon varmış yoğun bir şekilde demiş

odamızdayız öyle sarhoşum.. öyle uykum var ...öyle yorgunumki...
vede öyle ağrılarım :gitme:seni doyasıya kucağıma saramadım bile
minnacıktın oğlum baban fındık gibi benim oğlum aşkım baksana minnacık deyip durdu öyle tatlıdınki yavrum 25 aralık saat 11:53 te doğmuşsun seni getirdiklerinde cuma ezanı okunuyormuş inşallah hayırlı salih evlat olursun bebeğim:Saruboceq:
sağlıklı mutlu güzel günler seninle olsun yavrum :Saruboceq:

Rabbim başta erkek infertilitesi topiğindeki can arkadaşlarıma ve evlat
İsteyen herkeslere nasip etsin :Saruboceq:bu güzel duyguları acıda çok ama yaşanan mutluluğun yanında sönük kalıyor:asigim:

smhsmh canım çok sevindim tebrik ederim. Allahım analı babalı büyütsün.sen ve Kaan'ımız nasılsınız şimdi? canım inan tüylerim diken diken oldu okurken.kendi doğumum aklıma geldi. o güzel an Allahım tüm isteyen arkadaşlarımızada bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah... ..kendine ve paşamıza iyi bak. kızımla ikinizide öpüyoruz görüşmek üzere...

tekrar tebrik ederim,çok etkilendim yazdıklarından,Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin,çok şey var içimde söyleyemediğim ama gözyaşlarımın anlattığı....

ayyy ne güzel olmuş smh cim hikayennn inşallah hep böyle mutlulktan ağlarızzz

rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahhh
bathı şansı güzel olur dilerimkiii

ayyyy canım benim çok duygulandım gözün aydın
daha dün gibiydi hamile kalmıştın sevincini bizlerle paylaşmıştın
ne çabuk da geçmiş günler
RABBİME binlerce şükür bebegini saglıcakla aldın kollarına
RABBİM analı babalı büyütsün
ALLAHIM inş. bizlerede nasip eder...

canım doğurdun sonunda he...rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin...:Saruboceq:

nedense hala doğum hikayelerini okudukça gözyaşlarımı tutamıyorum. Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat eylesin canım.

annesi onu çok
babası onu çok
herkesler onu çok severmiş severmiş
annesinin yavrusu kuzusu pamuğu
annesi ninni soyler can kuşu dinlermiş...

Canım hayırlı sağlıklı sıhhatlı bir ömür diliyorum Kaan'ıma

bekletti bizi,ama onun için beklenilen her güne değer doğrusu

allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin arkadaşım .beraber geçirdik hamilelik dönemimizi.neler yaşandı neler.ama oğluşlarımız kucağımızda ikimizinde.rabbim isteyen herkese nasip etsin inşllah.

canımmm şükürler olsun almışsın meleğini kucağına gözümüz aydın semiham bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun Rabbim hayırlı sağlıklı uzun uzun ömürler nasip etsin yavruna
ah be semiham bigün gelecek sana bu günleri hatırlatıcam demiştim çok şükür utandırmadı Mevlam bak semiha gördünmü zaman nasıl akıp geçti daha dün gibi aklımda gebelik haberini verdiğin gün şimdi ise oğlun kucağında ne diyeceğimi bilemiyorum canımmmmm çok mutluyum çünkü sen mutlusun
tekrar hayırlı olsun meleğin bitanem hep mutlu ol semiha ve bugünlerin tadını çıkar canımmm sen bunu sonuna kadar hakettin canım kardeşim

semoşummmm allahım analı babaı byutsun inşallah.. tebrik ederim..

hayatım sonunda kaanına kavuşmuş..gözün aydın olsun canım mutluluğunuz daim olsun...

Canımm Benimmmm hayırlı uğurlu olsun..Sağlıkla büyüsün yavrun birtanesi..Çok sevindim ne zamandır sağlık sorunlarımızdan bakamamıştım siteye ama doğum yaptığını görünce nasılda sevindim bilemezsin az beklemedik değilmi:)
Kokla cnm benim için minik yavrunu analı babalı büyütmek nasip olsun inşallah..Darısı tüm isteyenlerin başına a.s.

ne güzel alatmışsın canım yaa
allah bağışlasın oğluşunuzu size
isteyen herkeslere de versin
bu duyguyu yaşamış birisi olarak okurken çok heyecanlandım
gözlerim doldu
allah herkese yaşatsın

Ayyy çok sevindim bitanem...
bu doğum hikayeleri beni çok duygulandırır,
o kadar güzel anlatmışsınız ki...
Gözünüz aydın...
Rabbim evladınızı size bağışlasın...

X