Canim Anneme Ve Bütün Annelere çok Tesekkür Ediyorummmm

Bütün KK lı hanımların anneler gününü kutluyorum:) Çocukları olsa da olmasa da a.s.a.s.a.s.

Ellerinize yüreklerinize sağlık çok duygulandım.Bu vesileyle bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.Aramızdan ayrılan annelere allahtan rahmet diliyorum.Hepiniz sevgiyle kalın.

:asigim:HePinizİ seVİyOrUm..KaDInLaR KuLuBu İyİkİ VarSıN:enbuyukkk:a.s.

tüm anneler, anne adayları ve anne olmak isteyenler HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM İYİ Kİ VARSINIZ ...
ANNELER KUTSALDIR ONLARSIZ BİR HAYAT ASLA OLAMAZ.

Son düzenleme:
Harikasın....
Bende gerçekten anneliği yüreğinde hisseden bütün annlerin annler gününü kutluyorum....ve ellerinden öpüyoruma.s.

Tam 2 sene oldu beni bırakıp gideli her anneler gününde aynı acıyı yaşıyorum herkes senin yokluğuna alıştı ama bir tek ben alışamadım keşke şimdi yanımda olsanda her zaman ki gibi sana sarılsam mis gibi kokunu içine çeksem.Annem yerinde rahat uyu birazdan seni ziyarete gelicem biliyorum ki beni bekliyorsun dünyanın en güzel annesine seni çok seviyorum bunu sakın unutma.

bütün anneler güzeldir
bütün anneler bir tanedir
bütün anneler çok özeldir
öncelikle kendi annemin ve sonra tüm harika annelerin anneler gününü kutluyorum
inşallah anne olmak isteyenlerin de anneler gününü kutlayacağız...........................

bende annemin ve bütün annelerin anneler gününü kutlarım .DİERİMKİ HİÇ BİRÇOCUK ANNESİZ KALMSIN.ANNELİK VE ANNELERİMİZ BİRBAŞKA ŞEY YAAA.YETER YAZAMAYACAGIM ARTIK ÇÜNKÜ AGLIYORUM......

Aglatmayin Nolur Beni....

Off Bu Kadar Guzel Bir Uyguyu Aglayarak Hem De Içli Içli Aglayarak Hissetmek Istemiyorum..

Gönlü Güzel Dostlarım anne olun veya olmayın biliyorumki yüreğiniz anne şefkatliyle dopdolu:1hug:
Hepinizin Anneler Günü Kutlu Olsuna.s.
Allahım Anne olmak isteyen herkese gönlündeki muradı versina.s.

Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum,

ve bu anneler günü hepimize bebişler armağan etsin

hepimiz yani tüm anne olmak isteyenler için bunu diliyorum

Canim annecigim,Sevgili Anneler ve gelecegin anne adaylari...
HEPIMIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN...

Tüm iyi, güzel yürekli annelerin bu özel gününü kutluyorum anne olmak isteyen herkes için dualarımı yolluyorum

ben o kokuyu bile hatırlamıyorum biliyo musun? annem şöyle kokardı, şöyle okşardı saçımı diyemiyorum, bilmiyorum ki senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…