Canım Oğlum Fındık Oğlum Çok Şükür Bizimlesin .............

tatlım gözün aydın olsun ...çok sevindimmm...allah analı babalı büyütsünn inşalahh....allah uzun ömür versin inşalahh....

canım benim ne güzel anlatmışsın sanki bende yaşadım seninle o anı darısı başıma inşallah
Rabbim evladını uzun ömürlü hayırlı eylesin Allah analı babalı büyütsün
ve dediğin gibi erkek infertilitesi bölümündeki ve isteyen herkese nasip etsin bu muhteşem duyguyu

canım çokkk tebrik ederim allahım analı babalı büyütsün allahım sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım darısı bizlerin başına sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah olmayan isteyen özlemle bekleyen herkese anne olmayı nasip etsin

Canım gözünaydın rabbim analı babalı büyütsün çok sevindim a.s.

kızım bee ağlattın benii delii.gel sil gözyaşlarımı çabukk. hiç kimsenin doğum hikayesinde ağlamamıştım ne yalan söyleyim.yaşadıklarını bildğim için belkide.aynı şeylere özlem hasret kaldığımız için.sende kavuştun bakk.ben anane olacamm sayenizdee.bekleyenlerdenimm halaa.umudum bitmedii halaa ne arsızlıktır anlamadım.:)) sana oğluşunla ve sevdiğinlee mutluluklarr smhsmh danasııı

haa unutmadann ağda satırlarınaa çok güldümm manyakk..nie olmadınn daha önce kızımm belli olmaz bu veletlerin işi..yaptırdınmıı orasını anlayamadımm yoksa jilet kaydımı yaptınn ayyy alemsinn yaa:)) hiçbir detayı atlamamışsınn şekerimm tebriklerrr

Allah analı babalı büyütsün, ömrü uzun olsun inşallah.......

Hoşgeldin KAAN:))
Allah bağışlasın canım benim sevdikleriyle sevdiği bir hayat versin Rabbim O'na
Anne olmadan önce bilemezdim insan bebeğini düşününce bile içi titreyebiliyormuş yüreği kanatlanıp uçuyormuş...
yüreğimle hissediyorum tüm yaşadıklarını O yüzden misler gibi kokan oğlunu benim için kokla

Gözün Aydın Melegim..Bak Artık Ana oldun.Oglum aglatacaksınız beni ya.

gözünüz aydın canım, çok da geçmiş olsun ayrıca, allah sağlıkla büyüdüğünü görmeyi de kısmet eder inşallah,

Canım benim ya şükürler olsun rabbime senin de yüzünü güldürdü..
Darısı tüm isteyenlere ve bana inşallah

cnm hayırlı olsun allah anneli babalı büyütsünn...sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat olsun kaann.........

semihim canım benim
nasıl duygulandım bilemezsin
Allahım sağlıkla mutlulukla büyütmenizi nasip etsin
uzun ömürler versin

tüm isteyenlere ve bana da nasip etsin

Gözün aydın canım..

Allah hayırlı uzun ömür versin bebeğine.

Allah anali babali buyutsun tatlim, nasil sevindim vallaha, ne mutlu bi habe, cok uzun yoldan geldi pasa beyimiz, insallah Allah'im anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah, masallah, su bebisimizi de bir gorsek kiz, cok guzel bi hikaye, kiz o agda isini nasil akil ettin o vakit

canım benım gozunaydın..
Allah analı babalı buyutsun saglıklı hayırlı omru uzun bır evlat olsun

hamilelik haberine ne sevinmiştim, aynı sevinci yine yaşadım canım.
Allah analı, babalı büyütsün, hayırlı, sağlıklı bir ömür sürün hep beraber inşallah.
tebrikler canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…