Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Moonlighhhtimmm kınalı kuzuuumm..
ben gebeyim valla yaaa 😅😅 4 ay bitti bile..
hemen bilgi veriyorum 🤣🤣 8.tüp bebek transferindeki bir minnoş sonunda tuttu, resmen pes etmedim ve hamile kaldım diyebiliriz.. darısı sana canım, bize de güzel haberler vermen nasip olsun inşallah..
Tekrar hayırlısı olsun kuzum. Sağlıkla gelsin bebitonn 😍😘 helal olsun sana azmettin bırakmadın biliyordum senin böyle pes etmeyeceğini, bu yüzden gebelik haberine hiç şaşırmadım desem yalan olmaz.

Amin Allah'ın izniyle yazacam burdan güzel haberi 🤲🏻😘

Selam kuzum🥰 sen nasılsın ne haberler var sende? Ben sonunda mucize oğlumu doğurdum büyütüyorum çok şükür🤲🏻🤗darısı bekleyenlere Amin🤲🏻🥰
Rabbim esirgesin mşaAllah 😍 mürvetinide gör İnshaAllah amiiiin 🤲🏻🤗

Vallahi bende bir yenilik yok henüz. Umarım çok yakında güzel haber veririm🤲🏻🥰

Kuzuuuum 🥰 ben bücürüğümle cebelleşiyorum, hayat ondan ibaret artık 😍 2,5 aylık oldu. Belirtilerin de varmış inşallah uğurlu gelir burası güzel haberi verirsin canım benim. Yaz arada, heyecanla bekliyoruz ❤️
Enaaaam MaşAllah MaşAllah😍 Allah analı babalı büyütsün uzun ömürlü olsun torununuda gör İnshaAllah 🤲🏻🥰

Ay inşaallah kuzum evet değişik bir durum var bakalım hormonları hiç güvenim yok 🤣🤣

Selammm iyiyim çok şükür 5. Ayıma girdim artık zor dönemlerimi atlattım diye düşünüyorum sen nasılsın napıyosun
Kuzum çok şükür iyim.. canım sevindim atlattığına Allah kolaylık versin. Sizler şimdi tecrübe ediniyorsunuz, sıra bana gelince hepinize soracam artık 🤣🤣 uykusuydu pişiğiydi Amiin 🥲

Selaam canım iyiyim çok şükür bebişle uğraşmaca hayat telaşesi☺️ sen nasılsın nerelerdesin özledik
Uyyyyy yerimm onu ben. Ne çok bekledik onu beraber dimi canooo 🥰 Rabbim esirgesin kuzum.

Ben napam işte, işti güçtü şuydu buydu derken zaman bulup giremedim. Gebelik olursa sanırım daha sık gelirim. 😁

Bu arada senin belirtilerin neydi kuzu ?

Uyyyyy yerimm onu ben. Ne çok bekledik onu beraber dimi canooo 🥰 Rabbim esirgesin kuzum.

Ben napam işte, işti güçtü şuydu buydu derken zaman bulup giremedim. Gebelik olursa sanırım daha sık gelirim. 😁

Bu arada senin belirtilerin neydi kuzu ?
Kuzum benim tüp bebek olduğu için belirti aramadım, transferden sonra 5.-6.gün test yapmaya başladım. Pozitifi gördükten sonra belirtileri net anladım işte klasik kasık ağrıları ağızda metalik tat vs. Zaten benim 5.haftamda mide bulantılarım başladığı için ilk dönem belirtilerini çok hatırlamıyorum. Dediğin gibi çok bekledik miniğimi🥰 Allah isteyen herkese aratmadan versin inşallah🙏🏻

Çok sevindim canım tebrik ederim. 🥰🥳🥳
MashaAllah. Kız mı erkek mi? Sağlıkla gelsin Rabbim sağ salim kavuştursun sizi 🤲🏻🥰

Benim vallaha bir değişiklik yok ucge yede yazdığım gibi bu ay bir değişiklik var gibi bakalım ☺️

Bu arada senin belirtiler neydi?
Güzel hayırlı haberlerini bekliyorum 🎈🥳😘❤️

Kızlar selam..❤️
Umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin..
Rabbim sağlıkla tüm bekleyenlere hayırlı evlatlar versin inşallah 🤲aminnnnn
Ben tüp bebekle hamile kalip mol. Gebelik geçiriyorum kurtaj olduktan 4ay sonra kendiliğinden hamile kaldim. Ve bir ilişki ile Hiç birsey yapmadım ve düşünmedim bile..
Geçmişte 1 kimyasal, 1 dis gecelik, 1 mol Gebelik geçirdim.. 2 asilama, 1 tup bebek..sayısız yumurta takibi..
Yani demem o ki ben cok düştüm cok üzüldüm ama hic umudumu kaybetmedim ve çok dua ettim.
Şimdi de dualarım sizinle ❤️😘

Sırf benim gibi olan vardır, üzülüyordur diye yazdim...
içimden geldi..
Hayırlı geceler

Çok şükür kuzum iyim çoluk çocuk nasıl op benim için 🥰

İnşallah canım durumum biraz karışık bakalım test yönünden karışık silik çizgilerim var gölge çizgiler kimisi diyo o mark yalancı pozitif çıkarıyor kimisi diyor çok az değer ölçüyor ama doğru çıkarıyor diyor
Oyyy hadi insallah kıpkırmızı görelim sağlıkla Kuzum,❤️🤲🤲

Oyyy hadi insallah kıpkırmızı görelim sağlıkla Kuzum,❤️🤲🤲
Biraz zor bende ya hamilyken çizgi çıkarmadi testler bana düşük oldu sonra biliyorusn. Herhalde bende idrarda mi çıkmıyor çok ama yani ilk defa silik çizgi çıktı oda ne olduğu belli değil. Bak bu bugün yaptığım test

IMG_20240901_140229.jpg

IMG_20240901_143805.jpg

IMG_20240901_144001.jpg

Son düzenleme:
Tatlım evet var bi çizgi, ayy yarın sabah da yap at buraya bakalım hadi inşallah çok amin 🥰 ❤️
Kuzum biraz gecikmeyi beklicem ondan sonra bir daha yapicam Allah'ın izniyle daha koyu olacak diyelim iyi enerji positiv enerji yolluyorum 😍🥰

Bu arada bu aşağıdaki paylaştığım testler canım hepsi ilk dakikalarda belirdi en fazla 10 dk içinde, ben çok az da olsa bir tık koyulaşma gördüm hepsinin çekimi 10 dklik. Sen ne görüyorsun

IMG_20240902_084559.jpg

Kuzum biraz gecikmeyi beklicem ondan sonra bir daha yapicam Allah'ın izniyle daha koyu olacak diyelim iyi enerji positiv enerji yolluyorum 😍🥰

Bu arada bu aşağıdaki paylaştığım testler canım hepsi ilk dakikalarda belirdi en fazla 10 dk içinde, ben çok az da olsa bir tık koyulaşma gördüm hepsinin çekimi 10 dklik. Sen ne görüyorsun

Eki Görüntüle 3473902
Ben sonuncuda görüyorum kuzum ama sahte çizgiler de çok üzdü bizi yıllarca. O yüzden dediğin gibi sabret bekle biraz. Tam koyulaşmadan inanası gelmiyor artık insanın. Hadi mutlu haberler alalım inşallah canım 🥰

X