Canim çok sikkin kafam çok karişik

lilimu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
384
221
ARKADAŞLAR KAFAM ÇOK KARIŞIK,NOLUR YARDIM EDİN...FİKİRLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN... BEN YAKAŞIK 2 YILDIR EVLİYİM.SEVEREK EVLENDİK.AİLEM BAŞTA KARŞI ÇIKTI BU EVLİLİĞE SONRA BEN ONLARI EŞİMİN ÇOK İYİ BİR İNSAN OLDUĞUNA İKNA ETTİM.VE KABUL ETTİLER..EŞİMİN AİLESİ ÇOK ÇOK İLGİSİZ BAŞIBOŞ BENİM AİLEMLE UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMAYAN GÖRGÜSÜZ İNSANLAR TOPLULUĞUDUR..ANNESİ ÖLMÜŞ BABASI YENİDEN EVLİLİK YAPMIŞ DAĞINIK BİR AİLEDİR.BİZE HİÇ AMA HİÇ YARDIMLARI OLMADI..DÜĞÜNÜMÜZÜ EŞYALARIMIZI DÜĞÜN VE SONRASINDAKİ AKLINIZA GELEBLECEK TÜM MASRAFLARI BENİM AİLEM BEN VE EŞİM YAPTIK..EŞİMİN AİLESİ DÜĞÜNÜMÜZE MİSAFİR GİBİ GELDİLER ORDA DA BİR SÜRÜ GÖRGÜSÜZLÜK YAPTILAR VE GİTTİLER..EVİMİZDE BİR ÖRTÜ BİR ÇÖP BİLE YOK ONLARDAN.EŞİM AİLESİNİ PEK ARAMAZ AMA GENE DE EVLENDİKTEN SONRA BİZİM ÜZERİMİZDE OTORİTE KURMAYA ÇALIŞTILAR FAKAT BEN DİŞLİ ÇIKTIM BİRAZ ÇEKİLDİLER..EŞİM GENE DE KONU AÇILINCA GENELDE ONLARA Bİ ŞEKİLDE HAK VERİR..BU NASIL OLUYOR BİLMİYOUM AMA BİŞEKİLDE HAK VERİR İŞTE...SAF OLDUKLARINI O YÜZDEN BİŞEY YAPMADIKLARINI FİLAN BÖYLE SAÇMA ŞEYLER SÖYLER..KARDEŞLERİ BİZDEN BİŞEYLER İSTEMEKTEN GERİ DURMAZLAR VE TAHMİN EDERSİNİZ Kİ BUNLARIN HEPSİ BİZİM KAVGAMIZ İÇİN BİRER SEBEP OLUŞTURUYOR..
BENİM UMURSADIĞIM BİR ŞEY DAHA VAR EŞİM ÇOĞU ZAMAN DIŞARDA VAKİT GEÇİRMEKTEN ÇOK HOŞLANIYOR..DIŞARDA NE YAPTIĞINI BİLİYORUM ARKADAŞLARI VAR KAHVE GİBİ BİYER VAR BURDA KAHVE GİBİ AMA BİRAZ DAHA NEZİH Bİ YER ORDA OTURUP OKEY KAĞIT FİLAN OYNUYORLAR BAZI AKŞAMLAR DA GENE AYNI ARKADAŞLARIYLA BŞEYLER İÇMEYE GİDİYORLAR..ARKADAŞLARI DA EVLİ GENELDE YAŞLARI BÜYÜK ÖYLE ÇAPKIN TİPLER DEĞİL..AMA ÇOK ÇOK VAKİT GEÇİRİYOR..EVDE OLDUĞU AKŞAMLAR BİRLİKTEÇIKALIM DESEM Bİ BAHANESİ MUTLAKA OLUYOR,YORGUNUM DİYOR MESELA...YA DA UYUYA KALIYOR..YA DA PC OYUNLARIYLA VAKİT GEÇİRİYOR.O BİŞEYLER İÇMEYE GİTTİKLERİ YERE BEN DE GİTTİM ÖZELLİKLE ORASI DA ÖYLE ÇAPKINLIK YAPACAKLARI Bİ YER DEĞİL PEK VE ZATEN GÖĞSÜNÜ GERE GERE EŞİM DİYEREK GÖTÜRDÜ ORAYA ELİMİ FİLAN TUTARAK...O YÜZDEN ŞÜPHEM YOK..AMA BEN ÇOK YOĞUN ÇALIŞTIĞIM HALDE AKŞAM YEMEKLERİ İÇİN ÇOK ÖZENİRİM LEZZETLİ NEFİS MASALAR HAZIRLARIM AMA MAALESEF ARKADAŞLAR AKŞAM YEMEĞİNE GEL MUTLAKA DİYE YALVAR YAKAR ÇOĞU ZAMAN ISRAR ETMEK ZORUNDA KALIRIM senağlama.BEN HİÇ BİR ZAMAN HİÇ BİR ARKADAŞIMI EŞİMLE OLMAYA TERCİH ETMEDİM..BİR KAÇ DEFA DA BENİMLE ÇIKTIĞI HALDE BENİ TAKSİYLE EVE GÖNDERİP GENE O ARKADAŞ RUBUYLA BULUŞMAYA BALIK TUTMAYA FİLAN GİTMİŞTİR. BEN DE İÇİM BURUK BOĞAZIMDA BİR DÜĞÜM KÖS KÖS EVE DÖNMÜŞÜMDÜR..BUNLAR AKLIMDAN HİÇ ÇIKMAZ..BEBEK SAHİBİ OLMAYI ÇOK İSTEDİ VE ELBETTE BEN DE İSTEDİM VE ŞİMDİ BEN HAMİLEYİM..DOĞUMA ÇOK AZ BİR ZAMAN KALDI..BÜTÜN ANLATTIĞIM BU YALNIZLIĞIM YÜZÜNDEN ONUNLA KONUŞMAYA ÇOK ÇABALADIM..KARŞIMA ALDIM GÜZEL GÜZEL KONUŞTUM HATTA ONA EĞER BEKARLIK GÜNLERİNİ ÖZLEDİYSE KEŞKE EVLENMESEYDİM GİBİ BİR FİKRİ VARSA BUNU DA DENEYEBİLECEĞİMİZİ ESKİ HAYATLARIMIZA GERİ DÖNECEĞİMİZİ BİLE SÖYLEDİM HEM DE KIZGIN KIZGIN DEĞİL GERÇEKTEN CANIMA TAK ETTİĞİ İÇİN SAKİN SAKİN BUNU TEKLİF ETTİM..HAYIR SAÇMALAMA DİYOR..BİR DE HE GEÇ GELDİĞİ BENSİZ GEÇİRDİĞİ GÜNÜN ERTESİNDE GELİYOR YALVARIYOR ŞAKALARLA ESPRİLERLE FİLAN GÖNLÜMÜ Bİ ŞEKİLDE ALIYOR...VE ÇOK ACI AMA BEN FARKEDİYORUM Kİ BİZİM YEMEĞE GİTTİĞİMİZ AKŞAMLARIN NEREDEYSE HEPSİ BU KENDİNİ AFFETİRME AKŞAMLARINA RASTLIYOR.. YANİ ORTADA BİŞEY YOKKEN GEL BU AKŞAM YEMEĞE ÇIKALAIM GİBİ BİR TEKLİF HİÇ ALMADIM ONDAN...GÜZEL GÜZEL KONUŞTUM OLMADI KAVGA ÇIKARTTIM OLMADI AĞLADIM OLADI GENE AYNI ŞEY OLUYOR..VE BEN ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM KENDİMİ ÇOK...BEN BUNU YAŞAMAK İÇİN Mİ EVLENDİMDİYORUM..SEN BANA BUNU YAŞATMAK İÇİN Mİ EVLENDİN DİYORUM...EĞER EVLE İLGİLİ YAPILACAK BİR İŞ VARSA BU GÜNDEN GÜNE SARKIYOR VE GENELDE EVİN SORUMLULUKLARI DA BANA KALIYOR..ÇÜNKÜ EVDE DEĞİL Kİ..BEN HER DEFASINDA BİR DAHA OLMAYACAK SANIYORUM BENİ ANLADI SANIYORUM YOK YOK YOK...GENE AKŞAM OLUYOR GENE YOK...ARIYOR CANIM BEN OTURUYORUM BİRAZ GEÇ GELECEĞİM...ELİMDE SAAT ÜZÜLE ÜZÜLE SIKILA SIKILA OTURUP BEKLİYORUM..
VE SON KEZAYNI ŞEY OLDUĞUNDA SANİ İÇİMDE BİŞEY KOPTU 5 GÜN ÖNCEYDİ BİRDEN HİÇ BİŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİ VE BU ŞEKİLDE YAŞAMAK İSTEMEDİĞİM KARNIMDA BEBEĞİM OLDUĞU HALDE KAFAMA DANK ETTİ.. BİRDEN BİRE OLDU BU..BİRDEN BU HAYATI SÜRDÜRMEK İSTEMEDİĞİM AKLIMA GELDİ..ZATEN YALNIZIM BEBEĞİMDE BU GİDİŞLE BU KAVGALRA ŞAHİT OLACAK BARİ GERÇEKTEN YALNIZ OLAYIM HİÇ OLMAZSA KAVGA ÇIKMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM..CANIMA TAK ETTİ...ARKADAŞLAR HANİ BARDAK TAŞAR YA HİÇBİŞE AKLINIZA GELMEZ O SAATTEN SONRA AYNI ÖYLE BİŞEY...EŞİME KONUŞMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM GENE O AKŞAM DIŞARDAN SAAT 11DE GELMİŞTİ ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTEYDİ,VE BEN YÜZÜĞÜMÜ ÇIKARTIĞIMI KARARIMIN KESİN OLDUĞUNU DOĞUMDAN SONRA KESİNLİKLE YAŞAMLARIMIZI AYIRACAĞIMI SÖYLEDİM..SURATINI ASTI SONRAKİ AKŞAM HER ZAMAN YAPTIĞI GİBİ HADİ DIŞARI ÇIKALIM FİLAN DEDİ AMA BANA BİŞEY İFADE ETMEDİ ..HEP DÜZELSİN İSTERİM KÜS KALMAK İSTEMEZDİM GELSİN DE GÖNLÜMÜ ALSIN İSTERDİM AMA BU DEFA TAM TERSİ,BİTİRMEK İSTİYORUM..GENE YANIMA GELDİ GÜLDÜ SARILMAYA ÇALIŞTI BEN KARARIM KESİN DEDİM AMA İNANMADI BANA GÜLDÜ...BEBEK DE OLACAK YA YAPAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYOR..OYSA İLK KEZ BU KADAR SOĞUK HİSSEDİYORUM..BUNUN DEĞİŞMEYECEĞİNİ BİLİYORUM VE BU ŞEKİLDE YAŞAMAK İSTEMİYORUM....DOĞUMDAN SONRA ANNEM BİR SÜRE BİZİMLE KALACAK VE ONA ÜZÜLMESİN DİYE HUZURU BOZULMASIN DİYE ÇAKTIRMAMAYA ÇALŞIYORUM AMA ANNEM GİDECEK DOĞUMDAN 1 AY SONRA VE BEN DEDİĞİMİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM..BEBEĞİM 1 AYLIK OLACAK VE BEN DIŞARI ÇIKACAĞIM O GÜN VE ONA MESAJ YAZIP KONUYU HATIRLATACAĞIM VE EVİ TERK EDERSE EVE DÖNECEĞİMİ O EVİ BENİM EMEKLERİMİ HAKETMEDİĞİNİ SÖYLEYECEĞİM...ŞİMDİ BANA İNANMIYOR BEBEKLE İLGİLİ PLANLAR YAPIYOR AMA BEN EMİNİM Kİ MİNİK KIZIMLA BEN AKŞAMLARI GENE YALNIZ OLACAĞIZ VE BEN MİNİK KIZIMA FARKETTİRMEMEYE ÇALIŞARAK GENE AĞLAYACAĞIM SAATE BAKARAK...BANA FİKİR VERİN NOLUR...HAKLI DEĞİL MİYİM?HAKSIZ MIYIM?BAŞKA SORU SORMAK İSTİYORSANIZ CEVAPLAYAYIM...:sm_confused:

evet yaşadıklarınız sizi baya sıkmış,üzmüş..
ama şuan hamilesiniz ve bebeğinizi düşünün lütfen...
eminim ki eşiniz bebek olduktan sonra düzelecektir,buna inanın...
ama o zamanda düzelmez ve aynı şekilde davranmaya devam ederse o zaman inşallah hakkınızda hayırlı olan kararı alırsınız...
ama şimdiden eşinizle konuşun ve gece çıkmalarını en en aza indirsin...
öncelik sıralamasını yapsın...
sizde olumsuz düşünmeyin lütfen...
sevgiler...

ablacim büyük harflerle yazmissin zor okudum biraz :) ama sorun degil..

vallah o kadar cok sey var ki.. senden kücügüm ve haddim degil.. ama sadece sunu söylemek istiyorum.. ben seni cok iyi anliyorum.. senin yasadiklarini az cok annemde yasadi.. senin esin hic olmazsa gönlünü almaya calisiyor.. yemege götürüyor ( her ne kadar barismak icinsede)--

ve Allah sana bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin..
ben bebegini düsün derim ablacim.. bakarsin bebek gelince degisir.. seninde düsüncelerin degisir.. onu babasiz büyütmek cok zor olur biliyormusun... hem bebek daha dogmadan böyle kararli olmak ne kadar dogru bilmiyorum.. seni de anliyorum, bu hayati yasamak istemiyorsun.. ama esine bir sans tani.. bak bebegimizin gelmesine az kaldi de.. yalniz mi büyütecegim onu de.. sen babasisin.. babasina da ihtiyaci olacak.. bunlari oturup konus.. ve bebeginin dogmasini bekle.. sen ve o cok degiseceksiniz.. askinizin meyvesi dünyaya gelecek.. bir melek gelecek..
ve umairm o zaman esin evine daha cok baglanir ve sorumluluk tasir..

hemen aniden kararlar verme ablacim.. haddimi astiysam cok özür dilerim

Çok üzüldüm arkadaşım..benneyaptımki
Baştan tavrınızı koymadığınız için adam bu gece çıkmalarını,geç gelmeleri normal kabul etmiş hayatında sanırım..
Ben en çok bebeğinize üzüldüm.benneyaptımki
Çünkü eşinizin sorumsuzluklarını bile bile onu baba yapan sizsiniz. Yarın boşansanız bile ömür boyu irtibat halinde olmak zorundasınız eşinizle..gamyoncuiremsu
Hakkınızda hayırlı olsun inşallah:Saruboceq:

Bilemiyorum...çok teşekkür ederim cevapladiğin için ama benim hiç umudum kalmadi yani o en kötü kavga vardir ya hanicam kapi aşşaği iner onda bile bir umut vardir..bende hiç yok hiç...ve öyle güçlü hissediyorum ki kendimi umudum olmadiği için yani iş başa düşünce bütün umutlar bitince bir güç gelir ya insana ayakta kalmak için o durumdayim... Yalniz da yaşarim bebeğimi de büyütürüm...nasil olsa hep yalnizdim diyorum şimdi...eşim de hafiza kaybina uğramiş gibi sanki her akşam mi çiktim diyor halbu ki evet neredeyse her akşam her akşam olmasa da evde olduğunda zaten uyudu yani ben gene yalniz...bebeğimi çok seviyorum hiç pişman değilim onu yaptiğim için...

kapıyıb kilitle eve giriş saatini belirt olmadı o arkadaşına gidiyorsa sende arkasından çık olmadı sanki diışarı çıkmış gibi msj at umarım hakkında hatırlısı olsun

ben başından beri tavrımı koydum hiç hoş gördüğüm olmadı ki...ilkinden sonuncusuna dek tepki verdim..ama yok yok yok...

canım öncellikle bebbğini düşünüüp kendini yıpratma derim.bazı erkekler evlendikleri halde bile büyümüyo...kendinize de eşinized biraz zaman verin.hamilelik ve lohusalık dönemlerinde kadınlar daha fazla duygusal olabiliyorlar.yakın zamanda anne-baba olacaksınız.o minik bebek aranıza katıldığı zaman eminim eşinizle aranızdaki sorunları ortadan kaldıracaktır.
bi ilişkiyi bitirmek kolay önemli olan yürütebilmek.artık tek başınıza değilsiniz.aranıza katılmak üzere olan meleğinizi düşünün..eşinizin kötü alışkanlığı yada çapkınlık gibi olayları olmadığını söylüyorsunuz.kendinize ve evliliğinize zaman tanıyın.eminim sorunlarınız halledip bi ömür boyu mutlu olacaksınız..

ben başından beri tavrımı koydum hiç hoş gördüğüm olmadı ki...ilkinden sonuncusuna dek tepki verdim..ama yok yok yok...

Anlıyorum...
O zaman ne diyeyim ki..
Ailesi de kopukmuş ya zaten,demek ki aileden aldığı kültür, eğitim böyleymiş..
Aile kavramının,sıcaklığının tanımını öğrenmemiş,şimdi de bu güzel duyguları yaşamak istemiyor..
Hayırlı olsun inşallah

bazı çıktığı akşamlar içki içiyor arkadaşlar...her akşam değil ama bazı akşamlar..o bişeyler içmeye gidiyor dediğim yerde...kötü kokuyorsun diyom yanına yaklaşmıyorum onun yanında uyumuyorum vazgeçer diye...sanıyorum benim gönlümü her defasında alabileceğini sandı.. ama bu kez içimden kesinlikle düzeltmek gelmiyor...hiçbişeyi hketmediğini düşünüyorum ben evine müthiş özen gösteren çalıştığım halde üstelik güzel yemekler yapan güzel masalar hazırlayan biriyim .kendime de bakarım...güzel oluşumla ilgili çok övgü alırım.. hamileliğimde bile çok kilo almadım bebeğim çok sağlıklı...güzel giyinirim...eşimin güzel giyinmesi için özen gösteririm... nerde hata yaptım bilmiyorum...yanlış insan galiba...

Kendi düsen aglamaz, gözü yasi kurumaz.
Keske anneleri dinleseydin güzelim ama ask insani kör ediyor iste.
Allah yardimcin olsun ne diyeyim. Alismis kudurmustan betermis derler.
Insallah dogru yollu bulur ve ellindeki degeri anlar

evet...annelerin babaların bir bildiği varmış arkadaşlar...

hiçbir anne baba çocuğunun mutsuz olmasını istemez inanın...
en iyisini çocuğu için ister...
siz umutsuz olmayın...dediğim gibi anneniz o zaman öyle söylemiş belkide sinirden...
ama şimdi gitseniz sizi bağrına basacaktır ben inanıyorum...
sevgiler...

bence bu söylediniz seyi gerceklestirin, bebek dogduktan sonra evinizi ayirin. Cünki bunu yapmasaniz bundan sonra esiniz sizi hic bir sekilde ciddiye almaz. Siz söyler siz indlersiniz. Belki kararinizda emin olunuzu görünce ve bebeginde etgisiyle degisir ve bir barisma olur ama önce biraz gözü korksun size cani istedigi gibi davranamicani anlasin. Artik bekar degil evli oldugunu ve bunun sorumluluklarina katlanmak zorunda oldugunu anlasin. Evet ayririn evinizi burunu sürtsün hic acimayin ozaman istedigi sekil her aksam her aksam gezer tozar icer ama öyle bir an gelir ki yoklugunuzu fark eder ve o arkadaslarin gecici oldugunu anlar. Fark etmesede sizde emin olursunuz ondan ne size es nede kiziniza baba olabilecegini... zor bir durum ama hic üzülmeyin siz güclüsünüz sizin zafali olmadigini anlasin esiniz <sevgilerimle>

bazı çıktığı akşamlar içki içiyor arkadaşlar...her akşam değil ama bazı akşamlar..o bişeyler içmeye gidiyor dediğim yerde...kötü kokuyorsun diyom yanına yaklaşmıyorum onun yanında uyumuyorum vazgeçer diye...sanıyorum benim gönlümü her defasında alabileceğini sandı.. ama bu kez içimden kesinlikle düzeltmek gelmiyor...hiçbişeyi hketmediğini düşünüyorum ben evine müthiş özen gösteren çalıştığım halde üstelik güzel yemekler yapan güzel masalar hazırlayan biriyim .kendime de bakarım...güzel oluşumla ilgili çok övgü alırım.. hamileliğimde bile çok kilo almadım bebeğim çok sağlıklı...güzel giyinirim...eşimin güzel giyinmesi için özen gösteririm... nerde hata yaptım bilmiyorum...yanlış insan galiba...

Hayatim ben herzaman sunu der suna inanirim sen istedigin kadar emek ver özverili davran fedakarlik yap bütün zorluklara gögüs ger yanindaki adam senden degilse ve oda ayni cabayi göstermiyorsa nafile......

Zor seyler yasamissin üzüldüm gercekten, lakin önemli olan tek sey simdi karnindaki o mahsum herseyden önce onu düsünmen lazim.

Bir bakima esin yokmus gibi davran hic olmazsa hamileligin süresinde kendini sinir edip yipratma cünkü bu bebegede yansiyor, sen hamileligini ne kadar rahat ne kadar huzurlu gecirirsen o bebekte öyle rahat ve huzurlu dogar...

Su dönem bir gecsin ondan sonra ciddi bir sekilde düsün tasin esinle yine konusmayi dene kendini düzeltmesini söyle baktin gördün olmuyor o zaman bak basini caresini arkadasim.

Hicbirsey senden ve cocugundan önemli degildir helede sana kiymet vermeyen elin adami hic degildir.:1closedeyes:

Umarim su mübarek ayin yüzü suyu hürmetine esinin akli basina gelir ve senin istedigin gibi bir es bir baba olur o günahsizin hatiri icin.:emir_bebek:

Allah yardimcin olsuna.s.

Teşekkür ederim arkadaşlar...şu an annem ve babam yanimizda doğum için bize geldiler.önceleri geldiklerinde 3-5 gün kalirlardi pek anlamazlardi ne olupbittiğini ama uzun süreli kalinca bu defa işi çözdüler tabii.söylenmeye başladilar.özellikle babam huysuz bir adamdir ve beni iğnelemeye başladi.ben zaten bunalimdayim doğum stresi bi yandan bebeğim sağlikli olacak mi diye düşünüyorum bi yandan eşimden çekiyorum bi de laflari babamdan ben yiyorum..artik anneme dedim ki babam bişey diyecekse eşime söylesin bana değil ben iğnelenmekten biktim dedim..sonra anneme kararimdan da bahsettim bu sefer korktu galiba ayriliriz filan diye aramizi bulmaya çalişiyor zavalli annem..akşamlari biz evde oturucaz bu akşam hadi siz dişari çikin diyor bize..eşim de bana çikalim diyor ama ben bu sefer yemiyorum tabii..geceleri zaten bana uyku haram belki 1 belki 2 saat uyuyorum,dün gece dayanamadim ona mesaj yazdim(ayni evde mesajlaşiyoruz annemler çakmasin diye) bebeğimi bu yalnizliğa asla mahkum etmeyeceğim,ben hiç kimseyi hiç bir eğlenceyi sana tercih tmedim,hayatimi senin gelmeni bekleyerek geçirmeyeceğim diye..ben ayri odada uyuyorum o o sirada uyumuyordu okudu biliyorum ama cevap yazmadi,bişey de söylemedi..sabah uynadirmaya geldi yüzümü filan okşamaya çalişti ben de hişimla ittim onu surati asildi..
Ama biliyorum ciddiye almiyor nasil olsa bebek olacak düzelir hamilelik psikolojisi saniyor..ama dediğimi yapacağim arkadaşlar...ben hayatta hiçbir zaman politik olamadim oynayamadim ne düşünüyorsam hemen söyledim o yüzden sabir bile edemiyorum arkadaşlar yani annemler olmasa şimdiden yapacağim yalniz doğurmak bile umrumda değil o kadar doluyum ki..ama zavalli annemler onu oğullari gibi benimsemişlerdi elleri kollari dolu dolu gelirler evimize ,çayini kahvesini ayağina getirir annem peşinde döner...ben el bebek gül bebek büyütüldüm iyi okullarda okudum çok saygin bir işim vardir. Eşimin de iyi bir mesleği vardir.annem sürekli bebeten bahsediyor hep üçünüz üçünüz diye bahsediyor ki aramiz düzelsin ben anliyorum bunu...onlara huzursuzluk çikarmamak için susuyorum...çok uzaklardan geldiler..ama içleri yandi anlayinca ben anladim...çok zor durumdayim sanki herşey üzerime geliyor...ama kesinlikle dediğimi yapacağim

Arkadaşlar hep dua ediyorum allahim sen beni zor durumlardan kurtar diye..hep şükrettim iyi işim olduğu için ve allah ben şükrettikçe daha çok verdi bana... Ama bu evlilik konusunda şansim işte böyle oldu..allaha dua ediyorum..dualariniz dilekleriniz fikirleriniz için çok sağolun..

ablacim üzülme, dualarimiz seninle.. umarim en kisa zamanda esin ciddiyetini anlar ve ona göre de hareket eder...

gözüm ağrıdı affet hepsini okuyamadım mirmirmirmir
eşin sorumsuz biri
erkekler geç olgunlaşır bebişiniz oldu Allah bağışlasın
inşallah düzelir aranız :Saruboceq:

durumuna çok üzüldüm arkadaşım umarım en kısa zamanda düzelir.
anladığım kadarıyla eşinize dışarda arkadaşlarıyla beraber olmak
çok normal geliyor
ailesindende senin istediğin gibi birşey görmemiş galiba.

ama hemen boşnama kararı verme derim
deneme süresi ver nebileyim birazçık tavır yap
ama bebegin için boşanma kararını ertele derim

bebek olunca inş. herşey değişir
istediğin gibi bir koca istediğin gibi
bir baba olur. inş.

X