Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben sonuncuda görüyorum kuzum ama sahte çizgiler de çok üzdü bizi yıllarca. O yüzden dediğin gibi sabret bekle biraz. Tam koyulaşmadan inanası gelmiyor artık insanın. Hadi mutlu haberler alalım inşallah canım 🥰

Ne yaptın canım test yaptın mi bi dsha?
Kızlar bugünkü testim ilk on dk
IMG_20240905_092512.jpg

Buda 20 Dk filan
IMG_20240905_095853.jpg

Buda hepsinin sıralanmasi en sonundaki bugün
IMG_20240905_132916.jpg

Buda kurumuş halleri

IMG_20240905_112126.jpg

Evet var çizgi kuzum 🥰 inşallah yanıltmaz, bebeğin seninledir umarım 🙏❤️ bi daha ne zaman yapacaksın? Ya da kan mı versen?
Bakalım belki yarın başka bir testle yaparım. Kan vermicem hemen belli olmaz belki daha önce testlerden bir emin olmam lazım zaten adet olmayınca doktora gidicem Allahın izniyle

Vallahi çizgileri görüyorum, ınsallahh gitgide koyulaşir😍🧿
İnşaAllah kuzum artık o gün bügündür inşaAllah

Canım bende cizgide koyulasma görüyorum vardır inşallah gebelikİ
İnşaAllah ya bıktık artık heheheh.. Ya birde testi bırak sağ kasığıma bir batma oldu demin ahhh demişimm bir kaç kez tam kasık mı bilmiyorum böyle rahmin sağ bölgesi gibi şuan yazarken bile oldu. İğne gibi batıyor geçiyor. Hadi testler yanıldı diyelimde bu batmayı napacazz :olamaz:

R Random3 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi

Kızlar dün yine test yaptım böyle çıktı
IMG_20240906_145314.jpg

Sonuncu ya göre daha koyu oldu
IMG_20240905_141617.jpg

Bugün sabah birdha yapayım dedim aynı testle iki tane yapmış bulundum ilk idrarla birinci bembeyaz negatif çıktı çok şaşırdım gölge bile yoktu sonra ikinciyi yapınca tuhf bir sonuç çıktı dağılma.oldu biraz ama çizgiler belli yine. Ve sanki iikinci çizgi boya alacakmış alamamış gibi
IMG_20240907_134230.jpg

Biraz durunca sanki pemlesmek istemiş olamamış gibi
IMG_20240907_145413.jpg

Gelde delirme

R Random3 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi

Kızlar dün yine test yaptım böyle çıktı
Eki Görüntüle 3476361
Sonuncu ya göre daha koyu oldu
Eki Görüntüle 3476362

Bugün sabah birdha yapayım dedim aynı testle iki tane yapmış bulundum ilk idrarla birinci bembeyaz negatif çıktı çok şaşırdım gölge bile yoktu sonra ikinciyi yapınca tuhf bir sonuç çıktı dağılma.oldu biraz ama çizgiler belli yine. Ve sanki iikinci çizgi boya alacakmış alamamış gibi
Eki Görüntüle 3476363
Biraz durunca sanki pemlesmek istemiş olamamış gibi
Eki Görüntüle 3476364
Gelde delirme
Tatlım seni üzmek istemem ama şimdiye kadar çizginin çok daha koyulaşmış olması gerekmez miydi? Kaç gün var regline ya da yumurtlamandan kaç gün geçti biliyo musun?

Tatlım seni üzmek istemem ama şimdiye kadar çizginin çok daha koyulaşmış olması gerekmez miydi? Kaç gün var regline ya da yumurtlamandan kaç gün geçti biliyo musun?
Kuzum benim 4 gündür filan gecikmem var. Yumurtlama olduysa ne zaman olduğunu bilmiyorum. Bu testleri burda bir kısım beğenmiyor hassasiyet yok az değer ölçüyor diyorlar. Aldığım yerdeki yorumlarsa çoğunlukla aynısı yazıyor " hamile olmama rağmen negatif veya çok silik" diye yani kısacası hiç bir şey belli değil güvenemem.

Daha önce ama böyle testlerim de olmamıştı. Hatta geçen başka marka test aldım 25 değer ölçüyormuş iki gün önce onu yaptım onda çıkmadı mesela kenara koymuştum üzerinden bir buçuk saat geçti sanırım baktım çizgi var. Biliyorum sonradan çıkan gölge vs pek sayılmaz ama ben o testlerden daha önce de kullanmıştım hiç bir şekilde günler geçse bile çizgi çıkmamıştı. Böyle hamileliğini öğrenen çok kişi var . Vallaha kimisinin hamileliği boyunca idrar testinde çıkmadığını öğrendiğim zamandan bu yana herşeyin mümkün olduğuna inanıyorum artık 😅

Önümüzdeki hafta doktoruma gidicem zaten o da kan testi yaptirir

Kuzum benim 4 gündür filan gecikmem var. Yumurtlama olduysa ne zaman olduğunu bilmiyorum. Bu testleri burda bir kısım beğenmiyor hassasiyet yok az değer ölçüyor diyorlar. Aldığım yerdeki yorumlarsa çoğunlukla aynısı yazıyor " hamile olmama rağmen negatif veya çok silik" diye yani kısacası hiç bir şey belli değil güvenemem.

Daha önce ama böyle testlerim de olmamıştı. Hatta geçen başka marka test aldım 25 değer ölçüyormuş iki gün önce onu yaptım onda çıkmadı mesela kenara koymuştum üzerinden bir buçuk saat geçti sanırım baktım çizgi var. Biliyorum sonradan çıkan gölge vs pek sayılmaz ama ben o testlerden daha önce de kullanmıştım hiç bir şekilde günler geçse bile çizgi çıkmamıştı. Böyle hamileliğini öğrenen çok kişi var . Vallaha kimisinin hamileliği boyunca idrar testinde çıkmadığını öğrendiğim zamandan bu yana herşeyin mümkün olduğuna inanıyorum artık 😅

Önümüzdeki hafta doktoruma gidicem zaten o da kan testi yaptirir
Evet her test aynı değerleri göstermiyor haklısın. Biz olması için dua edelim, inşallah bebişin seninledir 🙏❤️ beni testler çok yanılttığı için korkuyorum ben birazcık 🙈

Evet her test aynı değerleri göstermiyor haklısın. Biz olması için dua edelim, inşallah bebişin seninledir 🙏❤️ beni testler çok yanılttığı için korkuyorum ben birazcık 🙈
Aman ben hiç korkmuyorum. Varsa vardır zaten yoksada belki rahim bebeğe hazırlanıyordur bence hertürlü pozitif bir durum Allah'ın izniyle 😁😘

R Random3 Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi partalina_ partalina_
canim kizlarrr :KK68:
Doktoruma gittim, sata (27 temmuz) göre belli olması lazım dedi baktı rahim normal inceliğinde ve herhangi bir gebelik bulgusu yok, yumurtlama da olmamış zaten dedi. Pkolu olduğum için dönem dönem de olsa gecikmeler yaşadığımı biliyordum ama bazı belirtiler ve testler benş yanılttı. O testlerin zaten güvenilir olduğuna emin olmadığım için çok umud etmemiştim iyiki de öyle yapmışım. Sadece bir ihtimal olarak düşünüyordum.

Doktorum bana duphaston ilacını yazdı adetimin daha da fazla gecikmemesi ve vakit kaybı olmaması adına. Adet olunca mutlaka hormon tahlili yapılmasını istedi onları yaptıracağım.

Umudum kesinlikle çok büyük.

Doktoruma gittim, sata (27 temmuz) göre belli olması lazım dedi baktı rahim normal inceliğinde ve herhangi bir gebelik bulgusu yok, yumurtlama da olmamış zaten dedi. Pkolu olduğum için dönem dönem de olsa gecikmeler yaşadığımı biliyordum ama bazı belirtiler ve testler benş yanılttı. O testlerin zaten güvenilir olduğuna emin olmadığım için çok umud etmemiştim iyiki de öyle yapmışım. Sadece bir ihtimal olarak düşünüyordum.

Doktorum bana duphaston ilacını yazdı adetimin daha da fazla gecikmemesi ve vakit kaybı olmaması adına. Adet olunca mutlaka hormon tahlili yapılmasını istedi onları yaptıracağım.

Pozitif olmana çok sevindim kuzum 🥰 evet testleri ihmal etme, bir problem varsa ilaç tedvasiyle hemen hallolur en azından. Bir sonraki ay güzel haberler vereceğine inanıyorum ❤️

Canım şimdi gördüm mesajını.. bu testler var ya bu testler.. insanı şaşı yapar.. inşallah çok yakında kıpkırmızı çizgiler beta-hcgler göreceksin 🙏🏼🙏🏼

X